Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

SlideShow 10 Ultimate-Mimo misu

Vím že je to mimo thle forum tak se omlouvám.
Používá prosím někdo tento program nebo má s ním někdo nějaké zkušennosti?
Děkuji za odpověd.

bistro
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 610
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bistro

Pracuji s ním už od verze 6.
Současná verze je plnohodnotná a komplexní pro tvorbu slideshow (edituje fotky, videa, hudbu, efekty...)
Subjektivně (!), konkurenci (ashampoo, cyberlink...) předčí nabízenými možnostmi.
Není v cz, ale je "intuitivní"
R^

nickname
Registrace: 1/2018
Příspěvků: 4
Odpověď v diskusním vlákně
 

nickname

Ahojky,diky moc ze ses ozval,marne totiz hledam najake forum cz nebo i zahranicni kde by s timto programem nekdo pracoval,ale mozna hledam blbe.
S fotkama jsem s tim uz trochu pokrocil za nejaky ten mesic co s tim obcas delam a nemuzu se nejak preklenout prez funkci Route Animation
Vim ze jsou nejake navody na youtube ale ani v jejich pdf navodu nejsou veci ktere hledam a nechci psat tady o tom na sklo kdyz je forum urcene na jine veci.Nevis prosim te o nejakem foru kde bych nasel uzivatele se zkusenostmi s timto programem?Emaily se tu psat nesmi a sz nemas aktivovane.Jeste jednou moc diky za pripadne info.

bistro
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 610
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bistro

Německé fórum: https://forum.aquasoft.de/index.php

Travel Route Animation u cracklé verze (+ bloklé firewolem) nefičí...
Řešení (nouzové) je mapa dané oblasti jako "fotka" + vložení libovolné stopy preferovanými místy.

nickname
Registrace: 1/2018
Příspěvků: 4
Odpověď v diskusním vlákně
 

nickname

Diky moc za info i typ na to forum.
Jinak uz od verze 9 ted uz 10 pouzivam ofiko verzi kterou jsem si koupil.
Kdysi jsem pouzival at uz strihove programy nebo programy na prezentaci fotek taky prelecene ale postupem casu clovek zjisti ze ta spolehlivost i podpora kterou mas u placenych verzi je v pohode tak dneska uz pouzivam
vse pouze oficialni verze.Tento program konkretne stal v dobe kdy jsem kupoval devitku neco kolem 1300kc a upgrade na desitku jen par korun
coz oproti nekterym programum je slusne kdyz si vemes co vsechno to umi. R^

bistro
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 610
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra