Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

pre redakciu a moderátorov

V priebehu poobedia som tu videl príspevok užívateľa "Nibiru" a pár komentárov k tomu. Týkal sa francka a jeho nezmyselného spamovania. Teraz už je téma vymazaná a "Nibiru" má BAN.
Pardón, páni moderátori, ale ja som ten koment čítal asi o 14:00 alebo v podobnom čase a chcel by som sa spýtať čím porušil pravidlá tohto fóra konkrétne č.1??? Pretože nikoho nijako neurazil, a nič čo by splňovalo pravidlo č.1, nenaplnil. Myslím, že tu bol k tomu ešte koment užívateľa "kostík" a ešte niekoho, ale mne sa naozaj zdá že vy moderátori tu naozaj rozdávate BANy ako sa vám zachce a vôbec nie pre objektívne dôvody. :fuming: Je to len môj pocit ale to tak cítia aj ostatní prispievatelia? :O

Cage
Registrace: 11/2012
Příspěvků: 298
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: pre redakciu a moderátorov

R^ R^ su stebou v hodnoceni a banovani uzivatelu i pritomnych i minulich

Dexerwave
Registrace: 10/2017
Příspěvků: 565
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: pre redakciu a moderátorov

take jsem v danemu tematu jeste reagoval :-/

MartinP
Registrace: 8/2016
Příspěvků: 580
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Cage

ono to funguje trochu jinak,pokud to není vyloženě faul,je nick sledován a sbírá pomyslně trestné body,pak to vypadá,že dostal ban za kravinu,bohužel ta kravina jen způsobila,že pohár přetekl a bum

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

vzhledem k tomu, ze Nibiru si zrovna jeden trest odpykal, tak z jednoho prispevku, aby pretekl pohar? nemyslim si... vsak ale to bylo i predmetem myho prispevku v danem tematu, ze si nejsem jistej, jestli mu takove provokativni tema stoji za to, co bude nejspis nasledovat... a nemylil jsem se :(( Respektuju, ze ten ban za ten prispevek mohl dostat, ale melo by se fakt merit stejnym metrem... Arsat84 tu trolloval celej vcerejsek (jako porad) a nikdo nic, az dnes, kdyz nekomu vzkazoval nekomu neco o "nacpani do chrtanu", tak dostal !!tydenni!! (jenom) block, a to mi vadi. On skodi foru mnohem vic nez nejakej Nibiru nebo treba JANOSIK s nejakyma peprnyma vyjadrenima. Tot muj nazor

MartinP
Registrace: 8/2016
Příspěvků: 580
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

no neviem ako tebe, ale mne to pripomína časy a hlavme metódy STB :( a to snáď nie je v dnešnej dobe ani normálne a ani akceptovateľné predsa. Kde to žijeme? :lookaround:

Cage
Registrace: 11/2012
Příspěvků: 298
Odpověď v diskusním vlákně
 

@DVBT1

no on v tom prispevku Nibiru taky zdejsi forum prejmenoval na forum jednoho satelitniho providera, tak je otazka, zda to nedostal zejmena za to :))

MartinP
Registrace: 8/2016
Příspěvků: 580
Odpověď v diskusním vlákně
 

@DVBT1

mne je jedno kto s kým spáva. Nech spí franck trebárs aj s ľadovým medveďom - na tom nezáleží ak má rád zimu, ale udelovať BANy bezdôvodne a kontrolovať príspevky užívateľov je fakt doba dávno minula /ale možno sa mýlim :))) */

Cage
Registrace: 11/2012
Příspěvků: 298
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MartinP

no ale to už je úplne choré, veď predsa všetci vedia čo sem chodíme, chlapi, že sponzorom tejto sajtny je Skylink tak aké tajomstvo s tým? Koho tým urazil?

Cage
Registrace: 11/2012
Příspěvků: 298
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MartinP

já to zas tak nestuduji,kdo komu co napsal,admini to musí kočírovat,aby tady nebyla žumpa

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: pre redakciu a moderátorov

Na Parabole je reklama? To mi něco uniklo.

DVBT1
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 1 774
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: pre redakciu a moderátorov

@pierrepetr: Hlavně by měli korigovat příspěvky, které nabádají, byť nepřímo, ke sledování programů - providerů, které nelze u nás legálně sledovat. Ale pokud sami z nich vytvoří zprávy na hlavní stranu, tak se nelze divit. Jde jen o jediné...Návštěvnost.

DVBT1
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 1 774
Odpověď v diskusním vlákně
 

@DVBT1

to není závadné

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: pre redakciu a moderátorov

Ale je, stejně jako u šárika, pštrosa... Že si legálně zaplatím něco nelegálního neznamená, že se mi to zlegalizuje. U dvou výše zmíněných se propagace trestá, byť by mohla být zmíněna z tzv. studijních účelů. Tak proč tolerovat propagaci třeba TivúSat? Klasický dvojí metr.

DVBT1
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 1 774
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Cage

Přečtěte si, prosím, PRAVIDLA - alespoň ten základ v levém sloupci. V něm se mimo jiné píše toto:

"Vyhrazujeme si právo smazat témata i reakce, které obsahují vulgární výrazy, nadávky, skrytou reklamu na firmu, web, službu, témata netýkající se satelitního, kabelového či terestrického příjmu..."

Diskusní vlákno bylo tedy smazáno z důvodu, že se netýkalo satelitního, kabelového nebo terestrického příjmu.

Díky za pochopení.

Uvidíme, uslyšíme :) Snad :)

redakce
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 2 276
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra