Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Rai 1, neděle večer: Terence Hill a Alvaro Soler

Hostem nedělní talk show Che tempo che fa bude mimo jiné herec Terence Hill který se po více než dvaceti letech vrací do kin s novým filmem ve kterém si nejen zahrál hlavní roli, ale sám ho i režíroval. Film "Mé jméno je Thomas" v italsko-španělské koprodukci bude v kinech od 19.dubna.
Během večera jistě dojde i na vzpomínku na jeho hereckého kolegu a kamaráda Buda Spencera. Jak sám prohlásil, pro Hilla je to poslední celovečerní film. Film se symbolicky natáčel v Almerii v Andalusii a má to svůj důvod. Právě tady se v roce 1967 poprvé seznámil s Budem Spencerem při natáčení filmu "Bůh odpouští, já ne!"
"Vrátil jsem se po 50ti letech tam, kde nám s Budem bylo dobře. Byli jsme mladí, plní elánu a ani jeden z nás nevěděl kam to dotáhneme. Našim hlavním cílem bylo lidi bavit, naše facky nikdy nikoho nebolely, pokud se nám to povedlo, mise byla splňena a teď už mohu i za mého přítele Buda říct, že i když jsme se rozzlobili, nikdy jsme nebyli zlí". Dodal se smutným úsměvem Terence Hill v jednom rozhovoru.

A dalším hostem bude španělský zpěvák Alvaro Soler který představí své nové album.

Neděle - Rai 1 (FTA) od 20:35h

P.S. můj osobní tip na dnešní večer na Rai Movie HD ve 21:10: skvělý film Mud. I v originále.

Trailer k filmu Mé jméno je Thomas: https://youtu.be/6-8kLYZP2-0

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 73
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1, neděle večer: Terence Hill a Alvaro...

Ježišmará, už ne ;P

HiFiOK
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 933
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

Měl by ses léčit, nebo si pořádně za*ukat.... za 2,5 roku od své registrace zde jsi napsal 2586 příspěvků, z nichž si troufám říct nebyl ANI JEDEN relevantní směrem k hlavní úloze tohoto fóra, tzn diskuse na téma problematiky satelitního příjmu... jen Tvůj SPAM vytažený z TV věstníku

milan33
Registrace: 1/2018
Příspěvků: 608
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1, neděle večer: Terence Hill a Alvaro...

Zase se někdo vzbudil a nedá mu to aby něco nenapsal bohužel, no nic tak to je. A co nového v Itálii za měsíc se chystám do Rimini je to pěkný kraj Emilia Romagna

Vu+Uno 4 K Se

Laik
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 481
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Laik

V Itálii nic extra nového. Vše ok. Emilia je krásný kraj s výbornou kuchyní. A není moc brzy na moře? Voda je ještě studená, minule jsem se jenom prošel bosýma nohama a docela studená... Nebo tam jedeš z jiných důvodů?

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1, neděle večer: Terence Hill a Alvaro...

Přesně tak jiné důvody ,ale kraj pěkný rovina Vinohrady sady atd.

Vu+Uno 4 K Se

Laik
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 481
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1, neděle večer: Terence Hill a Alvaro...

a v čechách nič nieje ?

vusolo 4 K . blackhole 3.0.8.

oneeeee
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 7 489
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Laik

Tak stastnou cestu a prijemny pobyt.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Anubis

vždytˇ já jsem tě neměl v ůmyslu urazit-to nedělám.ale nadruhou stranu aspoń vím,že je to pravda co jsem písnul...
díky,že si mi to potvrdil :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :bigeyes: :bigeyes:

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 874
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1, neděle večer: Terence Hill a Alvaro...

Francku mě by jen zajímalo proč jsi se zahnízdil a uvelebil zrovna tady...A ještě k tomu když 90% uživatelů Ti jasně dává najevo že Tvoje příspěvky co dávají u Vás v TV tu nechce a ani je to nezajímá.Vždyt ti musí být i trapně.Ale chápu trapně Ti není ted už to děláš schválně,truc.
Nebylo by přirozenější a logičtější se zahnízdit na italských forech a vypisovat to tam ? Je to Vaše TV třeba budou mít Tvoji krajané radost...
Já si nedovedu představit ani mi to slušné vychování nedovolí a vůbec by mi to nenapadlo se zahnízdit na německých sat.forech.A každý druhý den jim tam vypisovat co dává za film nebo pořad naše CT1 nebo CT2...A zvlášt kdyby mi Uwe,Hans nebo Jürgen dali najevo že je to vůbec nezajímá a otravuju.

pat
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 3 105
Galerie: pat
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pat

lépe bych to nenapsal....

Mistr Franck zřejmě zastavil svůj "vývoj" v první polovině 90 let, kdy se našinec mohl podělat ze sebevětšího šuntu, hlavně když je ze "Západu". Nemám ptoblém jej porovnat s těmi dvěmi týpky (Kaiser + Dejdar) ze Slunce, seno, erotika kteří si hráli na to že se z nich v Hošticích všichni po*erou když tam přijedou se starou "západní" plechovkou a budou dělat haury....

Jenže v Íčku by měl "sobě rovné", nikoliv "lůzu z Východu"... a to je celé....

milan33
Registrace: 1/2018
Příspěvků: 608
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1, neděle večer: Terence Hill a Alvaro...

Když jemu tady stačí ty 2-3 pucflekové, kteří mu pochlebují a Franck jede jak nabroušená pila... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 657
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1, neděle večer: Terence Hill a Alvaro...

mula nebo mezek který si myslí že je hřebec.

miku
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 1 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1, neděle večer: Terence Hill a Alvaro...

Bohnice ,taky mají otevreno 24 hodin 7 dni v tydnu.

Benderovec
Registrace: 3/2018
Příspěvků: 204
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Anubis

A čo ešte "umíš" okrem nahlasovania príspevkov, ty hrdino?
A okrem toho Nibiru mal pravdu a tento spamový obdivovateľ Talianska "franck" tu unavuje pravidelne a beztrestne. Tam si mal nahlasovať mtie jeho hlúpe spamy, ty moralista! Rv

Cage
Registrace: 11/2012
Příspěvků: 298
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Cage

souhlas R^

Zgemma H9 Combo / Gibertini 105cm + motor Amiko DM3800 (90e - 50w) / Toroidal T90 (28,2e - 1w) / Mascom OP 85cm (27,5w) / Praha

mtz7601
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 488
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Cage

Nibiru dostal co zasloužil ,jeho příspěvek evidentně porušoval několik pravidel podle kterých se toto fórum řídí ,pokud se ti to nelíbí můžeš protestovat na Parabole SK pokud něco takového existuje ,tady jsi na českém satelitním fóru .

Je těžké být (nevhodné slovo)em, protože konkurence je veliká. ? Miroslav Horníček

Anubis
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 719
Odpověď v diskusním vlákně
 

Anubis

Tak to řekni tomu čechoitalovi že parabola je pro čiste čechy a ne pro mixovane.Funebraku

miku
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 1 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

@miku

Už minule jsem ti to vysvětloval s tím hrobníkem ty mantáku ale je to marný ...

Je těžké být (nevhodné slovo)em, protože konkurence je veliká. ? Miroslav Horníček

Anubis
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 719
Odpověď v diskusním vlákně
 

@miku

U mě asi nepochodíš ,já jsem totiž poloviční Chorvat :laughing: :laughing: :laughing: a nepřijde mě že bych byl nějak špinavější Čech než ty :laughing: :laughing: :laughing:

Je těžké být (nevhodné slovo)em, protože konkurence je veliká. ? Miroslav Horníček

Anubis
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 719
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Funebrak Anubis

@cage jsi odkazoval SK parabolu tak se vzpamatuj

miku
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 1 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

@miku

To je v pořádku, psal slovensky. Chápeš ? :laughing:

Je těžké být (nevhodné slovo)em, protože konkurence je veliká. ? Miroslav Horníček

Anubis
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 719
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Anubis

si prečítaj pravidla psát v českém nebo slovenském jazyce

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Cage

Omlouvám se ti za neadekvátní reakci ,nechal jsem se unést ,promiň.

Je těžké být (nevhodné slovo)em, protože konkurence je veliká. ? Miroslav Horníček

Anubis
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 719
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 73
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra