Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem DVB-T

Vadný DVB-T2 H.265 tuner v TV?

Při zapojení koaxu od antén přímo do TV Philips při přepnutí z programu v DVB-T na program v DVB-T2 mi program v DVB-T2 čtverečkuje a rozpadá se obraz. Když přepnu zpět na T a hned zpět na T2 teprve pak je obraz v pořádku. Projevuje se to při přepínání jak na CZ K28 (H.265), tak na SK K23 (H264). Při zapojení koaxu do STB Amiko 8265+ a propojení s TV HDMI kabelem se čtverečkování a rozpad obrazu vůbec neprojevuje a vše je v naprostém pořádku. Napájení anténních předzesilovačů mám na půdě externí, TV ho nemá, v STB je napájení vypnuté.
Může to být vadným DVB-T2 tunerem v TV, nebo je ta krpa někde jinde?

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 29
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vadný DVB-T2 H.265 tuner v TV?

Aby jste se nedivili, měl jsem rozebranou na servis starší LED TV Philips a co mne udivilo, že všechny střeva jsou shodné s TV Sencor, Technika, Hyundai, Hitachi..... tak jen doufám, že se Philips vzpamatoval a u nových má již vlastní, nevím :) ...

Harnadek
Registrace: 6/2009
Příspěvků: 515
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Harnadek

Špatná odpověď. Neptal jsem se na střeva Philips. Přesto Ti děkuji za pokus o příspěvek a zcela odbornou radu k věci... Bohužel mi nepomohla, neporadila. Přeji Ti hezký den.

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Harnadek

Tesla, Orava, Toshiba :))) ... a áno, OEM výrobky sem tam majú aj logo Philips :sly:

mmc
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 728
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmc

Hezký příspěvek. Bohužel mi nepomohl, neporadil s mým problémem. Přeji Ti hezký den.

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 29
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra