Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

časopis Skylink

Zdravím všechny zde přítomné.Vzhledem k množství zde přítomných skylinkářu se těchto ptám,řešil jste někdo z vás v minulosti jeho ztrátu,respektíve nedodání poštou??Pošta přizná chybu ale nepotvrdí mi to písemně a Skylink(po tel.dotazu) bohužel další časopis nepošle.Dobrali jste se někdo lepšího výsledku.Jasně už je týden programu pryč ALE jde mi o princip zpravedlnosti. Díky předem.

Vu+Solo4K/TechnoTrend S2-3650 CI DVB-S2/Emme Esse 125 Al

Badis2
Registrace: 4/2015
Příspěvků: 454
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Badis2

Stahni si to v aplikaci na telefonu. Cedka Posta je des.

Football
Registrace: 7/2018
Příspěvků: 128
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: časopis Skylink

Football já jsem stará škola a rád mám časopis v ruce.Vím že na netu je kupa stránek z programem ALE já si prostě rád listuju a zaškrtávam. :8)

Vu+Solo4K/TechnoTrend S2-3650 CI DVB-S2/Emme Esse 125 Al

Badis2
Registrace: 4/2015
Příspěvků: 454
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Badis2

No i kdyby Skylink po dotazu poslal další číslo, tak ti stejně dojde až po nějaké době nebo až po týdnu a to už je i druhý týden programu pryč :) a je na světe a na cestě další číslo ;)

Hexy
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 52
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: časopis Skylink

Hexy je mi to jasné.Já jen jestli třeba někdo zvítězil nad systémy tak jak to udělal. :))

Vu+Solo4K/TechnoTrend S2-3650 CI DVB-S2/Emme Esse 125 Al

Badis2
Registrace: 4/2015
Příspěvků: 454
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: časopis Skylink

Česká pošta je hrozná. Loni jsem si objednal čtrnáctidenní předplatné MF dnes, z 12 výtisků mi přišlo 5. Nicméně, magazín Skylinku mi přišel vždy.

Ľudmila
Registrace: 12/2005
Příspěvků: 293
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Badis2

No já taky raději papír v ruce nežli monitor před sebou :)))
ale když už mi nedojde a teď neřeším program ale celý obsah, tak buď appka jak píše mistr Footballista :))) nebo na PC https://read.skylink.cz/

Hexy
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 52
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: časopis Skylink

Doposud jsem s poštou neměl problém.Spíš mám obavu že započaté prázdniny,brigádníci,lhostejnost udělali své... :-/

Vu+Solo4K/TechnoTrend S2-3650 CI DVB-S2/Emme Esse 125 Al

Badis2
Registrace: 4/2015
Příspěvků: 454
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: časopis Skylink

a ještě do toho byly svátky, tak je možné že se to jen někde opozdilo nebo opravdu zaúřadoval lidský faktor :-/

Hexy
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 52
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: časopis Skylink

Ani mne nechodí stále, a som spokojný,mám TV max (Časopis),to mi úplne stačí ale aj tam sú dosť časté chyby v programových stĺpoch : Hlavne (TV,JOJ a TV markiza) P.S: mam radšej TV JOJ ako tu reprizovu sračku menom TV Markiza, a z ČR TV skupín mám najradšej TV Primu, hlavne (prima Zoom) ani TV War není zlý R^

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Skylink Live TV/ HBO Standard + HBO Max a Sweet TV CZ.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 4 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: časopis Skylink

mě chodil časák loni OK,po tom jsem změnil kartu a přišel mi za 5 měsíců 2x a po urgenci mi paní poslala slovenskou verzi , tak čekám co přijde teď , jestli přijde?

dnurg
Registrace: 12/2016
Příspěvků: 282
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: časopis Skylink

Bosi, stejne v tom casopisu krome programu nic neni. Je to zbytecnost.

Football
Registrace: 7/2018
Příspěvků: 128
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: časopis Skylink

jak pro koho, já si to rád prolistuju a pročtu. A sám si zhodnotím jestli tam pro mě něco zajímavého je nebo není.

Hexy
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 52
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dnurg

Když změníš kartu, tak se vypne příznak zasílání magazínu poštou. Alespoň u mě to tak bylo. Po opětovném zapnutí příznaku v zákaznické zóně začal magazín opět pravidelně "padat" do poštovní schránky.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

časopis skylink

Mal som podobný problém. Pre poštu časopisy dodával externý dodávateľ, ktorý roznášal len tie ktoré nemohol predávať známym. Po niekoľkých mesiacoch službu pre poštu zrušili a časopis dostávam v poriadku

huvo1
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 15
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: časopis Skylink

A co EPG nestačí.

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: časopis Skylink

Jako co se týče EPG tak to mám SKY Link špičkový.

pat
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 3 105
Galerie: pat
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: časopis Skylink

Mám to jenom na sběr papíru dětem do školy. Na ostatní, vesměs nevídané klenoty české televizní zábavy mi stačí EPG.

VU+Duo 4K SE, Skylink, Visio Big Bisat, 8xALPS Quad. Odroid N2+, Odroid HC2, Raspberry Pi 4B. CoreElec, OMV.

meduzka
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 929
Odpověď v diskusním vlákně
 

EPG je fakt vyborne

napr. na iConcerts. Inak suhlas, ze tie clanky su uplne o nicom, s neznamymi alebo bezvyznamnymi ludmi.

ondrej250
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 70
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra