Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Telly/Digi TV SK

Digisport-nákup práv

Příští týden ve středu digisport oznámí nějakou tu novinku.Vypadá to na Serii A.La Liga bohužel ne.Info od pana Rusnáka včera na dotaz jestli v tu středu oznámí La Ligu mi napsal.že to nebude přesně to co očekávám,ale i tak věří že budu spokojen.Takže La liga je pasé...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 749
Stránka: [ 1 ] 2 3 4 5
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 114
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Tak si pořiď NC+ a nemusíš zde pořád vyplakávat! Jo aha, to bys ztratil smysl svého života, honění si (nejen) trika zde, chápu....

milan33
Registrace: 1/2018
Příspěvků: 608
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digisport-nákup práv

klidek,nevyplakávám,jen sem tu hodil info.Pokud ti tak vadí má osoba,tak proč sakra na mě pořád reaguješ?

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 749
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Vadí mi nesmyslné kecy o ničem. Máš zde 6,5 tisíc příspěvků, jeden blábol vedle druhého a kdybychom si je přečetli všechny tak jedna polovina z nich neguje druhou. Jsi obyčejný kašpar, který se jen dělá zajmavý, divím se že Ti to zde moderátoři žerou. Jsi stejný vřed fóra jako ten rádoby Taliján s tím svým RAIem...

milan33
Registrace: 1/2018
Příspěvků: 608
Odpověď v diskusním vlákně
 

La Liga

Třeba ji koupí AMC pro Madarsko, Česko a Slovensko

pepe23
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 258
Odpověď v diskusním vlákně
 

pepe23

kéž by,když podle všeho přijdou o Serii A.Ale musíme si uvědomit,že La Liga je o dost dražší než Serie A.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 749
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digisport-nákup práv

La liga je moc drahá, rovnako ako PL, takže možno šetria na PL o tú si
už nemôžu dovoliť prísť, hlavne Telekom na SK keď už prišiel o práva na LM.

jb1977
Registrace: 8/2011
Příspěvků: 30
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

No uvidíme...Každopádně já už sem se rozhodl, že si předplatím O2 v momentě, kdy uvedou na trh balíček pouze se svýmy kanály O2 Sport.

pepe23
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 258
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digisport-nákup práv

Milan 33 Teda ty jses ale velkej (nevhodné slovo)!

Ramoneto
Registrace: 4/2017
Příspěvků: 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Žiaľ keď prišli o LM, už to začína výrazne strácať na kvalite. Pre športového fanúšika je zaujímavé mať LM, PL, FA CUP, La Ligu a Seriu A na jednej platforme. U nás v Československu to je už pasé, a neviem či to majú aj Poliaci v NC+ pod jednou strechou. Nevieš ako je to u nich? Ak by to tak bolo, nie je čo riešiť.

masto
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 424
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Ramoneto

Hele, je mi fu*k, co si o mě myslíš... za ta léta, co zde čtu plačky, hysterii a "zákulisní info" dawise77 se já na fotbal pouze a jen v klidu dívám. A to vždy u jednoho a toho samého operátora, už od 2012. A vůbec mě nezajímá kdo co koupí....

milan33
Registrace: 1/2018
Příspěvků: 608
Odpověď v diskusním vlákně
 

@masto

už od novej sezóny to bude aj v Polsku rozdelené LM kúpil Polsat

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

@masto

v NC+ je všechno co píšeš.... Buď na kanálech C+ něco, nebo Eleven sport. Totéž vše na jednom místě mají ruští operátoři NTV+ a Trikolor.

milan33
Registrace: 1/2018
Příspěvků: 608
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pepe23

a myslíš že 02 někdy bude nabízet pouze balíček ze svými sportovními programy?To asi ne.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 749
Odpověď v diskusním vlákně
 

@masto

....pokud mají LM v Polsku na Polsatu, pořád je možnost si předplatit nějakého polského IPTV orátora, který bude přenáčet sportovní kanály Polsatu i C+. Ve své podstatě v kanálech Polsatu bude veškerý fotbal mimo PL a pro polského fanouška bude Polsat atraktivnější než NC+

milan33
Registrace: 1/2018
Příspěvků: 608
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Kindernay o tom mluvil na Twitteru a pak sem psal zprávu na FB i O2 a ti to taky nevěděli, ale ptali se ho na to a řekli že by to mělo být... Takto zněla odpověď někdy ze začátku května - mám pro vás dobrou zprávu. Během tohoto roku balíček kanálů O2 TV Sport skutečně plánujeme. Předpokládaný (ne oficiální) termín je letošní srpen.
Peťa, O2 Guru

pepe23
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 258
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pepe23

díky za info.Uvidíme,jestli k tomu dojde,ale byl by to podle mě od nich skvělý tah.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 749
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digisport-nákup práv

Jenom jestli nemyslel , že bude balicek O2 sportu , který se bude platit zvlast k zakladu...

keramik
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 596
Odpověď v diskusním vlákně
 

@keramik

Podle mě ano... neznám službu, kde by se dal koupit balíček bez základu

milan33
Registrace: 1/2018
Příspěvků: 608
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digisport-nákup práv

Skylink?

zzz
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 823
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milan33

Balíček Sport plus od Digi můžeš mít bez základu

pepe23
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 258
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digisport-nákup práv

vyřadí z tarifu M,L svoje sportovní programy a dají je do samostatného balíčku,vůbec bych se tomu nedivil :)))

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 749
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pepe23

aha... palec nahoru

milan33
Registrace: 1/2018
Příspěvků: 608
Odpověď v diskusním vlákně
 

Digi

má snad sportovní balíček bez základu v satelitní službě pokud se nepletu. ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 371
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digisport-nákup práv

Takže Premier league bude příští rok na Digisport 1.Bundesliga na Digisport 3(místo La ligy).Asi i ta Serie A na Digisport 2 a 3.Francouzskou Ligue 1 podle mne bude mít Sport 1 a 2,protože bez nějaké fotbalové ligy by to mohli zabalit.Na LA LIGU U NÁS MÍT NIKDO NEBUDE.Takže příští sezona u našich a slovenských operátorů bude bez la ligy nejméně do vánoc.Po novém roce by snad mohl překvapit jedině O2 s ORANGE.Mám přes léto přerušenou službu O2-balík L za 399 k.Od srpna ji znovu zaktivuju kvůli LM a tenisu.

garrrry
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 1 220
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Nedávno jsi tady napsal,že pokud Digi nebude mít LL tak to s nima ukončíš.No pokud ti končí vázanost tak no problém,ale co když máš ještě třeba rok? ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 371
Stránka: [ 1 ] 2 3 4 5
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 114
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra