Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

TV Hisense + CI modul = problém

Koupil jsem novou televizi Hisense a mám problém s funkčností...Používám kartu Skylink a satelit. Dám automatické nebo manuální lazení, naladím programy, televize funguje. Televizi poté vypnu. Opětovné zapnutí je už ale problém...Naskočí hláška - CI modul - chybové hlášení - proces ověřování mezi Vaším přijímacím zařízením se nezdařil. Obraťte se prosím na help-desk a uveďte následující kód: 17.A co teď s tím mám dělat? Mám modul Irdeto CI+ TechniCrypt Dual Decrypt společně s kartou Skylink a toto fungovalo i v předchozích televizích LG a Samsung...Tak nevím v čem by mohl být problém...Poradí někdo? Děkuji

Donic
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 104
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV Hisense + CI modul = problém

....a bez modulu nabehne telke bez problemov....takže ti nepomôže nič ine len iny modul....

par32
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 976
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Donic

Obrátil si sa na Help-desk a uviedol kód ? Vyskúšal si vypnúť v module chybové hlášky ? Tvoj TV by mal podľa obchodu s modulom normálne ísť...
"Dobré zkušenosti s použitím CA modulu TechniSat máme v televizorech se satelitním tunerem, značek Finlux, Samsung, Panasonic, LG, Sony, Hisense a dalších." e-shop
A ešte jedna drobnosť, spraví ti to pri vypnutí do standby, alebo úplnom vypnutí ? ;)

DM9204K Dual FBC DVB-S2X Multistream+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM9004K Dual DVB-S2X Multistream,ARMTBS2910+TBS5925USB,Datacomp Arion i7 Turbo 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB+TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,Fuba DAA110A IBU Twin,DG380S = 60°E-34,5°W,Fuba DAA850 4xIBU Twin.

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 049
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Donic

Obrať se na výrobce TV... a pokud máš možnost vyzoušej modul Smit

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 284
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV Hisense + CI modul = problém

par32 - TV po zapnutí dálk. ovladačem naběhne ze standby režimu, ale bez naladěného programu...píše to, že není signál nebo je slabý
Maneto - řeším to s jejich podporou, zatím nahrán nejnovější SW k dané TV, ale ani to nepomohlo. Jinak TV vypínám do standby režimu
lance - ještě mohu vyzkoušet ten CI modul SMIT...i když je jich více druhů a možná mám nějaký ten starší, pokud to nevadí

Donic
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 104
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV Hisense + CI modul = problém

Ja pouzivam irdeto Smit modul v Hisense tv co mam v druhej izbe a za rok a pol prevadzky ziadny problem nebol

Radko3003
Registrace: 12/2009
Příspěvků: 602
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Radko3003

Radko3003 - Ono těch CI modulů SMIT je asi více, jak už jsem psal...Můžeš mi třeba poslat odkaz, jak přesně vypadá? A používáš ho přes satelit se Skylink kartou?

Donic
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 104
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra