Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Ester Ledecká opakování závodu

Nevíte nĕkdo kdy bude ctsport opakovat ten závod s Ester Ledeckou i hokej naši s kanadou? díky

pinokio
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 547
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 91
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ester Ledecká opakování závodu

Proč si kazit zážitek zbytečnými komenty komentátorů? Kdo ví, kdy bude zase příležitost užít si momentu, kdy štěstí stojí na naší straně? :))) Dnes chybovaky všechny favoritky, Ester také, ta ale famózně dokázala všechny chyby řešit fantasticky s citem pro sjezd stále směrem dopředu... viděl jsem nahrávku min. 5 krát, naplno se dnes projevilo hlavní kouzlo superG - nejedou se tréningy a tak se chybuje a stírá se rozdíl mezi zkušenými a méně zkušenými lyžařkami, Ester má ohromný talent a cit pro sjezd... Není ale sama, takových lyžařek je spousta, ale dnes to byl její fantastický den. Taky mohla o setinu být druhá nebo si rozbít hubu po posledním skoku, 10 jejich soupeřek mohlo udělat o chybu méně, mohla mít horší lyže... o tom to všechno je... a komentovali bychom úplně jiný konec, tak si užívejte úspěchu a neřešte nějaké blbosti s komentátory. Zkuste na chvíli nebýt jako typičtí Češi a prostě se jen radujte :))) R^

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ester Ledecká opakování závodu

Pusť si to ještě pětkrát a třeba se konečně uděláš.Žvanili byste o tom kdyby dojela třicátá?

jenes
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 066
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ester Ledecká opakování závodu

A ty bys tu takto blil kdybys neměl osobní problém? Ze kterého ústavu jsi zdrhnul? ;P

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

Lance

Máš jako vždy pravdu, mě jen přišlo líto toho pokaženého komentáře. Už tuny let si dělám sbírku záznamů a tenhle je jednoznačně v tomto ohledu nejhorší. Taky připouštím jistou dávku podrážděnosti, ty bys nebyl nasranej už týden bojovat s krkem a průduškama, když se má správně běžkovat a prohánět sněžnice na Šumavě...:)

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

Souhlas, není nad to si vlastní hloupostí pokazit krásný den, aneb kolikrát se nám podaří v jeden moment získat zlatou medaili na OH a zároveň porazit v hokeji Kanadu?

Já jsem měl v sedm ráno osmou dvanáctku a je mi fajn!!!

milan33
Registrace: 1/2018
Příspěvků: 608
Odpověď v diskusním vlákně
 

Milan

Já si naopak ohřívám slivovici s medem...:)

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ester Ledecká opakování závodu

Vlastenče,tys asi nic v životě sám nedokázal,jen se dmout pýchou na cizím úspěchu.A takových je tady víc.

jenes
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 066
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ester Ledecká opakování závodu

https://www.hlavnespravy.sk/uzasny-vykon-kuzminovej-mame-zlato/1315708

sasuke
Registrace: 6/2015
Příspěvků: 867
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jenes

Jseš normální trouba, který zjevně nedovede pochopit ani smysl dvou slov napsaných za sebou... s duševními invalidy nehodlám dál diskutovat.

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Saxon

Tak se kurýruj, chlape! :))) Já se kurýruju preventivně, dnes po ránu zvláštní dávkou, přispal jsem si a synátor mně sděloval výsledek - nevěřil jsem mu... U nás zima letos nepřeje, na běžky je nejhorší za poslední roky, takže jsem toho moc "nenapíchal" ;)
Přeju Ledecké aby ji vyšel snowboard, to by byla bomba! Páč štěstěna je vrtkavá a druhá takováto šance už nemusí v životě přijít!! Celá ta jejich family je mi hodně sympatická a myslím že oni by ten double mohli ustát a moc bych jim to přál. Držme palce ať to vyjde na nějakou placku i ze snowboardu R^

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ester Ledecká opakování závodu

osmou dvanactku sichtu nebo osmou dvanactku Pilsner ?
ten zavod jsem bohuzel nevidel.a ze zaznamu uz to nebude ono.ale stejne bych koukal na eurosport.

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

Gambáč 12 :-) Ale už jsem se prospal a udržuji "formu" u finále skoků

milan33
Registrace: 1/2018
Příspěvků: 608
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

přesně jak píšeš! Není k tomu co dodat a snad jen doufat!!!
Ester je super!!! R^ R^

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 894
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ester Ledecká opakování závodu

ale kočka to zas taková není,to Anička to je dračice,neskutečná kočka R^

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

@taki

Nemohu s lehkou nadsázkou reagovat.... "Československá národnost", to má být jako co? Nic takového neexistuje. A propo, "když se řekne A (byť ve Tvém případě tohle kulhá na obě nohy) musí se říct i B".... Tipni si, jakou národnost má dcera manželů Šipulinovových, hm? :-)

Jinak ten Super G se v 16 bude opakovat na ESP1.... aha, už je po 16 a nic, ale má se opakovat

milan33
Registrace: 1/2018
Příspěvků: 608
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milan33

Spousta lidí se prostě cítí jako čechoslováci a hláse se k tomu bez ohledu na nějaké definice národností, o to vůbec nejde, význam je snad jasný a nikomu nemůžeš brát to, jak cítí svoji vlastní identitu ;)

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

To nezpochybňuji, avšak podle stejné rovnice by měla být brána Anastasia jako Ruska, aneb pokud počítáš se soustavou dvou rovnic, musí být schéma výpočtu stejné. To je jak ženský feminiskus, kdy si ty pipky vyzobávají jen ty aspekty rádoby rovnoprávnosti, které se jim hodí do krámu

milan33
Registrace: 1/2018
Příspěvků: 608
Odpověď v diskusním vlákně
 

Saxon

Kuzmina mě baví...
Viz její informace pro STV "když se mi závod nepovede, nebudu vám odpovídat" - typickej rusák..:)autor Saxon

Si to zle preložil alebo si si to vymyslel. Nasta povedala, že pred dnešným pretekom je unavená a chce si odpočinút a že nebude komunikovat a že ďakuje za pochopenie.
A za druhé je slovenská občianka.A to je podstatné.

Dreambox DM 900 UHD 4K Triple tuner 1x DUAL DVB-S2X- 1x DVB-C/T2 - Dreambox DM 7020 HD - od legendárnej nemeckej firmy - Image OpenPLi & OpenATV - 6 x LNB Inverto Black Ultra - TV OLED LG 55B7V

Naaalim
Registrace: 3/2016
Příspěvků: 1 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

Ester Ledecká opakování závodu (# 1543)

Ted opakuji cely zavod na ESP1

milan33
Registrace: 1/2018
Příspěvků: 608
Odpověď v diskusním vlákně
 

Ledecká

musela trénovat a valit do sportu čas a prachy. Kdyby toho nebylo, štěstí by se neusmálo, nemělo by na koho...
Smekám hluboce před ní, na druhou stranu "Vrcholový sport škodí zdraví"!!!

Každá složitá věc se skládá ze série jednoduchých věcí.

samorost
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 374
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ester Ledecká opakování závodu

Další úspěch sportovce, který se připravuje zcela mimo náš výchovný systém. Jiná cesta k úspěchu zjevně nevede. A to je na tom nejsmutnější.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 138
Odpověď v diskusním vlákně
 

Naaalim

Mluvím o necelý týden starém jejím vyjádření. Nic jsem si nevymyslel.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

saxon

Vôbec to tak nepovedala...To máš ako túto informáciu:
Článok z idnes.cz k Sapporu 1972 :Ani Češi nezůstali v Sapporu bez zlata, elegán Ondrej Nepela exceloval mezi krasobruslaři. Tiež blbá info.

Dreambox DM 900 UHD 4K Triple tuner 1x DUAL DVB-S2X- 1x DVB-C/T2 - Dreambox DM 7020 HD - od legendárnej nemeckej firmy - Image OpenPLi & OpenATV - 6 x LNB Inverto Black Ultra - TV OLED LG 55B7V

Naaalim
Registrace: 3/2016
Příspěvků: 1 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

nesledujem moc

cesky sport ani rodokmene, napriek tomu som zvedavy...nakolko uspech Ledeckej je famozny! Klobuk dolu! Avsak moja otazka na sportovych odbornikov znie. ESTER Ledecka, to je dcera ceskej pop star J. LEDECKEHO?

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

Bohusu

Ano. Její otec je Janek Ledecký a dědeček Jan Klapáč bývalý československý hokejista (mistr světa a dvě medaile ze ZOH)

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 91
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra