Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Technika

reciever + stream

Pánové jaký reciever umí streamovat do domácí sítě?

tonda1t
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 268
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 29
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: reciever + stream

Já jsem wifi hodil přes palubu dávno a všechno mám natvrdo zakabelovaný. Kdo nezažil potíže s rušením na wifi, neuvěří že to fakt nefunguje. Ještě tak 5G pásmo, tam je zatím relativně volno.

DVB-T CZ,SK,AT DVB-S 120-západ, 95-jih, 120-východ, 85-libero DVB-C Itself, IPTV-Smartlabs, DAB-CZ,AT,SK, FM-CZ,SK,AT 5prvekH, 3prvekV

omar3
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 1 667
Odpověď v diskusním vlákně
 

@omar3

Súhlasím, toto tvrdím aj ja R^ A na 5G treba vymeniť router.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: reciever + stream

Všetko čo sa dá pripojiť na kábel mám doma na kábli, ale tablety,mobily iba WiFi.
Tiež mám skúsenosť že zariadenia, ktoré idú na 2,4GHz tak pri streame sekajú (všetky domace mobily androidy).
Ale ipad a iphone na 5GHz ide bez problémov, resp. vypadne ak mi niekto prejde cez signál- router mám totiž v jednom rohu domu a ked do niečoho čumím tak zvyčajne v izbe v opačnom rohu domu. Streamujem z GI LX3.

GI LX3, Octagon SF8008, T-90

Rasto
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 935
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

Nemas nejaky kontakt na sebe jako treba skype rad bych se podelil z nejakyma skusenostma ohledne iptv a sat vysilani dik vypada ze jsi rozumny clovek .

Dino4
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 18
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 29
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra