Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

Nový set-top box O2

Tak jsem si myslel, že mám dost zkušeností a že mne STB O2 nezaskočí. Zaplatil jsem si Sport Pack a dnes koupil STB za 1.999,- Kč. Postupoval jsem přesně dle návodu, byl jsem zvědavý, jestli se při stahování aktualizace sw zaseknu na 84% jako se to někomu stalo - viz diskuse před pár dny. Dostal jsem se k 34%, pak až k 74%, pak už nic. Aktuálně, po všelijakém zkoušení, po továrním nastavení, mi to ukáže jen první krok: zvolte jazyk. A dál nic, nic, nic. Zatuhlé. Prosím o radu!!! (tři zoufalé vykřičníky).

stippy
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 282
Stránka: 1 2 3 4 [ 5 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 119
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MK25

Tento STB rozhodně nekupovat dokud nevyladí firmware. Kup si někde v bazaru starší STB O2, ale ne ten první stříbrnej na tom O2 Sport pack nejede :ogre:

shiraz
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 745
Odpověď v diskusním vlákně
 

@shiraz

Dekuju moc chlape R^

MK25
Registrace: 9/2018
Příspěvků: 303
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nový set-top box O2 SML 5442TW + O2TV Sport Pack

Tak jsem si dnes vyzvedl set-top box O2 SML 5442TW po reklamaci s výsledkem, že závada se v servisu neprojevila . Tak jsem byl mírně namíchnut, že mi to vrátili a nic s tím nedělali. Jsem mimo domov tak jsem to nemohl vyzkoušet v "domácích podmínkách" tzn na optickém internetovém připojení s rychlostí 1 Gb/s a TV plazma Panasonic, ale vyzkoušel jsem to dnes večer na připojení 20 Mb/s a TV Sony a světe div se ono to funguje jak má nezasekává se to a vypadá to, že to teda půjde i v domácích podmínkách, protože nevěřím tomu, že by nato měla vliv značka a typ televize. Když jsem to minulý týden nesl na reklamaci tak to loadovalo do STB firmware 3.43.3 Dnes to naloadovalo firmware 3.43.6 tzn. třetí verze firmware za cca týden a tím to asi bude, že konečně s tím snad něco udělali a odladili to - bylo teda na čase ......
Jak to vypadá u ostatních nespokojených diskutujících ? Držím palce ať je to u ostatních taky už O.K. ;)

shiraz
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 745
Odpověď v diskusním vlákně
 

@shiraz

díky za světlo na konci tunelu příští týden se chystám jít koupit novej STB tak je aspoň nějaká naděje že to půjde... Jen dotaz zkoušeno na internetu o2 nebo jiném?

rada09
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

O2 SML 5442 TW

Zkoušeno na internetu jiném - WiFi 20 Mb/s připojení STB LAN tzn. kabelem

shiraz
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 745
Odpověď v diskusním vlákně
 

Set top box O2 SML 5442 TW

Tak STB O2 SML 5442 TW hraje bezproblémově i v mých "domácích podmínkách" tzn. vypadá to, že se O2 podařilo novým firmware 3.43.6 problémy vyřešit . Zájemci o tento přijímač si jej tedy mohou pořídit a měl by hrát O.K.

shiraz
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 745
Odpověď v diskusním vlákně
 

@shiraz

Zdravím. Umí nový FW něco nového?

mattes
Registrace: 7/2018
Příspěvků: 158
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mattes

Nového neumí nic, akorát vše funguje jak má i IPTV třetích stran ( Stream, DVTV, Plejtvák .... ) což je po martyriu co jsem si s tímto STB vytrpěl dost podstatná záležitost :))) DVB T2 jsem nezkoušel naladit je tam u odkazu poznámka " připravujeme" tak jsem to ani nezkoušel, ale údajně to dle výše uvedených diskutujících jede.

shiraz
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 745
Odpověď v diskusním vlákně
 

@shiraz

Zdravím. Uvidíme, jak bude tento STB fungovat v MD. To byl vždy u mě kámen úrazu. Ráno a přes den fungoval celkem spolehlivě, ale jak začal fotbal z Fortuna ligy v MD, tak jsem se s ním nemohl domluvit. Doufám, že už budeme všichni spokojeni. ;) A díky za informace R^

michel66
Registrace: 12/2008
Příspěvků: 36
Odpověď v diskusním vlákně
 

@michel66

Aby to bylo O.K. tak tam ovšem musíš natáhnout ten jejich nový firmware 3.43.6 ;) Teda pokud ho tam již nemáš :)

shiraz
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 745
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nový set-top box O2

Natáhne se automaticky sám nebo třeba povolit?

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

@shiraz,@Tomik535

Já ho tam už mám. Po tvé zmínce zde, že už je nový firmware jsem to kontroloval a byl tam. Takže si myslím, že se natáhl automaticky. Dříve tam byl ten původní. Tak můžeme sledovat, snad ;)

michel66
Registrace: 12/2008
Příspěvků: 36
Odpověď v diskusním vlákně
 

Jak nainstalovat nový firmware?

Zdravím pánové, možná trochu blbý dotaz, ale jak do tohoto STB nahraju avizovaný nový firmware? Sám se mi tam nenahrál ani při opakovaných restartech, možnost ruční aktualizace nikde v nastavení nevidím... Nebo se dívám špatně? Díky za radu.

lungaj
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 20
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nový set-top box O2

Připojuji se k předchozímu dotazu..
Mám tam 0.3.15.14 popř. 4.34.3
Díky

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nový set-top box O2

@Tomik535/@lungaj
No pokud se tam nenatáhne sám tak provést reset STB a to vypnout zadním síťovým vypínačem a následně zapnout se současně stisknutým předním tlačítkem potom: a) pustit přední tlačítko po 5 sekundách na STB by měla začít blikat oranžová kontrolka - vyvolá se nucené natažení nového firmware b) jít až do továrního nastavení pustit přední tlačítko až po 15 sekundách na STB by měla začít blikat červená kontrolka - vše se bude muset nastavit znovu.

Můj následný problém je - STB mi funguje při LAN připojení perfektně bez problémů , nyní jsem chtěl vyzkoušet WIFI a dostanu se do fáze automaticky vyhledat WIFI síť . Sítě to vyhledá a jakmile označím vybranou síť STB zamrzne. Máte někdo nový STB O2 připojený přes WIFI ?

shiraz
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 745
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nový set-top box O2

Mám přes wifi bez problému. Samozřejmě došlo i na tovární resetu s opětovným přihlášením a natazenim softu, čísla mám ale jiná, proto me to mate, ale funguje teď (zatím) tak jak by měl. Nestane se, že by kanál neprepnul (černá tma) nebo přepínal dlouho, úplně zamrznul nebo by me nutilo přepínát na nižší rozlišení, kdy se tyto bugy stávaly méně často.

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nový set-top box O2

Mně fungoval perfektně až do soboty.Teď, když ho zapnu je na obrazovce napsáno:Server O2 TV není dostupný!Zkontrolujte připojení Vašeho STB. Pak modem i STB odpojte od napájení a znovu zapojte. Když ho odpojím od el. a zapojím tak najede. SW mám 4.34.6 a jedu přes WiFi. Nemáte radu? Díky.

mattes
Registrace: 7/2018
Příspěvků: 158
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mattes

Zkus se připojit přes LAN jestli to půjde já mám s WiFi taky problém u firmware 4.34.6 :-/

shiraz
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 745
Odpověď v diskusním vlákně
 

@shiraz

Nevím co to bylo, ale dnes to zase jelo v pohodě.

mattes
Registrace: 7/2018
Příspěvků: 158
Stránka: 1 2 3 4 [ 5 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 119
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra