Široká nabídka DVB-T antén

Eleven Sports expanduje do Velké Británie

| redakce | tisk

Sportovní kanály Eleven Sports budou již brzy dostupné divákům ve Velké Británii a Irsku. Provozovatel Eleven Sports uzavřel strategické partnerství se společností IMG na spuštění dvou nových sportovních kanálů Eleven Sports.

Kanály Eleven Sports 1 a Eleven Sports 2 budou vysílat živé exkluzivní přenosy z italské fotbalové ligy Serie A a každý zápas ze španělské soutěže La Liga.

Obě stanice budou dostupné prostřednictvím online streamovací platformy ve Velké Británii a Irsku, která bude spuštěna v srpnu letošního roku. Vedle těchto přenosů hodlá provozovatel nabízet další prémiový obsah.

Eleven Sports drží práva na přenosy ze Serie A na tři následující sezóny. Práva na LaLigu pro tři nejbližší sezóny získala společnost již v květnu.

Eleven Sports 1 bude zcela zaměřen na fotbal a bude vysílat největší ligy, nejlepší týmy a nejlepší hráče, zatímco Eleven Sports 2 odvysílá živé prémiové bojové sporty, e-sporty a extrémní sporty a rovněž fotbalové přenosy, které se překrývají a nevejdou se do vysílání prvního programu.

Eleven jedná s dalšími operátory ve Velké Británii a Irsku ohledně zařazení programů do nabídky.