Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem satelitů

Triple tuner

Zdravim
Mam prosbu před par dny jsem koupil DM900 s triple tunerem a nastaly mi problémy do ted pouzivam dm 800 A 820HD bez problemu.Koaxial od anteny jsem dal do 900 LNB1 parabola najede na druzice,ale na Astre mi jdou programy 4K a HD ale ne SD které jsou volne na 23.5 mi najde programy ale bez signalu.Vim ze 99% je mezi přístrojem a zidli,ale presto prosim o radu,ale ne ze jsem si mel poridit jiny prijmac DM pouzivam od pocatku.
Mam nainstalovany images OpenATV 6.1
Dekuji

katon
Registrace: 6/2018
Příspěvků: 6
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Triple tuner

Stáhni si nový satelites.xml soubor.

DM920 UHD, Panasonic TX-55JZ980E - ORF - ČT karta

Kibicak
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 1 076
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Triple tuner

Taky můžeš manuálně proladit celý satelit, který používáš. Image /jenom jeden/ openATV jsem měl rád i já /ve Vučku/, ale na dreama bych použil jejich experimental image, který má určitě lepší obrazovou kvalitu /OE2.5/. Dej tam skin /vzhled/ mymetrix a bude se to trochu podobat openATV, i když struktura menu bude jiná. K tomu použij doplněk gemini /najdeš na googlu/ a budeš spokojen. Vždyt píšeš, že máš dreamy, tak co jsi dělal doted? Ted už jenom jestli jsi ochoten tomu věnovat čas...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 090
Odpověď v diskusním vlákně
 

@katon

ako ti radí tukan, do 900-ky experimental, daj tam gemini plugin , odtial stiahneš čo potrebuješ včetne cams, nahraj nejaky aktualny setting, podstatne je spravna konfiguracia tunerov v menu a položke tunery , ak si mal dreambox tak by si to mal ovladať, v podstate je to stale to iste

maros30
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 470
Odpověď v diskusním vlákně
 

tukan a spol.

Chalani, no neviem ako to je s obrazom u DM 900 UHD 4K a image experimental OE2,5 versus image Open ATV , Open PLi OE2.0 , ale keď to pustim do mojej LG TV OLED 4K LG 55B7V tak rozdieľ v obraze nevidím. Ovladače u Open PLi či ATV sú pri tom staré. Vyskušal som viacero image či experimental ,spomínané Open image či DreamOs,Merlin4.Vysvetlenie je len logicky moje, že upscaling mi robí TV.Ako je to u vás?

Dreambox DM 900 UHD 4K Triple tuner 1x DUAL DVB-S2X- 1x DVB-C/T2 - Dreambox DM 7020 HD - od legendárnej nemeckej firmy - Image OpenPLi & OpenATV - 6 x LNB Inverto Black Ultra - TV OLED LG 55B7V

Naaalim
Registrace: 3/2016
Příspěvků: 1 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Naaalim

Tak to asi zle vidíš, vieš ono dosť záleží od toho akú máš TV.
Buď to máš zle zapojené, alebo už naozaj neviem. Inak mi nedáva logiku to čo píšeš. Rozdiel v kvalite obrazu je vidieť podľa image. Jednoznačne je naj experimental, alebo Merlin image. Sú to dve image ktoré stoja do DM 900 A DM 920 dávať. Ostatné by som tam nedával. Testoval som ch dosť.
Sprav to čo Ti radil Kibicak, alebo tukan, inak už neviem...

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 618
Odpověď v diskusním vlákně
 

kostik123

Veď práve . Všetko robí asi TV a záleží aj na kvalitnom TV.Obraz mam u všetkých image rovnaký. Ostrý ako britva a super.Ked to porovnávam s DM 7020 HD, čo mám teraz v druhej izbe, tak aj HD su o minimálne 20 percent krajšie. OLED 4K asi robí lepší upscaling.Inak ešte raz dik za radu ohľadom 900-ky.

Dreambox DM 900 UHD 4K Triple tuner 1x DUAL DVB-S2X- 1x DVB-C/T2 - Dreambox DM 7020 HD - od legendárnej nemeckej firmy - Image OpenPLi & OpenATV - 6 x LNB Inverto Black Ultra - TV OLED LG 55B7V

Naaalim
Registrace: 3/2016
Příspěvků: 1 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

triple

Zdravim ani se mi to nechce psat zavada byla,ze mi odesel konvertor invacom coz bylo to s cim jsem pocital nejmene.Jinak dekuji

katon
Registrace: 6/2018
Příspěvků: 6
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra