Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Markiza bez reklamy

Ludia sledujem slnce seno a som v soku ziadna reklama. Co sa to deje . ? Zeby koniec sveta?

centeso
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 41
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Markiza bez reklamy

Slunce, seno a pár facek - reklamu v mezičase nepovolil producent.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Markiza bez reklamy

Nektere starsi ceske filmy nesmi byt preruseny reklamou, naprilad Slavnosti snezenek a dalsi...

chocholos
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 1 455
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Markiza bez reklamy

Tak to je super . Dnes pozeram tuto sqelu komediu a mam super vecer. Dakujem producentom

centeso
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 41
Odpověď v diskusním vlákně
 

iba filmy od Zdenka Troška

Zdeněk Troška zakazal všetkym Tv,ktore budu vysielat jeho filmy aby tieto filmy prerušovali reklamou!!Skoda,že nieje takychto režiserov viac ako on.

https://www.super.cz/472712-televize-ho-budou-nenavidet-divaci-milovat-troska-udelal-neco-co-vsem-fanouskum-jasnenky-zlepsi-naladu.html

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Markiza bez reklamy

Ze to v dnesnom svete je mozne zakazat reklamu. Parada klobuk dole. To som od zaciatku existencie tv markiza nevidel

centeso
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 41
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Markiza bez reklamy

To mě připomnělo.. Toto nebo něco podobného se stalo v Itálii s filmem X Files. Vysílala ho tehdy stanice Italia 1 skupiny Mediaset. Produkce z nějakého důvodu nepovolila film přerušit reklamou. No tak co Mediaset nevymyslela. Film sice nepřerušila reklamou, ale udělala to tak, že každých 20min se obrazovka rozdělila na dvě poloviny a v jednom okénku běžel dál film a v druhém okénku běžela reklama tak na dvě minuty a byla sestříhaná tak, aby tam nemusel být zvuk, ale divák pochopil o co jde. Pamatuju si, že se to pak nějak řešilo a Mediaset přestala nakupovat filmy od 20th Century Fox.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

tak keby som videl toto na nejakej stanici, tak okamžite vypínam Rv
dosť ma otravujú aj tie pár sekundové "reklamy" na programy danej stanice... kedysi to tak vôbec nebolo... a čo sa týka reklám, tak nemajú problém ich dať aj v polke vety alebo uprostred myšlienky... kedysi sa to riešilo slovami typu: za krátky okamih sa uvidíme znova... dnes nič také nevidieť a nepočuť Rv

Richie2016
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Richie2016

No jo, ale kde ty peníze mají brát když ne z reklam? Já chápu, že není příjemné sledovat film a přerušovat ho reklamou, ale jsou to peníze a ten film se musí z něčeho zaplatit.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

keď chce človek vidieť nejaký film, tak nech ide do kina alebo nech si ho kúpi na dvd... pre mňa za mňa by filmy ani nemuseli byť v telke, ale zase... kto by potom tú telku sledoval že? :))

Richie2016
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Markiza bez reklamy

To im nestačí reklama pred a po filme? Ešte aj film prešpikujú reklamou, až divák má dojem, že reklama je dlhšia ako film.

Karner
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 1 985
Odpověď v diskusním vlákně
 

Některé filmy bez reklam

I u nás v CZ se některé, hlavně Troškovy filmy, vysílají bez "mezireklam" Nova i Prima vč. jejich klonů.

Warpik
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 761
Odpověď v diskusním vlákně
 

já bych se už

bez reklam nekoukal,uteče moc děje,když jdu na cigáro,na kafe,na záchod,koukám nejvíc na novu,primu,čt fuj

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Markiza bez reklamy

Já se spíš divím, že jste si za ty roky už nezvykli. Mě reklama nevadí, prostě beru to tak, že tam být musí a dál nad tím nepřemýšlím.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Markiza bez reklamy

Tak já jsem to vyřešil tak ,že na telku koukám hodně málo mám počítač a bloker s tim to jde.Někdy kouknu na ZOOM od Primy a to stačí.Sport mi nebere koukat jak se honěj za kulatym nesmyslem. Oni z toho maj prašule já nic.Tak,že Prima,Noha,ČT, máte smůlu.A volim SPD. R^

koax
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 2 326
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Markiza bez reklamy

SPD má v programu zákaz reklam ve vysílání komerčních stanic a nebo jaký smysl má tvůj příspěvek?

DVBT1
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 1 774
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Markiza bez reklamy

Dobře -nepochopils nevadí omlouvám se.Každý má právo koukat se na co chce i s reklamou přerušovanou filmem.

koax
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 2 326
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Markiza bez reklamy

Takže vysvětlení zní? Žádné...jen další výkřik do tmy.

DVBT1
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 1 774
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

Asi nie všetky filmy. Po Slunce, seno... išiel hneď ďalší Troškov film, Doktor od jazera hrochov a tam reklamy sa valili v plnej sile.

4K Box HD61; parabola 80 cm; Twin monoblock 4.3

Crescenzio
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 346
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Markiza bez reklamy

Všechny Troškovy filmy do roku 89, nikoliv po revoluci (tam už byli další producenti, vč. třeba Novy).

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Markiza bez reklamy

Díky bohu za jsou jiné alternativní medicína

pussycat
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 585
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Markiza bez reklamy

Ale zjevně nějak nepomáhá :)))

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

Markíza bez reklamy

Pan Zdeněk Troška si přeje aby všechny televize (Nova, Prima, Markíza a JOJ) nepřerušovali jeho filmy reklamou natočené před rokem 1989. Takže na Slunce, seno, erotika se tohle nevztahuje :D

tomescz
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 4
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra