Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

Přeshraniční přenositelnost online sluzeb

Ahoj mam iptv od T-Mobilu a chtel jsem si vzit set-top box na 3 tydny na dovolenou na zaklade jiz zde dikutovanemu narizeni EU o preshranicni prenositelnost online sluzeb k memu prekvapeni vsak toto neni mozne set-top box je blokovan pouze na CR v zahranici funguje jen tablet pripadne PC.Nevi nekdo prosim jestli je v tom narizeni takoveto omezeni ja mam pocit ze se tam nic takoveho neni.A ze by mi mneli umoznit provoz i na tom set-top boxu.Diky za kazde info mozna jsem to jen spatne pochopil a opravdu se to vztahuje jen na ty tablety a pc prip. mobily.
uživatel
Tielk
Registrace: 11/2007
Odpověď v diskusním vlákně

RE: Přeshraniční přenositelnost online sluzeb

T-mobile set-top box ,bude asi closed IPTV po zvonkových drátech, tablet a mobil je televize přes internet.
uživatel
hdpe

A není to vázané přesně na tel.přípojku ? Myslím si, že to nemůžeš vzít ani k sousedovi. Ale nevím to přesně.

Vždy může být hůř....
uživatel
Jimmy
Registrace: 4/2003

@Tielk

srandisto......

Philips 40 PFL 6606 H/12 Opticum HD Sloth Combo Plus 2.2.74
uživatel
habr
Registrace: 4/2006

Zdar synci,prosím,zdržel bych se invektiv stran tohoto.Nezasvěcený neví,že splantané SPT Telecom (=O2):)) ,předalo do vínku firmě CETIN hardware svých sítí :)) ...a další poplantané společnosti (T-mobile),se teho chytli.Starkýni z Vodafonu,se teho chytli taktéž,nicméně kaufli UPC (a to z nich může zrobit numero UNO) v poskytovatelích služeb.Mnohým se v tom skutečně těžce orientuje (a síť closed IPTV od CETINU v zahraničí není).
uživatel
hdpe

T-mobile

Je to vlastne OTT takze to jede vsude iptv je to oznacene T-Mobile na svych strankach.Jede mi to jak na dsl na chalupe tak na optice od jineho poskytovatele u nas doma.Nasel jsem si to narizeni ci smernice a citoval to pani na infolince T-mobilu ta to proverila a potvrdila ze to pojede i v zahranici.Takze skore je 1:1 dopoledne to dle vyjadreni nepojede odpoledne uz jo tak uvidime pristi tyden na dovolene dam vedet jak to dopadlo.Jinak v tom narizeni je uvedene ze to musi poskytovat v zahranici za nezmenenych podminek a na vsech zarizenich jako v domovske zemi zakaznika.
uživatel
Tielk

Ano, nemuze tam byt zadne omezeni na HW:

"na rovnakých typoch a na rovnakom počte zariadení,"

Pro poskytovani sluzby v zahranici neexistuje automaticka "zaruka kvality", na druhou stranu poskytovatel nesmi udelat zadne kroky na snizeni kvality.
uživatel
ivovi0
Registrace: 11/2008

Díky za vysvětlení,měl jsem za to,že set-top boxy poskytovatele,jsou výhradně pro provoz v jejich uzavřené síti.
uživatel
hdpe

Sag aj stetky chodia obcas cez ciaru poskytovat sluzby, tak co ??? :laughing: :laughing: :laughing:
uživatel
liquere
Registrace: 7/2008

iptv

Tak set-top box funguje i v Chorvatsku takze potvrzuji funkcni i v zahranici.
uživatel
Tielk

Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra