Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem DVB-T

Towercom sprístupnil dočasne balík Plustelka Viac

Od 3. septembra si môžu všetci zákazníci terestriálnej platformy Plustelka vyskúšať príjem programov z balíka Plustelka Viac zadarmo. Towercom sa rozhodol sprístupniť programy z tohto doplnkového balíka na mesiac zadarmo pre všetkých platiacich zákazníkov s aktívnym balíčkom Plustelka Štandard. Pokiaľ ste teda v pokrytí signálom Plustelka Viac a spĺňate vyššie uvedenú podmienku, môžete dočasne sledovať aj osem programov z toho doplnkového balíka (FilmBox, Epic Drama HD, Travel Channel HD, FilmBox Premium HD, Ceskoslovensko HD - Festival HD, TV Paprika a FightBox HD), ktoré sú už prevažne v HD kvalite.

PeterHumax
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 6 324
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Towercom sprístupnil dočasne balík Plustel...

dakujem za info
ten odpad nesledujem
potrebuješ aby som sem nasypal info o novinkách v digi
ale na fončorde nie dostupné :))

Bananaboy
Registrace: 4/2018
Příspěvků: 169
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Towercom sprístupnil dočasne balík Plustel...

Pri tých výkonoch na svojich vysielačoch možno im pribudnú až dvaja zakaznici

sasuke
Registrace: 6/2015
Příspěvků: 867
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Towercom sprístupnil dočasne balík Plustel...

http://funkyimg.com/i/2KRDZ.jpg

sasuke
Registrace: 6/2015
Příspěvků: 867
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Plustelka viac

Ja mám aj plustelku a mne vyhovuje aj obrazove a este keby niekde v okoli Lc spustili vysielač Plustelka viac napr.Detva javor alebo Horná slatinka tak by som to bral :lookaround:

buco4959
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 40
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Towercom sprístupnil dočasne balík Plustel...

Aktuálne mám Plustelku na skúšku od suseda, ktorý je do 7. 9. na dovolenke. Po 4 dňoch zatiaľ spokojnosť. Myslím, že je to dobrá alternatíva kto nechce mať parabolu na streche. Som v mieste, kde je vynikajúce pokrytie. Začínam uvažovať, že keď rodičom skončí SP u Skylinku, tak Plustelka bude dobrá voľba. TV majú modernú s DVB-T2 a CI+ a tak im zmizne jedna krabička (satelitný prijímač) od TV a jeden diaľkový ovládač zo stolíka. :-)

4K Box HD61; parabola 80 cm; Twin monoblock 4.3

Crescenzio
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 349
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra