Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Telly/Digi TV SK

DIGI TV vs. SKYLIN

Dobrý den. Zvažuji,že přejdu od SKYlinku na Nová DIGI TV. Prosím o zkušenosti s kvalitou obrazu u DIGI TV, je lepší jak u SKYLINKU?
Děkuji

ppp666999
Registrace: 4/2018
Příspěvků: 7
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 71
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ppp666999

Dobrý nápad, osobne som spokojný R^

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 618
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DIGI TV vs. SKYLIN

vázanost pokud nevadí

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DIGI TV vs. SKYLIN

pokud nahráváš žádná výhra kdysi jsem měl digi stou jejich střibrnou mašinkou kde byl modul. opravdu hrůza nevím jak ted.
tam se nedalo nahrát nic. takové služby k ničemu.

GarGG
Registrace: 7/2014
Příspěvků: 131
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ppp666999

Další plus digi,je je dvojí serpop skylinku

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 492
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DIGI TV vs. SKYLIN

Což je samozřejmě pitomost, protože druhé serpo u Skylinku je za možnost (ne povinnost!) SK programů na CZ kartě - a to Digi vůbec nenabízí.
Jinak pokud Digi, tak výhradně s CA modulem a vlastním přijímačem. Ty jejich dodávaný Kaony jsou totální šrot.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DIGI TV vs. SKYLIN

Treba prejsť k Digi. Tam si môžeš držať krok a hubu :))) :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 061
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

Proč lživě informuješ ostatní, kteří se na něco seriozně ptají.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

akoby sa u Skylinku neplatilo to iste ale treba si kopnúť

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

Všimněte si ale tady je to normální

Všimněte si zakladatel má dotaz pouze k porovnání kvality obrazu a nikdo mu vůbec neodopvěděl a odpovědi uplně jiné.Prostě legrace...
Prostě klasická parabola..budu se v obchodě ptát kde mají chlebíčky a prodavačka mi řekne že zákusky dovezou dopoledne.
1.odpoved - je to dobrý nápad
2.odpoved - vázanost
3.odpoved - nahrávání
4.odpoved - serpo
5.odpoved - kaon že je šrot
6.odpoved - o ničem blábol
Takže to jen pro zajímavost jak to tu chodí o nic nejde ale je to komické
Takže pokud Ti jde jen o obraz zustan u sky linku je lepší ale digi tragedie není.Pokud potřebuješ fotbal přejdi...

pat
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 3 105
Galerie: pat
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Díky. Mám své přijímače,takže pokud přejdu tak si od nich vezmu jen CA moduly. Zajímá mě však kvalita obrazu u Digi.

ppp666999
Registrace: 4/2018
Příspěvků: 7
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pat

Díky.......

ppp666999
Registrace: 4/2018
Příspěvků: 7
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DIGI TV vs. SKYLIN

Sledovat se to dá, to zase ano, pokud se bavíme o HD programech. Nicméně otázka, jestli Digi nebo Skylink, bude spíš v rovině programové, cenové, vázanosti a zákaznické podpoře.
A ještě k tomu vlastnímu přijímači - musí podporovat AAC.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS a jozka

To byla jen recese,už kvůli vázanosti ,kvalitě obrazu a ruzných platebních možnostech je skylink u mě 1. R^

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 492
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ppp666999

Mám aj skylink aj digi, v kvalite HD programov nevidím rozdiel. Je to OK.

smire
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 140
Odpověď v diskusním vlákně
 

DIGI TV vs. SKYLIN

Pokud zadas DIGISpost 1,2,3, tak jedine digiTV.
Pokud chces vice HD ve srovnatelne cenove nabidce, urcite Skylink.
Pokud chces lepsi obraz rozhodne svuj prijimac a tim padem je jedno jestli Skylink nebo DIGI. Dostanes CAM modul. Problem je ze u Skylinku koupis za rozumnou cenu a nemas dalsi poplatky jen balicek. U Ditgi koupis CAM bud za predrazenou cenu nebo mesicni najem + balicek...
Cena/vykon Skylink/Digi 70/30(PL, ale na jak dlouho).

Mel jsem obe variaty, jak Skylink tak DIGI. Digi jsem nahradil za fresat, protoze do meho prijimace neni potreba cam modul a hlavne nepotrebuju DIGISPORT 1,2,3. Programy co ma DIGI jsem nahradil za mene penez od freesatu..

Vu+ UNO 4KSE (1xDVB-S2X) HDD 750GB HITACHI; E2 OpenAtv-6.4 FW: z 2020/08/05; Vu+ DUO 4K (2xDVB-S2X) HDD 1TB/16MB WD 2.5" GM; OpenAtv-6.4 FW: z 2020/08/04; Panasonic SH-HT 855; Samsung UE55HU6900 a UE48HU6700; Pozice 1W+19,2E+23,5E+28,2E

JIKARU
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 558
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DIGI TV vs. SKYLIN

mal som taký istý problém, vymenil som android za iný model a ok, predtým som 2 týždne laboroval s káblami a rozlíšenním a nič

zoly
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 417
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JIKARU

Děkuji za odpověď. Mám teď od Skylinku balíček Kombi u druhou karu NEXT,takže cenově to s Digi + sporty 1,2,3 na 2 TV vyjde +- stejně. Mám přijímače AB Cryptobox 550 hd a 650 hd. Budou mi pro přechod na DIGI stačit? S tím že si o nich vezmu CAM.?

ppp666999
Registrace: 4/2018
Příspěvků: 7
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DIGI TV vs. SKYLIN

omyl, platí pre vlákno o android boxe, sorry

zoly
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 417
Odpověď v diskusním vlákně
 

ppp666999

Já mám oboje,sleduji přímo v tv a na svých sat.příjímačích,obraz o něco lepší u skylinku,Digi má vynikající digi2go přes internet.

kolík
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 473
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pat

Tvoje přirovnání s chlebíčky dost kulhá. Protože on se sice ptal na kvalitu obrazovou, ale dozvěděl se i další obecné skutečnosti porovnání těch dvou platforem. Takže to až tak od věci nebylo (možná).
Dozvědět se v obchodě, že zákusky dovezou odpoledne je hodně vzdálené od toho, co může být obecné kolem chlebíčků.
Asi tak.
Koneckonců, ty jsi svůj příspěvek končil větou "Pokud potřebuješ fotbal přejdi...".To také asi moc o obrazové kvalitě není, že?

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DIGI TV vs. SKYLIN

"Pokud chces vice HD ve srovnatelne cenove nabidce, urcite Skylink." - ??? nezmysel

Mam Skylink aj Digi SK. Nemam vobec dojem ze by malo DIGI menej HD kanalov. Naopak. Ak priratam 5 DigiSportov v HD, tak ich ma uz asi Digi aj viac.
Napr. PRIMA KRIMI je na DIGI v HD, na Skylinku v SD.
To ani nehovorim o tom, ze Skylink ma v pocte HD aj programy, ktore su nepouzitelne lebo su bez dabingu (DocuBox HD, Nautical HD, QYOU HD,EDGEsport HD,Film Europe HD, INSIGHT HD) alebo programy typu TV Lux HD, TV8 HD, Festival HD.
Ak spocitam HD programy na ktore sa realne pozeram, tak ich ma Digi viac!

Cena - ak by som chcel sledovat rovnake kanaly u oboch, tak u DIGI to je 14,40 aj s CA modulom, u Skylinku je to 15,90 a to ma DIGI naviac DigiSporty!
Skylink ma lacnejsiu ponuku iba v pripade ze si vyberiem menej programov.

Skylink ma jednorázovu platbu 39,90 € pri registracii co tiez predrazuje Skylink pri novom uzivatelovi.

Kvalita obrazu je uz na DIGI dobra a porovnatelna so Skylinkom, niektore programy ma DIGI kvalitnejsie, niektore na Skylinku. Je to ale tak pol na pol.

EPG ma lepsi (viac rozpisany) Skylink.

Digi si cenu drzi, Skylink kazdy rok len zdrazuje. Skylink programy ubera, Digi pridava.

Takze mnohe odpovede co tu boli su dost neobjektivne a zalozene na tom, ze mnohy zo Skylinku ani netusia ako to u DIGI vyzera. Porovnat mozu len ti co maju obe sluzby!

Billysk
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 1 595
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DIGI TV vs. SKYLIN

.. A este som zabudol dodat, ze su poplatky ktore pri Skylinku pridu ani nevies kedy, ked sa rozhodnu napr. nemit karty (zakaznikovi to spoplatnuju), alebo si mnohy budu musiet kupit novy prijimac, ak napr. Skylink vyradi UNI citacky a ine veci, ktore zakaznikom Skylinku velmi nepomahaju k spokojnosti!

Billysk
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 1 595
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Billysk

Súhlasím, mám obe služby a hovoríš mi z duše. Len dodám, že mám digi na troch TV a tam je finančná úspora o dosť vyššia. Pri troch TV v Skylinku kombi a dve karty next je cena mesačne 23,3 eur, v digi 18,9 eur. To je ročná úspora 52,8 eur.

smire
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 140
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pele1

Čo to má so Skylinkom spoločné? Myslel som viazanosť, 2 roky musíš platiť, či sa Ti chce alebo nechce. Ja problém nemám ani so Skylinkom ani s Digi. Otcovi sme zariadili Digi a keď sa niečo stane tak môže sa sťažovať na lampárni. A Ty si už do Skylinku kopal dosť ;)

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 061
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: DIGI TV vs. SKYLIN

Billysk@ Už trochu fantazíruješ, protože Skylink při výměně karty převedl celou zaplacenou částku zpátky do kreditu, takže nula od nuly pošla. Výměna vlastního přijímače je pak záležitost každé platformy, která provede nějakou technickou změnu. Nicméně u Skylinku jsem si s HD přijímačem vystačil 8 let.
A platby všeho druhu jsou právě specialitou Digi, kdy tento operátor mění jeden HD přijímač za jiný HD přijímač a hned to při té příležitosti zdraží, k tomu nakvartýruje do baráku technika, co si kontroluje zařízení svého zaměstnavatele a na finále si nadrzo řekne o 300 kaček a při ukončení smlouvy nehorázně vyžaduje, aby mu toto jeho vlastní zařízení klient demontoval a kamsi odvezl, anebo za toto zaplatil. Takže praktiky Digi jsou slušně řečeno velmi podivné ;P

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 71
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra