Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

M4 Sport HU cez DVBT

Bývam na juhu Slovenska v Lučenci a bez problémov tu chytáme aj maďarské pozemné vysielanie. Zaujíma ma len športový kanál M4 Sport a večer som chcel pozrieť basketbal Holandsko-Maďarsko a v liste programov mi zmizol tento program. Dal som preskenovať programy na dvoch TV, všetky programy SK a HU naladilo, len M4 Sport nie. Nejde to len mne alebo je problém niekde inde? Tento program je zaujímavý z hľadiska LM, nakoľko majú právo prvého výberu zápasu. Ďakujem chlapcom z južného slovenska za prípadné odpovede

masto
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 434
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: M4 Sport HU cez DVBT

len na vylucenie ako som vcera prepinal sice na sate. basket davali, takze asi len otazka dvb-t ..... to len ako doplnujuce info.

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

liquere

Cez satelit si to nemám problém priplatiť v Digi, ale načo mám zbytočne vyhadzovať 3 eurá, keď je to zadara. Bez problémov mi to doteraz fungovalo, krásny obraz, pozerám to na UHD LG 60 palcov, ale jednoducho keď dám automatické ladienie anténa, tak ho nenačíta. M1, M2,M3, M5 a ostatné aj zakódované pekne načíta do rastra programov, ale M4 tam chýba. Som z toho jeleň, v utorok začína LM, pozrel som program M4, LM sa bude vysielať, majú to v programe

masto
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 434
Odpověď v diskusním vlákně
 

M4 sport HU

Z Gerecse kanál R26 lde všetko.
M1,M4,2xduna

Martintkr
Registrace: 3/2016
Příspěvků: 53
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra