Dnes výluka multiplexu 4 z vysílačů Olomouc a Ústí nad Labem
| redakce | tiskSpolečnost Digital Broadcasting naplánovala na dnešní den 21.3.2018 výluku dvou vysílačů celoplošného DVB-T multiplexu 4. V době od 9:00 do 15:00 hodin v maximálním rozsahu třech hodin nebudou v provozu vysílače Olomouc - Slavonín (K44) a Ústí nad Labem (K30).
Důvodem výluky jsou přípravné práce na zahájení provozu nového celoplošného DVB-T2 multiplexu PS13 (Přechodová síť 13) z těchto dvou vysílačů.
Multiplex 4 šíří programy Nova 2, Nova Action, Nova Gold, Prima Comedy Central, JOJ Family, Relax, Rebel, O2 TV Free a regionálně šířený kanál.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Místo zločinu České Budějovice (12/13)
20:00 Muž z Ria
20:20 Specialisté (151)
20:15 Polda V (7)
20:10 Charleston
20:05 Policie Delta
20:30 Svet naruby
20:10 Lov slov
20:30 Sestričky II. (3)
20:20 Inženýrská odysea (12)