Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: LCD, plazmy, CRT...

Nová TV - problém

Ahoj,
je tu někdo se znalostmi závad TV, konkrétně, na tři měsíce staré (mladé) TV se dnes objevil svislý pruh několik milimetrů široký. Zkusil jsem TV restartovat a přepnout ze setopboxu na DVB-T, ale pruh je tam stále. Je v (nevhodné slovo). nebo je šance po reklamaci na opravu ?
Dík

marnav
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 120
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 38
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nová TV - problém

Kurňa to sem si vůbec nevšiml, máš recht hobo R^

marnav
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 120
Odpověď v diskusním vlákně
 

@marnav

no napiš,zákazník mě přinesl do opravy tv sony,v autorizovaném servisu 14 dnů po záruce neměli panel,tak šla do popelnice holka dvouletá

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@hobo

datart prodává až 3 roky starý modely běžně,to ale všichni

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

No neříkám že ne,ale ta jeho je modelový rok 2017. ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nová TV - problém

skusenost so samsungom 50" - nepravidelne vykazoval cierny zvisly pruh, natocene na video
1. Oprava u zakaznika - chyba sa neprejavila, kontrola napatia - zapojene cez prepetovu ochranu
2. Po znovuobjaveni chyby, vymena zakladovej dosky
3. Nepomohlo, vymena panela, vsetko u zakaznika
4. Nepomohlo, servisak si to zobral do servisu - chyba sa u nich neprejavila, vratene k zakaznikovi
5. Chyba sa znovu objavila, posledna moznost - vymena zdroja u zakaznika ... bingo - TV opravena ... uff

holedg
Registrace: 3/2012
Příspěvků: 70
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nová TV - problém

je to asi - 6 - let nový Sharp po 6 hodinách provozu odešla ovládací deska týden pře vánoci podle reklamy měl přijet opravář domů z Prahy-od 40 palců,to prý už 3 měsíce neplatí,tak poslat do Prahy.Odvezl jsem ho do Plzně,ke smluvnímu partnerovy a tv byla za 8 týdnů doma,do dnes běhá,teda doma :( :8)

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

Moje zkušenost

TV Panasonic 50EX780E.Po asi 6 měsících se ozvalo pískání z prostoru za moduly.Popsal jsem po telefonu do záruční opravny zvuk a odkud je nejvíc slyšet.Za dvě hodiny přijel technik,vyměnil základní desku což trvalo asi 40 minut a bylo opraveno.Spíš jsem měl asi štěstí na opravnu a ochotu. ;) Akorát se pán divil,že podobnou závadu u této TV nikdy neměli.

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

@marnav

U TV Sony bývá problém u výměny panelů v tom, že Sony dříve používala panely SHARP, potom přešla na Samsungy, a teď mám pocit, že zase používá SHARP,protože panely TV Triluminos jsou modifikací jednoho patentu SHARPU.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 913
Odpověď v diskusním vlákně
 

@marnav

kazí se všechno... obrazově je to hodně dobrá telka!

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nová TV - problém

Obraz je opravdu pěkný. Celkem dlouho jsem zvažoval zda ty peníze do toho vůbec dát. Uvidím jak to dopadne a pak sem napíšu výsledek.

marnav
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 120
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nová TV - problém

Datart mi záruční opravu zabezpečil. TV odvezl i přivezl včetně uvedení do chodu.

mibo1949
Registrace: 1/2013
Příspěvků: 229
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nová TV - problém

Dík za info, zkusím jít stejnou cestou, třebas i zajistí dopravu R^

marnav
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 120
Odpověď v diskusním vlákně
 

@marnav

Dej vědět jak si dopadl.Mimo jiné s tím odvozem a dovozem.Já mám s Datartem opačnou zkušenost.Dovést na prodejnu sám a odvézt případně taky sám. Rv A že jsem si servítky nebral.

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 38
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra