Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: DVB-S přijímače

výběr nového satelitního příjimače

zdravím všechny zkuste mi pomoci s výběrem kvalitního satelitního přijímače podmínkou FCB tuner , alfanumerický displey a možnost vložení HDD (SSD) do přístroje !!! s cenou od 4 do 8 tisíc kč , bez žádné legrace a ironii myslím to vážně s profesionálním přístupem děkuji

(Mascom)Tele Systém Fe TL80cm s multifokusem 28.2E,23.5E,13E, Samsun UE50RU8000 UHD 4K HEVC

bbitom
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 679
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 43
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tompr

asi tak :((

Zgemma H9S, Octagon SF8008, uClan Ustym 4K Pro

kratos
Registrace: 4/2008
Příspěvků: 585
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lachtan

no a když na to koukaš zpetne tak si ty reklamy mužes taky přeskočit přeci a nekoukat na ně....

tompr
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 047
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bbitom

střepiny,vikend,dokumenty to se vše da shlednou zpetně nevíc co mas dejmetomu Skylink live tv má jen nějake programy ale jsou i jiny provozovatele kde to maji snad vše....

tompr
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 047
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tompr

moc komplikované , takto zapnu kuknu a smažu

(Mascom)Tele Systém Fe TL80cm s multifokusem 28.2E,23.5E,13E, Samsun UE50RU8000 UHD 4K HEVC

bbitom
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 679
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: výběr nového satelitního příjimače

To už "elektrotechnická průmyslovka se zaměřením na IT technologie" produkuje toto? Mňa už z dnešnej doby asi fakt flákne o zem. :)))

KimiRaikki
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 91
Odpověď v diskusním vlákně
 

@KimiRaikki

semnou zase flákne dát si přezdívku po pilotovi F1 připadá mi to dost dětinské

(Mascom)Tele Systém Fe TL80cm s multifokusem 28.2E,23.5E,13E, Samsun UE50RU8000 UHD 4K HEVC

bbitom
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 679
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: výběr nového satelitního příjimače

Ano, máš pravdu, som "dětinský". To ale na podstate nič nemení. :)))

KimiRaikki
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 91
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: výběr nového satelitního příjimače

v dnesni dobe kdy skylink jen zdrazuje a vyhrozuje je nejlepsi prejit na kabel nebo dvb-t. ja uz pomalu koncim se sat. tunery protoze jak uz tu nekdo psal nemam nervy kazdy dva roky menit karty nebo platit vic a vic a byt vic a vic omezeneny v pouzivani.

josseph
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 169
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: výběr nového satelitního příjimače

No a v tom je právě ta síla dm920-ky s triple tunerem, proměníš ji na twin dvb-t2 receiver s nezávislým nahráváním /+ dvb-s2 jako doplněk/ bez toho, abys něco dělal...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 090
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: výběr nového satelitního příjimače

josseph@ Skylink zdražuje? Já teda vidím cenu serpo na 2 roky pořád ve stejný výši. A měnit karty? To jsem dělal naposledy před cca 6 roky, a to ještě tak, že jsem zaplatit 6 stovek za kartu Výměna a ty prachy mně pak Skylink vrátil zpátky do kreditu. V používání pak taky nic nepozoruju, takže seš zřejmě jinej oddíl :)))

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: výběr nového satelitního příjimače

jak píše PoldaS za tu kartu to bylo vraceno do kreditu,ale behani s tím bylo....
Jedna věc je jit jinam a druha kvalita, nabidka....

tompr
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 047
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bbitom

komplikované...??
mě to přijde nastejno jestli zapnu z HDD nebo zpetné přehravaní ale každého věc jen ten HDD něco stojí, zpetne přehravani ne.

tompr
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 047
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tompr

já už veškerý hardware mám používám STB s vestavěným SSD a mám vícetunerový STB akorát již po 6 letech mu dochází dech takže více náklady u mě nejsou krom nákupu nového přijímače s rád slyším zde názor na nějaký pořádný který opět vydrží neméně stejnou dobu

(Mascom)Tele Systém Fe TL80cm s multifokusem 28.2E,23.5E,13E, Samsun UE50RU8000 UHD 4K HEVC

bbitom
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 679
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: výběr nového satelitního příjimače

@bbitom, už tu bol spomenutý DM920, zobrať verziu s triple tunerem ako už bolo povedané a tým pádom máš "všetko" ešte jeden slot na ďalší runer voľný a ponuka rôznych kombinácii tunerov je v tomto prípade úžasná, mám ho tiež. ;)
@PoldaS má v tom čo píše v podstate pravdu, ale realita a vnímanie ľudí a nie len pár v mojom okolí eviduje to zvýšenie serpo v takom zmysle ako písal @josseph

KimiRaikki
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 91
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: výběr nového satelitního příjimače

ešte doplním, @bbitom to SSD do DM920 dáš do pol minutky :)))

KimiRaikki
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 91
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: výběr nového satelitního příjimače

Nevím co kdo vnímá, protože serpo je v CZ pořád ve stejný výši, takže jestli to někdo považuje za zvýšení, tak jde asi o přeludy, což už je práce pro odborníky mimo SAT techniku a obvykle je potřeba jet do zdravotnického zařízení :)))

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Těch 10 kaček v měsíci není až tak moc Rv

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

@KimiRaikki

jo s tím souhlasím to mi vyhovuje a zároveň to beru že to je vestavěný disk jako technicky

(Mascom)Tele Systém Fe TL80cm s multifokusem 28.2E,23.5E,13E, Samsun UE50RU8000 UHD 4K HEVC

bbitom
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 679
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 43
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra