Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

cbybová hláška

zdravím znalce, nahrál jsem si autosalon chci ho pustit a na obrazovce mi hlásí chybové hlášení E133-4 čekejte na časovou synchronizaci, to nechápu používám modul Irdeto CI+ CAM NEOTION NEW dualdecrypt a v něm ICE kartu skylink ;P

(Mascom)Tele Systém Fe TL80cm s multifokusem 28.2E,23.5E,13E, Samsun UE50RU8000 UHD 4K HEVC

bbitom
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 679
Stránka: 1 2 3 [ 4 ] 5
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 112
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: cbybová hláška

Diaboltp
u teba ziadna chyba nie je.. tvoj box nahrava nekodovane a teba sa problem s kodovanym nahravanim netyka :)

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Diaboltp

fialového shmita mám taky je sice 4 roky starý ale myslíš že bude lepší než neotion ???

(Mascom)Tele Systém Fe TL80cm s multifokusem 28.2E,23.5E,13E, Samsun UE50RU8000 UHD 4K HEVC

bbitom
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 679
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: cbybová hláška

ten fialový shmit není ovšem dualcrypt

(Mascom)Tele Systém Fe TL80cm s multifokusem 28.2E,23.5E,13E, Samsun UE50RU8000 UHD 4K HEVC

bbitom
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 679
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jozef BA

mám tady jeden odkaz z fóra a ano i mi se zobrazuje hláška single decrypt ikdyž je dual , takže problém je v kartě skylinku no ti si to zítra slíznou na call centru už se těším

výpis fóra
Obratil jsem se proto primo na firmu Neotion, kde mi bylo asi po tydnu sdeleno, ze muj typ TV tuto funkci nepodporuje. Ale poradit Vam mohu. Zkuste zapnout nahravani a pote prepnout program na TV. Pokud se Vam ukaze, ze probiha nahravani a pro prepnuti programu jej musite vypnout, pak nedocilite pozadovane funkce. DUAL Decrypt je pro dvoji dekodovani, a tim muzete nahravat kodovane vysilani a bez ohledu na funkci DUAL muzete sledovat jakykoli nekodovany kanal (CT24,Ocko atd). Prepnout program ale muzete. Pokud nahravani probiha a prepnout program muzete, pak by to mohlo byt v karte, protoze ve vypisu karty je udaj Single Decrypt. Jak funkci karty nastavit pro DUAL, doporucuji kontaktovat primo poskytovatele dekodovaci karty.

(Mascom)Tele Systém Fe TL80cm s multifokusem 28.2E,23.5E,13E, Samsun UE50RU8000 UHD 4K HEVC

bbitom
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 679
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: cbybová hláška

zkouším to jak můžu při dvou programech je vždy jedná nahrávka kódovaná a druhá nekódovaná no to jsem z toho blázen, zřejmě to bude fakt na kartě skylinku

(Mascom)Tele Systém Fe TL80cm s multifokusem 28.2E,23.5E,13E, Samsun UE50RU8000 UHD 4K HEVC

bbitom
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 679
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bbitom

to je tak ťažké pochopiť nahrávka zo stanice ktorú si mal na boxe zapnutú je už decryptovaná ta druhá nie

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pele1

nahrával jsem novu a primu a čuměl jsem na čt1 to je těžké pochopit, prima je nekódovaná nova je kódovaná co teď na to hmm

(Mascom)Tele Systém Fe TL80cm s multifokusem 28.2E,23.5E,13E, Samsun UE50RU8000 UHD 4K HEVC

bbitom
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 679
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bbitom

Nahrával jsi 2 kódované programy a čuměl jsi na třetí kódovaný - to je podle mě dohromady odjakživa 3 !! Pokud má modul funkci dual decrypt tak to znamená znamená 2! Takže těžko můžeš čekat, že když čumíš na ČT1 a nahráváš novu a primu, že budeš mít obraz na ČT1 a zároveň budou obě nahrávky rozkódované, kapito???
To ale není celý problém. Ono totiž je otázka, jestli ta Ariva vůbec podporuje funkci dual decrypt, což dost pochybuju.
Když máš modul dual decrypt, tak to nestačí, funkci dual decrypt totiž musí podporovat přijímač (případně TV pokud je modul v TV). Pokud dual decrypt dané zařízení nepodporuje, budeš moct dekódovat vždy pouze jeden programv daném čase, i kdybys tam měl vražený modul třeba profi s 8 dekód.současně. S vlastní kartou Skylink to vůbec nesouvisí!!! Můžeš jim tam psát kolik chceš, chytrolíne, problém máš v Arivě.

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bbitom

Pokud je to tak jak předopkládám, že ta Ariva neumí dualdecrypt, tak budeš moct z modulu nahrát jeden kódovaný program rozkódovaně, ale jen za předpokladu, že to při nahrávání nepřepneš a nebudeš čumět na nějaký jiný kódovaný program, protože jakmile to uděláš, přijímač bude dekódovat program na který čumíš ale není schopen zároveň dekódovat program nehrávaný, takže se ti buď nahraje kódovaný, anebo v horším případě dokonce se nahraje jen tma s příznakem nekódované nahrávky, protože jsi započal nahrávat rozkódovaně a nahrýávka je takto označena a při přehrávání si nebude šahat na kartu.... takže to nepřehraješ vůbec, ani 5 minut po nahrátí i když máš na kartě platné klíče....
Hlavně zkus už knečně pochopit, že to nemá co dělat se samotnou kartou!! S kartou by to souviselo maximálně v případě, že by Skylink používal surflock, což nepoužívá

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: cbybová hláška

Lance, no nevím zda to mistr pochopí, sice ví, že se letos vypne komplet 0D96 - to neví ani Jarda, kolik platím předplatné, ale jinak neví která bije

;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 657
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

hochu vypne se vypne na to vem jed

(Mascom)Tele Systém Fe TL80cm s multifokusem 28.2E,23.5E,13E, Samsun UE50RU8000 UHD 4K HEVC

bbitom
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 679
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: cbybová hláška

hochu, to já vím, že se jednou vypne, ale nikdo, kromě tebe neví, jestli letos..., jednou se vypne i 0624 a bude jen 0500 :8)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 657
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

tak nějak.
R^ :)

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 877
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobecek

ty necitas rozhovory s JG? jasne to predsa povedal, v priebehu 2018

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bbitom

o tom ze by jedna karta dekodovala sucasne len jeden program a ina dva som este nepocul ale zdaleka som vsetko nepocul.
skor ako pisu kolegovia ariva nepodporuje dual decrypt z modulu a zrejme tiez nevie late descrambling.
dekodovane nahravaju vsetky moduly, podla typu modulu a prijimaca jeden,dva alebo 4 programy Z TOHO ISTEHO TP.
ak teda pocas nahravania prepnes obraz niekam inam,nahravanie bezi dalej kodovane. niektore prijimace s tym nemaju problem a takyto zaznam dekoduju neskor ale vzdy len do vymeny kluca na karte. tj u digi ca 3dni, irdeto podla modulu 1 az 3 dni.

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bbitom PS

ked sa nechces strapnit na ten SL nevolaj ani nepis, fakt je chyba inde

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: cbybová hláška

Rozhovory čtu, ale Jarda už slibuje vypnutí několik let. Zatím není žádný konkrétní termín stanoven... může to být letos nebo až příští rok... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 657
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

V článku z 22.5.2016 se píše "O případném vypnutí CAID 0D96 začneme uvažovat až v příštím roce. Zatím to není aktuální."
Podle toho ty píšeš "Slibuje několik let?"
Já jsem žádný článek/rozhovor staršího data na toto téma nenašel.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

prostě to letos vypnou a ty budeš v takové ř..i jako já :laughing: , potom ti napíšu s velkým smíchem :laughing: :laughing:

(Mascom)Tele Systém Fe TL80cm s multifokusem 28.2E,23.5E,13E, Samsun UE50RU8000 UHD 4K HEVC

bbitom
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 679
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

a kor u tebe na to se hooodně těším , hořím nedočkavosti na OFF

(Mascom)Tele Systém Fe TL80cm s multifokusem 28.2E,23.5E,13E, Samsun UE50RU8000 UHD 4K HEVC

bbitom
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 679
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: cbybová hláška

Joscer, zkus ještě prohledat rok 2015 ;) :)))
Pro mistra, pokud jde o mě, tak to Jarda může komplet vypnout už zítra. Již dávno mám vyřešeno a nepotřebuji k tomu žádný modul apod.

;) :)))
Jinak se můžeš zeptat u Skylinku kdy to vypukne, až tam budeš volat ohledně aktivace DUAL-u na kartě, třeba ti Jarda aktivuje rovnou Triple :O :laughing:

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 657
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: cbybová hláška

Já jsem svou 0D96 vypnul na vánoce a zatím mě Jarda nepřesvědčil něco platit ;)

avatar99
Registrace: 4/2017
Příspěvků: 508
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

Ty nechápeš psaný text? Tak si ten můj příspěvek přečti znovu.
No, myslím, že pokud by sis byl jist, že je nějaký starší rozhovor, tak sem s radostí dáš odkaz.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

máš vyřešeno anténou :laughing: :laughing: mazanice :laughing: :laughing:

(Mascom)Tele Systém Fe TL80cm s multifokusem 28.2E,23.5E,13E, Samsun UE50RU8000 UHD 4K HEVC

bbitom
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 679
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: cbybová hláška

Xtrend ET8500 (3x DVB-S2) Linux E2 , tento přístroj bude nahrávat nekódovaně alespoň 2 programy a na třetí se dívat ???

(Mascom)Tele Systém Fe TL80cm s multifokusem 28.2E,23.5E,13E, Samsun UE50RU8000 UHD 4K HEVC

bbitom
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 679
Stránka: 1 2 3 [ 4 ] 5
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 112
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra