Quantcast

10 nových programů v IPTV službě O2TV

| redakce | tisk

Telefónica opět přichází s další atraktivní změnou u své digitální televize O2 TV. Vedle uvedení nové platformy nyní zařazuje deset nových televizních kanálů s aktraktivním obsahem.

Od 1. srpna budou mít sportovní fanoušci k dispozici dva velmi žádané kanály Eurosport HD a Eurosport 2 HD. Navíc výměnou za Sport5 přibude SlovakSport2.tv, který exkluzivně vysílá Premier League a další významné sportovní události. Tento televizní kanál mohou do konce roku sledovat všichni zákazníci O2 TV zdarma. Zvýhodněná nabídka se nevztahuje na uživatele O2 TV Start.

Základní nabídku programů rozšíří nově populární hudební kanál Óčko. U doplňkových balíčků se mohou diváci těšit také na hudební televizi Mezzo, nebo Óčko Gold. Filmoví a seriáloví nadšenci ocení zejména programy MGM nebo Film+ . Nabídku televizních kanálů rozšíří dále Šlágr TV.

Dětem a především chlapcům udělá radost vysílání televize Megamax, kde mohou sledovat například seriály Transformers, Gormiti, Lego Ninjago a další. Součástí programové nabídky bude v den spuštění, tj. 30. srpna také nový dětský kanál České televize ČT:D, který nabídne pohádky, dětské filmy, vzdělávací pořady a dokumenty pro děti do dvanácti let.

Stávající kanály ESPN America a ESPN classic ukončí z rozhodnutí majitele práv své působení v ČR a jejich vysílání bude ukončeno k 31.7.

zdroj: Telefonica

Reklama
Vybrané články