Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

SKYLINK - ZVÝŠENÍ SERVISNÍHO POPLATKU OD 1.10.2018

prý kvůli platbám OSA to půjde na 99 Kč slyšel jste to taky někdo?

valmal
Registrace: 2/2016
Příspěvků: 2
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 42
Odpověď v diskusním vlákně
 

platit

predrazeny servisny poplatok, je nezmysel...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: SKYLINK - ZVÝŠENÍ SERVISNÍHO POPLATKU OD 1...

Každé zvýšenie Serpo znamená ďalší odchod zákaznikov od Skylinku.Každú chvíľu mi tu niekto prechádza niekám inám, poväčšine ho nalomia do mágia.

Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.

letas
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 3 147
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bohus31

ďakujem Ti za radu. Včera sme o tom večer ešte debatovali. a dnes sme ešte na povale našli konvertor tak dúfam že to bude ok. a že ešte budeme môcť pozerať zahraničné TV , na dva dni to dúfam vydrží a na budúci týždeň kúpim nové LNB , a fičíme ďalej. Ak chodíš na Facebook tak som tam nahodil aj fotku.Mal som aj taký stav je že keď udrel mi blesk do DVB-T antény a odišiel mi v tedy celý satelit ale čo je zaujímavé je to že nešla len pozícia 23,5,E ale ostatné družice išli. ale teraz nič. ale mám vyhliadnutú väčšiu satelitnú parabolu nad 130 CM ,tak neviem či ju nekúpime. Vieš ja radšej mám zahraničné TV ako naše. Nemáš Nemecké TV, alebo Talianske TV ,tak nemáš doma ani poriadnu,telku , na fórum prídem až koncom budúceho týždňa R^

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Skylink Live TV/ HBO Standard + HBO Max a Sweet TV CZ.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 4 410
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: SKYLINK - ZVÝŠENÍ SERVISNÍHO POPLATKU OD 1...

Čo myslíte, prečo nechcú platiť za ďalší tranďák 11797... Ovečky odchádzajú inam, M7 majú menšie zisky tak musia niekde nahnat prachy. Ušetria 2milióny za daný tranďák a zvýšia SP a tým sa im to dorovna. Na nové kanály zabudnite. Možno tak typy kanálov ako TV Brno a pod.

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 619
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: SKYLINK - ZVÝŠENÍ SERVISNÍHO POPLATKU OD 1...

To mas taky pravdu a navic me to prijde po tehle uprave, ze to smeruje ke kombinaci prijmu sat a internet služba IPTV. Něco bude na satu a něco přes internet. Tak to provozujou v M7 jak zde bylo psano v clancich. Ja jsem to u Skylinku momentalne omezil na mych 10 a k tomu mam Digi.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 964
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

A je nad slnko jasné, že po zavedení SP sa im znížil počet zákazníkov. Už tu boli štatistiky, čiže je to dokázateľné a argumovateľné. Čo som zistil tak aj u Digi CZ ako keby si viac vážili zákazníka a bojujú o neho. Volal som do Digi CZ, že chcem zrušiť s nimi zmluvu (balík šport). Samozrejme to bolo z mojej strany účelové a pani hneď nahodila, že mi dajú zľava + na 3mesiace komplet celý balík. U skylinku sa mi toto nestalo. A tak im ovečky pomaličky odchádzajú a budú čím ďalej tým viac al nezmenia politiku a prístup ku zákazníkom.

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 619
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: SKYLINK - ZVÝŠENÍ SERVISNÍHO POPLATKU OD 1...

:laughing: :laughing: kostik a jeho věštecká koule. :laughing: :laughing:

BOBSEN
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 2 185
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kostik123

Koľko rokov tu už píšete, že Skylink skrachuje a zatiaľ nič.A digi nemôžeš porovnávať so Skylinkom, pri Digi musíš držať hubu a krok :))) :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 068
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: SKYLINK - ZVÝŠENÍ SERVISNÍHO POPLATKU OD 1...

Skylink su smejdi, to je snad kazdemu jasne! S M7 Group sa natahujem pre viacero problemov, je to nenazrana zdieracka pofiderna banda, ich faktury nezodpovedaju pravidlam. Su to smejdi! :fuming: :fuming: :fuming:

Traky
Registrace: 8/2013
Příspěvků: 773
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: SKYLINK - ZVÝŠENÍ SERVISNÍHO POPLATKU OD 1...

A nejen to, udělali marketingovou kampaň "Skylink Zprávy" o přechodu na DVB-T2. Ale že by se zmínili o tom, jak se přecházelo z DVB-S na DVB-S2 a jak se tehdá někteří prodejci satelitní techniky dušovali, že jednou (u nich :))) ) nakoupíme set-top-box s DVB-S a vydrží nám do konce života...

koperfield
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 3
Odpověď v diskusním vlákně
 

@koperfield

:laughing: :laughing: Tak to tě musím politovat pokud si myslíš, že ti něco vydrží do konce života :laughing: :laughing:

BOBSEN
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 2 185
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: SKYLINK - ZVÝŠENÍ SERVISNÍHO POPLATKU OD 1...

Zadnej SP poplatek u Skylinku se ted urcite zvyšovat nebude.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 964
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: SKYLINK - ZVÝŠENÍ SERVISNÍHO POPLATKU OD 1...

Bobsen, to by musel ten prijimac uz mit všechny mozny kodeky a i budouci novejsi a součástky by musely byt hodne kvalitni, aby to vydrželo co nejdele a aby prijimac moc nehral a kondiky měli teplotu maximalne do 30 stupnu. Pak by to mohlo něco vydrzet. :)))

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 964
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: SKYLINK - ZVÝŠENÍ SERVISNÍHO POPLATKU OD 1...

Zvysovat se nebude.

Pajenčar
Registrace: 7/2018
Příspěvků: 205
Odpověď v diskusním vlákně
 

@BOBSEN

Ne, šlo o domněnky mého prodejce satelitní techniky před několika lety. To jsem ještě měl na chatě těžkou krabici a box, ale když už jsem přecházel, tak jsem se potěšil větší obrazovkou.. hlavně aby zničehonic neměnili kodek nebo rovnou technologii, protože nakonec telefony třeba budou chytat družicový signál a proto přechod na DVB-S3 :)))

koperfield
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 3
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Zetor25

Tebe sa asi nechce menit tusim ani gumy na aute - hovori Ti nieco opotrebenie materiálu ? Vsetko sa raz musí vymenit !!!

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 265
Odpověď v diskusním vlákně
 

Servisní poplatek

Ten by mohli zavést i tady na "Parabole", aby sem lidi nepsali kdejakou ptákovinu. Za každý příspěvek poplatek.

sateliťák
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 081
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 42
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra