Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Ronaldo do Juventusu

Ahoj Francku můžeš k tomu něco říci? Možná to zajímá i ostatní.Citace z českých medií:"Na pondělí je naplánována velkolepá párty, pro niž bude poprvé pouze kvůli jedinému hráči otevřen stadión Juventusu, kde se slavný Portugalec ukáže fanouškům". Mám dotaz:Bude někde na satelitu možné sledovat tuto akci?
uživatel
ALEXCZ
Registrace: 6/2008
Odpověď v diskusním vlákně

@ALEXCZ

Zajivavy clanek byl na sport.cz (asi) ... zamestnancum Fiatu (stejny majitel) nepridaji a za CR daji tyto prachy ...

Xtrend 8000, Vu+ Zero, T90 (28°E-1°W)
uživatel
ivo2001
Registrace: 4/2006

@ALEXCZ

Ahoj. Mám čerstvé zprávy: žádná velkolepá oslava nebude. Turínská radnice nedala povolení na ohňostroje a ani nechce platit ze státních peněz policisty. Odhaduje se, že by na stadion a i před stadion přišlo desítky tisíc lidí a byl by velkej "bordel". Takže bude jenom tiskovka. Nicméně Rai nabídla Ronaldovi moderování své vlastní talk show a nabízí mu 600.000euro za každý díl pořadu, kterých by mělo být 8. Vydělal by tedy necelých 5mln euro. Třeba na tiskovce řekne zda nabídku přijal. No Ronaldo to teď v IT nebude mít lehký. Podle mě ani neví, do čeho šel. Je doslova na roztrhání. :laughing:

Rai - TivùSat - HB 13E
uživatel
franck
Registrace: 8/2015

RE: Ronaldo do Juventusu

Vyložene satelitná problematika. Kam toto smiešne fórum speje??? Rv
uživatel
Cage
Registrace: 11/2012

Za rok bude plakat, že chce pryč. Podle mě jsou v Realu rádi, že se ho zbavili.

On Air!
uživatel
Saxon
Registrace: 5/2007
Galerie: Saxon

a to kto je ten Ronaldo?majitel nejakej televíznej spoločnosti?...či?
uživatel
nick211
Registrace: 5/2018

Dopadne jak Neymar......taky bude chtít vzít kramle........

Philips 40 PFL 6606 H/12 Opticum HD Sloth Combo Plus 2.2.74
uživatel
habr
Registrace: 4/2006

Já si nemyslím, že se mu bude chtít jít zpátky, protože v IT mu nic chybět nebude a italové si ho budou "hýčkat". Ronaldo je totiž nejen dobrý fotbalista, ale i "model" a jakmile ho velké módní značky z Milána zhltnou, těžko se mu bude couvat. Už to začníná televizí, pak si nabalí italskou showgirl, dvakrát natočí reklamu, třikrát vstoupí na molo a na Španělsko si už nevzpomene. Tady to tak funguje. I u holek - modelek.

Rai - TivùSat - HB 13E
uživatel
franck

@franck

Dík za informace,tady lidi vidí,jak můžeš být na Parabole užitečný!
uživatel
ALEXCZ
Registrace: 6/2008

George Clooney taky jel do IT točit film a už tady bydlí 16 roků. Dcera Nicole Kidman jela do Bologni studovat a nakonec skončila jako modelka v Miláně a na Ameriku si už ani nevzpomíná. Zpěvák Sting jel v roce 1990 do IT na turné a zůstal tu dodnes, bydlí u Pise. To stejné Colin Firth který má dokonce i IT občanství, Robert De Niro, Meryl Streep.... Je tady dobré jídlo, moře, teplo... Ronaldovi bude taky dobře...

Rai - TivùSat - HB 13E
uživatel
franck

@Saxon

Veď aj Neymar, odišiel z Barci do PSG a sám tvrdil že už ľutuje že odišiel z Barci áno možno teraz Real Madrid, ľutuje že sa ho zbavili ale potom budú ho pýtať naspäť :laughing:

Opticum HD X 403p, Thomson THS813 (01,0,W,04,0,W,19,2,E,23,5,E,04,8,E,07,0,E,16,0,E,13,0,E,28,2,E,09,0,E,13,0,E) Skylink/Digital,Nech odpočívajú SD mazanice,česť ich pamiatke, Konečne Smart od (01.11.2017) - Z bohom Digital, možno do budúcna TivuSAT
uživatel
Zetor25
Registrace: 11/2015

zabudol si dodať
až mu cosa nostra priloži hlaven ku spánku
a dostane príkaz vypadnuť z naštartovaného cadilaku
dosere sa celý slávny ronaldo do tých svojich červených treniek :laughing:
uživatel
Bananaboy
Registrace: 4/2018

stále tu vypisuješ hovadiny aké to tam je super a š(nevhodné slovo) itália
ja tam vidím len smrad špinu a prostitutky na každom rohu ;P
uživatel
Bananaboy

@Bananaboy

Nech toho, teď dostaneme od francka hodinu lekce jaký jsme my ti zaostalí , jak mu závidíme a že Itálie je nejlepší zem na světě. :laughing:
uživatel
William cz
Registrace: 10/2016

aktualne je v kurze modrič perešič a hrvatia team R^
nie dáky marketingovy pajác ronaldo
nech si franck zájde do pristavu brindisi
uvidí pravu tvár talianska stačilo mi raz nikdy viac ;P
uživatel
Bananaboy

Ozaj ak sme už pri tých Chorvátov, nemohli by ste mi niekto dať nejakú stránku kde si pozriem zápas po Chorvátsky?, lebo na webe HRT je to nedostupné kvôli autorským právam, je to trochu divné, veď sme v EU, tak by mal by voľný obchodný trh,ale tí Chorváti to teda valia, musím ich,za to pochváliť, a za to sa im aj poďakovať Hvala Hrvatska!(Ďakujem Chorvátsko) R^

Opticum HD X 403p, Thomson THS813 (01,0,W,04,0,W,19,2,E,23,5,E,04,8,E,07,0,E,16,0,E,13,0,E,28,2,E,09,0,E,13,0,E) Skylink/Digital,Nech odpočívajú SD mazanice,česť ich pamiatke, Konečne Smart od (01.11.2017) - Z bohom Digital, možno do budúcna TivuSAT
uživatel
Zetor25
Registrace: 11/2015

@Zetor25

Jugoslávie nemá proti Francii žádnou šanci.
uživatel
William cz
Registrace: 10/2016

Aaa nagelovaný frajírek predtupuje, aká mi to novinka... :laughing: Tak tohoto tela fakt nemusím.

VU+ Solo 4K, VU+ Zero, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X, motor BigSat SG2100 + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, LED TV Panasonic TX-L47ET50
uživatel
kostik123
Registrace: 3/2009

Italská liga jde nahoru,vždyť kdysi byla nejlepší.K Ronaldovi subjektivně asi toto,dle mne nejkomplexnější fotbalová hvězda,která by odehrála reprezentačně každý post (možná i v bráně) :)) .
uživatel
hdpe
Registrace: 11/2007

Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra