Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem VKV/FM

radio hey spustilo poslední vysílač

Zajímavou informaci zveřejnilo radio hey v diskuzi na svém webu. Vysílač velké meziříčí je on air, též opraven narychlo vysílač v třebíči, který komplet znčila bouřka. Nyní oba vysílače již vysílají, ale ješte je čeká nějaké to doladění (rds a tak).
uživatel
Qquiderr
Registrace: 5/2014
Odpověď v diskusním vlákně

RE: radio hey spustilo poslední vysílač

Pan Pýcha vlastní ještě jedno rádio a to v ČB znatelně chybí :(

Nehřeš slovem; neber si nic osobně; nevytvářej si domněnky; dělej vše, jak nejlépe dovedeš. (Don Miguel Ruiz)
uživatel
mirasat
Registrace: 10/2006

radio color, už ale nejsou kmitočty bohužel... i hey by se rozšiřoval, ale tež nejsou kmitočty...
uživatel
Qquiderr
Registrace: 5/2014

Kmitočty, pokud se budeme bavit v rovině, jak to do teď fungovalo, jsou.
Jen v ČB jsem našel dva až tři. Půjde sem ČRo Plus, to je moje predikce.

V extrémním případě to může dopadnout i tak, jako v případě Milevska a Orlíku. Kmitočty teď radio Dechovka po dlouhém přešlapování vrátilo a možná o ně zájem nebude.

Bohužel bohu i mě libé Rádio Color chce nejprve tam, kde je na fleku hodně lidí. Každopádně platí, že většina byznysu se odehrává v autorádiích.

Je hodně smutné, že DAB stále není téma, snad jen pro posluchače. Možná tímto tempem stačí vyklesat ceny za mobilní data natolik, že v autě budeme poslouchat mp3 128 kbit/s streamy přes 4G (5G) a DAB bude definitivně mrtvé.
ČRo nepočítá s celoplošným rozšířením DAB pomocí kót hlavních TV vysílačů ČRa. Takže se možná dočkáme jednoho, dvou a zbytek budou v lepším případě bubláčky RTI a Teleka.

Nehřeš slovem; neber si nic osobně; nevytvářej si domněnky; dělej vše, jak nejlépe dovedeš. (Don Miguel Ruiz)
uživatel
mirasat
Registrace: 10/2006

Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra