Ve středu výluka multiplexu 4 z vysílače Zlín
| redakce | tiskSpolečnost Digital Broadcasting chystá další rozšíření pokrytí svého Přechodového multiplexu 13 (PS13). V nejbližší době spustí DVB-T2 multiplex z vysílače Zlín - Segment.
Z tohoto důvodu dojde na tomto vysílači ve středu 28. března 2018 v době mezi 9. a 13. hodinou k výluce celoplošného multiplexu 4 na K42. Multiplex 4 se v tomto časovém intervalu odmlčí na maximálně tři hodiny.
Z vysílače Zlín - Segment bude PS13 fungovat na K31 s horizontální polarizací a výkonem 10 kW ERP.
PS13 aktuálně obsahuje 5 programů televizní skupiny Nova (TV Nova, Nova 2, Nova Cinema, Nova Action, Nova Gold), Relax, Rebel, KinoSvět a první stanici v HD - JOJ Family HD. Diváci na Ostravsku v rámci svého regionu mohou v PS13 sledovat i stanici Polar HD.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Případ s koncem
20:00 John Chisum
20:20 Policie Modrava II (4)
20:15 Indiana Jones a nástroj osudu
20:10 Hrabě Monte Christo (3)
20:05 Katie Fforde: Maják s vyhlídkou
20:30 Srdcia
20:10 Budujeme Slovensko III
20:30 Horná Dolná VII. (3)
20:20 Anton Špelec, ostrostřelec