Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Travel XP na Topfield SBI-2050

Chci se zeptat,tento program mi nejde,volal jsem na zákaznickou linku a rekli,ze to vyresi modul.Poradite mi jaky modul,tip.znacku.Nebo to vyresit jinak a nebo to jde na tento prijimac nekomu.Kupovat zatím nechci novy,doposud slo vse.

Sanca
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 610
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 84
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Travel XP na Topfield SBI-2050

nikdy neudelali,ze kartu vymeni zdarma,vzdy udelali nejakou cenu za co koupit

Sanca
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 610
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Travel XP na Topfield SBI-2050

Stejně jako všechny ostatní nově zařazované programy Skylinku, ani Travelxp HD již nebude dostupný na dekódovacích kartách Irdeto ICE v módu CryptoWorks - pro zákazníky Skylinku to znamená, že jim tento program nemusí fungovat, pokud pro příjem satelitní televize Skylink stále používají nevhodný satelitní přijímač (dekódovací modul) bez označení Skylink READY. Vzhledem k tomu, že na trhu existuje velké množství nejrůznějších typů satelitních přijímačů (dekódovacích modulů), doporučujeme v takovém případě kontaktovat prodejce satelitní techniky, a to nejlépe toho, u kterého si zákazník pořídil svůj stávající satelitní přijímač. Jedině odborný prodejce dokáže posoudit, podle konkrétního typu tohoto přijímače (modulu), zda je možné nahrát aktuální verzi obslužného programu anebo je nutné pořídit si nový přijímač (modul) s označením Skylink READY. V tomto případě však není účelné kontaktovat Zákaznický servis Skylinku - naši operátoři nejsou schopni pomoci konkrétním doporučením, resp. také doporučí návštěvu odborného prodejce satelitní techniky.

zelinka
Registrace: 1/2012
Příspěvků: 34
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Travel XP na Topfield SBI-2050

Tod ze stranek skylinku. Pise tam o cteckach cryptoworks a o tom ze pristroj ma mit oznaceni skylink read. To vse tento pristroj splnuje, nebom ne?

zelinka
Registrace: 1/2012
Příspěvků: 34
Odpověď v diskusním vlákně
 

habr,

tak na Humax 5100S se sw 1.00.02 z roku 2010 jde TravelXp HD zatím vpohode ve ctecce Irdeto.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 950
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Travel XP na Topfield SBI-2050

Kazdopadne by som kontaktoval firmu Topfield.. vsak na stranke pisu toto..

Vážení zákazníci! 
Naše společnost má vysoký zájem na tom, aby výrobky firmy TOPFIELD, CO. LTD byly po všech stranách bezchybné a aby tyto výrobky měly i 100% zajištěný servis. 
To ovšem můžeme zajistit pouze u výrobků, které byly vyrobeny pro Českou republiku a byly dovezeny oficiálním dovozcem firmou ANTENEX s.r.o.. 
Na našem trhu se stále objevuje mnoho výrobků Topfield, které byly dovezeny nelegálně a které nejsou určeny pro zdejší trh.
U těchto výrobků nejsme schopni zajistit požadovanou kvalitu a ani záruku. 
Proto jsme pro Vás připravili možnost kontroly, zda je zakoupený výrobek oficiálně dovezen a je na něj poskytován servis v ČR. 

Zároveň jsme pro Vás připravili možnost prodloužení bezplatného servisu po dobu 6-ti měsíců po uplynutí záruční lhůty ! 
Jediná podmínka je zaregistrovat zakoupený výrobek a potom si již užívat prodlouženého nároku na bezplatný servis. 
Registrace musí být provedena nejpozději v poslední den platnosti záruční doby !

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Sanca

kup si konečně ten modul,co jsi měl koupit už tenkrát a máš pokoj

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Travel XP na Topfield SBI-2050

jen doplnim, karta je ICE.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 950
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jozef BA

...aneb Hrátky s čertem v přímém přenosu , nebo dva roky a dost :ogre:

VU+ solo2 ; VU+ uno ; AZBOX HD Premium ; 28,2°v;23,5°v;19,2°v;13°v;1°z;4°z 2x parabola 100cm

martin5
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 1 888
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

Ale ten v seznamu certifikovaných je (sice 1.2 ale je tam) na Skylinku na rozdíl od Topfieldu SBI-2050

Topfield TF-S3000RHD 1.4 HomeTP

Topfield TF-S3010RHD 1.4 HomeTP

Je tam už 38 přijímačů z 1.5 nebo 1.4HP a 32 přijímačů 1.4 (1), 1,3 (21), 1.2 (10)

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Travel XP na Topfield SBI-2050

habr, ja vim. Slo mi o stari prijimace a clovek si ale nikdy není jist i když je v seznamu Skylinku. Zatím je to ok.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 950
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Travel XP na Topfield SBI-2050

Mám například 5 let starý TOPFILD 2060 a všechny staré a nově přidané programy mi fungují.

Hurikán1
Registrace: 2/2015
Příspěvků: 101
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Travel XP na Topfield SBI-2050

Já mám taky problém , mám správný modul irdeto CI+ smit vše chodilo do té doby než jsem ho vyndal z TV a strčil na zkušenou do jiného přístroje u rodičů na 10 min . Po vrácení do tv mi hned ( do 1 min ) nechtějí naběhnout zakodovaný programy jako dříve to bych čekal i 15 min třeba a nic .Musím to přepnout na 24 program a hned se vše rozběhne normálně . Kde se stala chyba , jen jsem to vydal celý komlet a dal do jiného přístroje a po 10 min vrátil . zápis jsem taky dělal a nic . Je to ted nepříjemný a zajímaví když do ted to chodilo .

standa111
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 1 664
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Travel XP na Topfield SBI-2050

Vsak nech mu ten modul podla doporucenia kupi sam Skylink. Zakaznik je zase obetou tejto platformy. Opat nieco menia a nezaujima ich vobec, ze sice ma zakaznik original Skylink ready box, ktory si v tom case kupil s vedomim, ze ma zarucenu funkcnost so sluzbou Skylink a teraz to uz neplati. No nieje to do neba volajuca drzost, ze mu odporucili modul? Toto je vase riesenie? On moze zato, ze bola riadne fungujuca stanica zrusena a nahradena inou, ktora nefunguje? No len koli tomu, ze manazer sa nevie rozhodnut ako najlepsie ochranit platformu proti nelegalnemu prijmu. Bordel a hnus :fuming: :fuming:

nic nemam

loon
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 786
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Travel XP na Topfield SBI-2050

Nechápem, keď funguje Seznam. cz, že nefunguje i Travel xp?! Mne na mojom CAM module Smith Irdeto tiež hneď nešiel, narozdiel od I Concertu. Poslal som si zapisy, volal do Skylinku a pokiaľ som slečne vysvetlil, čo mi nefunguje, naskočil.

Peťas65
Registrace: 12/2013
Příspěvků: 131
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Travel XP na Topfield SBI-2050

Mna by skor zaujimala reakcia Topfieldu. Volal tam niekto z majitelov sbi 2050? Lebo ak aj nie su ochotní riesit pozarucny servis zadarmo, za mensi poplatok by update fw nemal byt problem a odvolaval by som sa na to, ze to firme nerobi dobre meno, ak chcu aj nadalej niektory z Topfieldov predat :)

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Travel XP na Topfield SBI-2050

Lidi, uz to jde, nebo stale Travel na starsich cteckach nic? Mne to na Irdeto Ci jde

Staci mi jidlo a satelitni televize, a preziju i v jeskyni. Sleduju prevazne jen sport - hlavne fotbal, tenis, sipky. A pokud nebezi zadny sport, tak sleduju hokej :P (to vite, obrovsky fanousek fotbalu)....

Lolem123
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 747
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Travel XP na Topfield SBI-2050

https://www.parabola.cz/clanky/3873/skylink-funkcionalita-ice-karet-v-dekoderech-cryptoworks/

1+13+19+23+28

keff
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 350
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Travel XP na Topfield SBI-2050

To nieje problem Topfieldu, ale Skylinku. Topfield dostal certifikaciu a splnal ju. To ze oni si po case vymysleli ine podmienky na certifikaciu, tak zato nemoze predsa vyrobca boxu. On funguje podla poziadaviek a zakaznik ho kupoval ako licencovany. Kto by nato robil soft po xxxx rokoch? Mozno aj spravil, ale nech to zaplati ten co stale nieco meni... Skylink

nic nemam

loon
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 786
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Travel XP na Topfield SBI-2050

Len nech menia a uz aj platiaci menia druzicu.Ti co ostavaju akceptuju kazdorocne zvysovanie,ale ich to tiez raz prejde a pojdu inde.Je viacero moznosti.

kentworld
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 188
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Travel XP na Topfield SBI-2050

Navic Topfield ma ctecku irdeto a je oznacen skylin read jak ma skylin napsan pozadavek na svych strankach. Viz muj prispevek drive. Jak uz tu nekdo psal. Zajimave je ze jine programy, jako napr. seznemTv jdou a tenhle ne.

zelinka
Registrace: 1/2012
Příspěvků: 34
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Travel XP na Topfield SBI-2050

podle mě to nestihá hardwerově do dvou topfieldů poskytli nový soft z 1.4HomeTP....................dalších cca 70 přijímačů ze stránek Skylinku s novým nastavením irdeta nemá problém.............v produktovém listu u čtečky je napsaná jen ice karta proč? Jinak doporučují moduly Irdeto....proč?

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Travel XP na Topfield SBI-2050

Ale ne. Je tam podpora karet irdeto a i ICE karet, proto je to v zavorce. Viz citace: podpora karet IRDETO - PiSYS (ICE) - vestavěna oficiální čtečka
Hardwerove mozna, neni to nejnovejsi kousek.Soft taky neni uz aktualizovany. Ano moduly jsou doporucene, ale lze to chapat i jako doporuceni modulu ktere v tomhle prijimaci funguji a snim spolupracuji, nebot jsou tam uvedene dalsi dva u nichs se podpora pry chysta.

zelinka
Registrace: 1/2012
Příspěvků: 34
Odpověď v diskusním vlákně
 

Zelinka

No a uz si teda volal do Topfieldu? Co ti povedali? Maju ten fw za mensi poplatok? lebo takto je to tu len mlatenie prazdnej slamy :)

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

Otázka pro všechny?

Je ještě nějaký jiný typ který byl a nebo je ještě Skylink Ready a neungují v něm karty irdeto z novým nastavením ochrany?

Topfield SBI-2050

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Travel XP na Topfield SBI-2050

To nieje o tom, ze nestiha HW, ale Travel XP je caid 0624, cize irdeto a este M7, alebo uniblok ako sa nazyva, teda dynamicke camkey a s tym ma problem zrejme. Ostatne licencovane boxy zvladaju. Vteda este M7 karty neboli, ked sa ten topfield predaval. Soft by to vyriesil, ale ked mal certifikaciu a malo to riadne fungovat zakaznikovi, ale Skylink zase chce inak aby fungovali boxy, tak nech to nehadze dookola na vyrobcov. Zakazdym co si zmyslia, si to odnesie kazdy, len u nich je to OK. Tak snad takyto pristup aj im prinesie vysnivane ovocie, len akurát bude hnilsie s trpkou prichutou... Ludia si casom povedia, dost uz bolo.

nic nemam

loon
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 786
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 84
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra