Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

offtopic Samsung and notebook HDMI and iptv problem

Priatelia,
zariadenie: Samsung UE65MU6272 /ano ta ohnuta/ posledny firmware
notebook: DELL cca rok stary

pri prenose cez hdmi z notasa na tv cez hdmi obraz je akoby spomaleny, ... cize nie je tak plynuly ako na notase ... vie niekto cim by to mohlo byt ?

a druha vec, ma niekto skusenost so smart-iptv ? ... poviem to na priamo, mam tam sluzbu v podstate legalnu cez danu aplikaciu, ale seka to cca kazdych 4-5 minut, dokonca prepnut cez skupiny tak cela aplikacia zamrzne ... a pritom ak tu sluzbu (channels) pustim v notase tak to ide ako po masle cez vlc

takze sa chcem spytat, mam tu tv cca za 1200eur vyhodit von oknom, alebo uzivatel to jest ja som blbec ?

na ceste mam jeden iptvbox, ale ide z ciny, a neako pride za mesiac ...takze ak nechcete aby som skoncil na psychiatrii, tak kazda rada je dobra

vazne dakujem, na inom samsungu cca 4 rocnom mi to take psie kusky nerobi

este viem ze je jedna appka smart-stb, myslite ze je lepsia ako henten rusky smejd smart-iptv ?

poprosim reagovat len ludi, ktori maju neake skusenosti, nakolko mudrosti ako kup si mag a podobne mi ako nepomozu, fakt nie :-)

dakujem !

nech sa dari, vsetko dobre, pekny den ... ahoooj ;)

Vzdát se je horší než být poslední.

alfasex
Registrace: 8/2006
Příspěvků: 4 077
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: offtopic Samsung and notebook HDMI and ipt...

môžem sa vyjadriť len k tej Smart Iptv aplikacií..použivam ju už asi 5 rokov...nemal som s nou nikdy žiadny problem a playlist,ktory v nej mám mi vôbec neseká a ani nemrzne...sám píšeš,že v inom 4 ročnom samsung tv ti taketo veci nerobi?tak bohužial problem bude asi v telke..alebo potom musi byt teda problem v tom playliste,ktory použivaš...a tu druhu apku smart-stb vôbec nepoznám...ja mám vo svojom samsung tv 2 aplikacie na prehravanie iptv playlistov a to Smart iptv a ešte OTT PLAYER,ale aj tá je ruská..ale je zadarmo a možno ti to tam teda po každych 4-5 minutach nebude sekať...vyskušaj..

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: offtopic Samsung and notebook HDMI and ipt...

Ja mam tiez zakrivenu Tv Samsung a mal som podobny problem ako Ty....Mam nainstalovanu Smart iptv zaplatenu a tiez mi sekalo, pokial som pouzival playlist volne stiahnuty z netu...Ale pokial som si zakupil na skusku na mesiac playlist, bez problemov mi ide Tv ale i playlist...

Maxxtro
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 45
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: offtopic Samsung and notebook HDMI and ipt...

Maxxtro, ako pisem mam IPTV ktore je legalne, cize ziaden hokus pokus :-) volne linky z netu ... mam pocit ze to robi sw Tizen Samsungu ... ak sa smiem spytat aky model Samsungu vlastnis ?

Jozko, skusim, aj ked tomu osobne neverim :-/

Vzdát se je horší než být poslední.

alfasex
Registrace: 8/2006
Příspěvků: 4 077
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: offtopic Samsung and notebook HDMI and ipt...

Podívej se ve windows, jakou obnovovací frekvenci vidíš u připojené televize. Ve Win7 je to Control Panel - Display - Screen Resolution, klikneš na připojenou TV, dáš Advance setting a v Monitor záložce by jsi měl vidět 60Hz pro 4k popř třeba 50Hz pro HDTV. Pokud to máš v 4K a máš tam "jenom" 30Hz (což může být chybějící podporou HDMI 2.0) tak se obraz může jevit "trhaně".

tecka
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 87
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: offtopic Samsung and notebook HDMI and ipt...

najlepšie je aj vyskušat dat do smart iptv nejaky iny funkčny playlist a uvidiš či aj prinom ti budu streamy kazde 4-5 minut sekat alebo zamrzat aplikacia..mozno je vazne problem v tom playliste aj ked ho mas plateny a legalny..je to normalny m3u playlist,ktory si nahraš do tej aplikacie?alebo si tam davas ten playlist cez url link?

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: offtopic Samsung and notebook HDMI and ipt...

jozko: nahrany cez web siptv :-) ...

tecka: dik, skusim to ... asi mas pravdu

Vzdát se je horší než být poslední.

alfasex
Registrace: 8/2006
Příspěvků: 4 077
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: offtopic Samsung and notebook HDMI and ipt...

citujem " ... poviem to na priamo, mam tam sluzbu v podstate legalnu ".
O aku sluzbu sa teda jedna? Sluzby su bud legalne alebo nie.

Tryskac11
Registrace: 5/2009
Příspěvků: 350
Odpověď v diskusním vlákně
 

@alfasex

to mi je jasne,že to mas nahrate cez ich web..lebo ved ako by si tam inak nahral playlist? :))) ale su dve moznosti nahrania playlistov..bud normalne mas subor v PC (m3u) a ten si tam nahras,alebo mas len url adresu playlistu a tu skopirujes na ich stranku a tak si tam vlozis playlist...dalsia vec..ked to mas legalny playlist,tak ved povedz z akej stranky si si to kupil?nieje to tak nahodou,že si to platiš,ale tá sluzba je nelegalna?lebo legalne su napriklad (kuki,zapnitv,sledovanie)..a ako som ti pisal..jedine ako zistis ci mas problem v tej aplikacii alebo v TV,je tak,že si tam nahraj nejake ine funckne linky (najdi nejake na nete,kludne aj zahranicne programy) a zistiš či aj pri tych ti to zacne sekat po 4-5 minutach alebo zamrzat aplikacia...ked ti to pri inych playlistoch nebude robit,tak problem je v tom playliste čo máš

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: offtopic Samsung and notebook HDMI and ipt...

chalani, "v podstate legalnu" znamena, ze v CR a SR je vyuzivanie sluzby v sulades platnou legislativou, ja ju vyuzivam mimo CR,SR ... NIE NEJEDNA SA O ZIADNU ACE FLAWLESS VADER alebo inu podobnu sluzbu ! ... nemam dovod tu niekoho zavadzat

jozko: playlist je upraveny podla kanalov (v notepad) a nahrany ako m3u subor cez siptv stranku
samozrejme ze alfasex nie je az taky blbec, a vyskusal trial na 24 hodin, vysledok rovnaky ... tv zle, notebook ok ...

asi za najkurioznejsiu vec ale povazujem, ze som pisal cloveku, ktory siptv v podstate ma pod palcom, reakcia ? je mi ochotny vratit poplatok za danu aplikaciu ...

tak zacinam premyslat ci sw Tizen je vhodny pre tuto appku, respektive sa vratim do vlakna potom ako vyskusam ottplayer resp stb-emu ... v najhorsom za mesiac cina dorazi :-)

dakujem ochotu, nech sa dari, ahoj ;)

Vzdát se je horší než být poslední.

alfasex
Registrace: 8/2006
Příspěvků: 4 077
Odpověď v diskusním vlákně
 

pre alfasex

Ja mam Samsung TV UE48JU6652 seria 6.

Maxxtro
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 45
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra