Quantcast

O2 TV: Přes Vánoce více než 100 programů pro všechny

| redakce | tisk

Od 16. prosince do 2. ledna budou mít zákazníci O2 TV možnost sledovat i ty kanály, které nemají jako součást své placené nabídky.

"Našim zákazníkům tak přinášíme ještě více zábavy a dáváme jim možnost "ochutnat" vše, co O2 TV v rámci programů nabízí. Navíc se díky funkci Zpětného zhlédnutí nemusí řídit televizním programem, a vánoční svátky si tak můžou užít opravdu naplno. Žádný oblíbený pořad ani pohádka jim totiž neuteče," říká David Duroň, marketingový ředitel pro segment domácností. Součástí nabídky nejsou programy pro dospělé.

Nové kanály na O2 TV

O2 TV zároveň rozšiřuje portfolio svých stanic o nové kanály, z nichž některé doplňují ty stávající o HD kvalitu. Rozšíření programů je bezplatné. V Základní nabídce se objeví programy Prima HD, Prima COOL HD, ČT2 HD, ale také nově Óčko Gold. Ostatní stanice jako je Óčko Expres a Sport2 HD, Slovak Sport.TV1, Slovak Sport.TV2 HD najdou zákazníci v příslušných tématických balíčcích.

Novinky ve videotéce

Vánoční nadílku od O2 TV doplňuje česká novinka Čtyřlístek ve službách krále. Dobrodružný příběh Fifinky, Myšpulína, Pindi a Bobíka, kteří z komiksu vtrhli na filmové plátno, mohou malí i velcí diváci zhlédnout ve Videotéce za pouhou jednu korunu. V placené sekci je nyní k dispozici více než 1000 filmů a pořadů ve standardním a HD rozlišení. "Pro naše zákazníky jsme nachystali i další filmové novinky. Namátkou například Já, padouch 2, Osamělý jezdec, Letadla, Pacific Rim - Útok na Zemi nebo Šmoulové 2," dodává Duroň.

Digitální televizi O2 TV lze objednat už od 151 korun měsíčně. Diváci tak získají O2TV Flexi se 43 televizními programy a 1 balíček tematických programů dle vlastního výběru. Součástí služby je přístup k Videotéce a možnost využívat funkce Nahrávání a Zpětné zhlédnutí.

zdroj: Telefonica

Reklama
Vybrané články