Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem DVB-T

DVB-T2 Východočeská televize V1 v HD,

DVB-T2 Východočeská televize V1 odstartovala v HD (kanál 24),
-docela mě to příjemně překvapilo,že "pouze" regionální TV má zájem vysílat v DVB T2 v HD rozlišení a dát tak kvalitou vysílání v DVB T2 na zadek takovým TV jako Nova,Prima ale i Barandov, Očko atd. Obsah je "pouze" regionální,ale vzhledem k tomu, že tam vysílají regionální zprávy a i hodně dokumenty, přeladil jsem si tuto stanici hned za programy CT HD. Děkuji novému majiteli V1 za toto rozhodnutí. Snad to ocení i další východočeši. A všem přeji více programů v HD v sítích DVB T2.

fergus
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 382
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DVB-T2 Východočeská televize V1 v HD,

Nova, Prima i Barrandov jsou v HD už dávno spoustu let, takže s čím jim má jako dát na zadek nějaká regionálka? :bigeyes:

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@fergus

Neber ho vážně on si nevšiml že je v sekci .......Příjem DVB-T

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DVB-T2 Východočeská televize V1 v HD,

A co jako? Jednak je celou dobu řeč o DVB-T2 a ne o DVB-T (zřejmě máš teprve budíček :))) ) a jinak signál v HD těch výše uvedených stanic si může přebírat kterýkoliv operátor a dál šířit, nikdo mu v tom nebrání.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Jak je označena tato sekce kterou jsem citoval...............ty tvoje smajlíky podělíš se s náma o svůj věk nebo to je tajemství lečebny ......oddělení si vyber?

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DVB-T2 Východočeská televize V1 v HD,

Pokud je pravdou, že V1 vysílá v rozlišení 960x1080, pak to není HD. To je jako motocykl o jednom kole.

Nehřeš slovem; neber si nic osobně; nevytvářej si domněnky; dělej vše, jak nejlépe dovedeš. (Don Miguel Ruiz)

mirasat
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 3 044
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DVB-T2 Východočeská televize V1 v HD,

habr@ Opravdu nejsem z léčebny Ostrava, to sis asi spletl při pohledu do špíglu :laughing: A tvoje sekce jsou každýmu buřt, reaguje se na zadaný téma a ne na sekce. Holt kraj rázovitý :laughing:

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

pro méně chápavé,na zadek, no přeci v kvalitě obrazu ve volném, bezplatném vysílání DVB T2 (mimo ČT). Kdyby jsi si přečetl pořádně můj příspěvek, možná bys reagoval jinak, nebo bych byl asi rád, aby jsi nereagoval na moje příspěvky raději s tvou negativní pověstí zde na parabole vůbec.Psal jsem o volném (bezplatném) vysílání v DVB-T2, o ničem jiném, o placených HD na satelitu nebyla žádná řeč,to snad ví už každý(Skylink serpo,atd.) Souhlasím s Habr, ten pochopil, ale bez urážky, a s dovolením, ty určitě jako vždy ne.

fergus
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 382
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Jaká Ostrava že přijímám regionální vysílání z Ostravy ?....................tvá inteligence ..........to je síla................chlapče po generace SUDETY pokud víš co to je .........ale z mojím pasem z celého světa..........

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DVB-T2 Východočeská televize V1 v HD,

fergus@ Kdybys to, co máš na krku, používal (aspoň občas) k myšlení, tak bys nikdy takovou neskutečnou kravinu, jako v úvodním příspěvku, nemohl napsat. A hlavně - je jen a pouze věcí operátora multiplexu, jakou kvalitu do vysílání zařadí. Když se v DB rozhodli, že JOJ Family bude v HD, tak je prostě v HD a nikomu nic nebrání v tom, aby zařadil i Nova HD, Prima HD, Barrandov HD a třeba fergus HD (až se někde objeví) :8)

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra