Široká nabídka DVB-T antén

Plná integrace Nagra a Conax v lednu

| redakce | tisk

Nagra a Conax budou plně integrované od 1. ledna 2018. Společnost Kudelski Group se rozhodla pro hlubokou transformaci své struktury a obchodních procesů s cílem zajistit dlouhodobý růst a úspěch.

Tyto iniciativy jsou realizovány v kontextu stále složitějšího digitálního televizního trhu a činnosti Kudelski Group se rozšiřují s tradiční pay-tv na kybernetickou bezpečnost a Internet věcí (IoT). Změny probíhají v reakci na rostoucí poptávku na trhu.

Cílem skupiny Kudelski je přizpůsobit činnosti digitální televize novým tržním realitám. Kudelski tvrdí, že její digitální televizní divize bude transformována do nové velké struktury dne 1.1.2018. Týká se plné integrace firem známých ze systémů podmíněného přístupu Nagra a Conax.

To bude zahrnovat změny v rozsahu odpovědnosti za řízení provozu, přičemž role operačního ředitele DTV se rozdělí na dvě osoby se zaměřením na prodej a marketing na jedné straně a na stejné operace na straně druhé.

Strategickou prioritou skupiny Kudelski je komercializace portfolia produktů digitální televize.

Kudelski Group dodal, že bezpečnostní středisko IoT je plně funkční a je umístěno v Cheseaux (Švýcarsko). Kudelski také se dohodl s Comcast na ukončení patentového sporu.

zdroj: satkurier.pl