Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

SPORT 1HD,2HD

Dnes ráno došel nový magazín Skylink s programem na 14 dní od 26.2 do 11.3.Už bez TV programů na kanály Sport 1-2,AMC,Film+.To by znamenalo Skylink bez F1,špičkové házené,prestižní fotb.ligy,dosti boxu a teď i bez tenisu.A bude ho na Sportech od letoška dost.

jenes
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 062
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 65
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: SPORT 1HD,2HD

to znamená odchod od Skylinku

LAJUR
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 103
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: SPORT 1HD,2HD

Ještě neni konec měsíce, to znamená, že ještě jednají.

Octagon SF4008 UHD 4K + Od Skylink & Kombi přechod k Telly & velký balíček. Motor DIGIPOWER SG-2100 + LNB Inverto Twin Black Ultra + parabola 105 (53°E - 30°W). TV LG 55UH600V

Pikollo
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 752
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: SPORT 1HD,2HD

Mimo toto téma:dnes asi od 16:00 Strýc-Kerberová,poté Garciaová-Šafář.

jenes
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 062
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: SPORT 1HD,2HD

netreba ešte robit paniku!už sa vyjadrili vela krát,že nemôžu alebo že nechcu pisat dopredu programy od AMC NETWORKS pokial nemaju podpisanu novu zmluvu..cize asi aj do toho magazinu tam nechceli pisat program na tieto stanice,pokial sami nevedia či ich od 1.3 budu mat alebo nie...ale áno zatial to skôr vyzerá,tak,že ich vážne nebudu mať.

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: SPORT 1HD,2HD

no ja myslim ze uz je to davno dojednany a jen nas tahaj :)))
a jedna se hodiny max dny ale nee tydny a mesice.jako Babiš.ale ten vlastne nejedna.

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: SPORT 1HD,2HD

Pokud vyřadí SPORT 1 a 2, tak to můžou rovnou rozpustit. Taky bych nechal dojet předplatné a adijé

zdrk15
Registrace: 5/2008
Příspěvků: 476
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: SPORT 1HD,2HD

Kolik takových jednání jsi zažil? Že tady říkáš jak dlouho se jedná?

zzz
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 833
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: SPORT 1HD,2HD

Tak na ich mieste by som to v programovej ponuke radšej nechal, aby nevyvolávali pochybnosti. Ak to tam ale nie je, je to dosť jasný signál...
Ak ale 60% klientov má len SERPO, na ich mieste by som príliš do platených kanálov neivestoval ...

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 260
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: SPORT 1HD,2HD

Tak jsem premyslel, nechce Skylini snizit cenu i proto, ze po TETO sezone konci Sportu TV Italska a Francouzska liga??? Tudiz, i kdyby Sport TV v Skylinku byl, neni jiste, zdali ziskaji prava na dalsi tri roky. Jedna nastraha muze byt zazehnana, a v lete prijde druha.

Staci mi jidlo a satelitni televize, a preziju i v jeskyni. Sleduju prevazne jen sport - hlavne fotbal, tenis, sipky. A pokud nebezi zadny sport, tak sleduju hokej :P (to vite, obrovsky fanousek fotbalu)....

Lolem123
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 747
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: SPORT 1HD,2HD

prave dnes jsem prodlouzil Flexi7 a zrejme naposled :)))

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: SPORT 1HD,2HD

Manažéri z dozornej rady nemajú prachy... :laughing:

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 618
Odpověď v diskusním vlákně
 

Lolem123

i kdyby přišli o Serii a a Ligue 1 ,jsem si na 100% jistý že Sport TV by místo toho zajistili La Ligu či bundesligu.Že by Sport TV neměl žádnou z top 5 evropských lig tomu snad nikdo nevěří...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Jsi si jisty na 100%, fajn. Takze jsi predpokladam v dozorci rade. Reknes nam tedy, jestli mate dohodu se Skylinkem? Muzou ziskat klidne jen jednu ligu. Coz by znamelo, ze jedna jim furt oproti drivejsku chybi.

Staci mi jidlo a satelitni televize, a preziju i v jeskyni. Sleduju prevazne jen sport - hlavne fotbal, tenis, sipky. A pokud nebezi zadny sport, tak sleduju hokej :P (to vite, obrovsky fanousek fotbalu)....

Lolem123
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 747
Odpověď v diskusním vlákně
 

Lolem123

tak myslím že pokud zajistí La Ligu či bundesligu místo Serie A a Ligue 1 tak to bude OK R^ Prostě nějakou top ligu budou vysílat na 100% od nové sezony.Jen která to bude,toť otázkou...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Jenze podle me si Digi La Ligu nenecha vzit. Proc by to taky delali, kdyz se jedna o druhou nejlepsi soutez sveta podle hodnoceni. Idealni by bylo, kdyby si nechali Sport obe dve ligy a pridali Bundesligu. Coz je ale nerealne. Spis jedna jim zustane a druhou (mozna) pridaji.

Staci mi jidlo a satelitni televize, a preziju i v jeskyni. Sleduju prevazne jen sport - hlavne fotbal, tenis, sipky. A pokud nebezi zadny sport, tak sleduju hokej :P (to vite, obrovsky fanousek fotbalu)....

Lolem123
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 747
Odpověď v diskusním vlákně
 

Lolem123

s tou La Ligou u digi CZ bych si nebyl vůbec jistý!Cena La Ligy opět vyšší jak minule,a ovečky se k nim nehrnou...ST La Ligu koupí podle mě jen pro Slovensko,ale uvidíme...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

Lolem123

tak to určitě nedopadne,aby na Sport TV od nové sezony byly 3 top evropské ligy.Já budu rád i za jednu :))) Jinak většinou se ta Serie A a Ligue 1 prodávali v jednom balíku...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Vzdyt pisu, ze to je nerealne. Tak kdyz v jednom, v tom pripade bych se nedivil, kdyby meli jen Bundesligu. Coz by i tak byla ztrata.

Staci mi jidlo a satelitni televize, a preziju i v jeskyni. Sleduju prevazne jen sport - hlavne fotbal, tenis, sipky. A pokud nebezi zadny sport, tak sleduju hokej :P (to vite, obrovsky fanousek fotbalu)....

Lolem123
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 747
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Tak prijit o ni muzou. Pak se do toho ale muze vlozit 02, ktera je schopna AMC preplatit v pohode. A O2 by chtela opet nejakou přední ligu

Staci mi jidlo a satelitni televize, a preziju i v jeskyni. Sleduju prevazne jen sport - hlavne fotbal, tenis, sipky. A pokud nebezi zadny sport, tak sleduju hokej :P (to vite, obrovsky fanousek fotbalu)....

Lolem123
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 747
Odpověď v diskusním vlákně
 

Lolem123

furt lepší bundesliga jak nic :)))

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Tak to jo, ale porad je tu o jednu ligu mene, nez meli :))) A Skylink tohle vi.

Staci mi jidlo a satelitni televize, a preziju i v jeskyni. Sleduju prevazne jen sport - hlavne fotbal, tenis, sipky. A pokud nebezi zadny sport, tak sleduju hokej :P (to vite, obrovsky fanousek fotbalu)....

Lolem123
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 747
Odpověď v diskusním vlákně
 

Lolem123

s tim 02 si pěkně vedle,ti nic nepřeplácejí ani přeplácet nebudou,vyjímka byla jen LM.Proč myslíš,že nikdy nekoupili ani jednu top evropskou ligu?A to mají speciální fotbalový kanál.Protože jim stačí LM,počet klientů 02TV neklesá,spíš roste i když ne závratně,tudiž je nic nenutí něco kupovat a LM jim ke štěstí stačí..

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

Lolem123

to nerozporuji,že o tom Skylink ví ;)

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Asi proto se prou s nimi o kazdou korunu, ne? Kdyby vedeli, ze jim na tuty zustanou tyto dve ligy, prodlouzili by uz.

Staci mi jidlo a satelitni televize, a preziju i v jeskyni. Sleduju prevazne jen sport - hlavne fotbal, tenis, sipky. A pokud nebezi zadny sport, tak sleduju hokej :P (to vite, obrovsky fanousek fotbalu)....

Lolem123
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 747
Odpověď v diskusním vlákně
 

Lolem123

to máš samozřejmě pravdu,v tom to bude...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 770
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 65
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra