ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
CryptoBox 800 UHD

Restart Barrandov Family? V programu nově seriály i filmy

| redakce | tiskobrázek k článku: Restart Barrandov Family? V programu nově seriály i filmy

Barrandov Family, jeden z programů televizní skupiny Barrandov, se ve středu 11. července 2018 představil s novým programovým schématem ve kterém nechybí seriály a filmy.

Program Barrandov Family zahájil vysílání 1.1.2017 a na trhu nahradil původní hudební a zábavní kanál Barrandov Muzika. Stanice Barrandov Family se zaměřovala výhradně na původní tvorbu, kterou již dříve odvysílala na svém hlavním programu TV Barrandov. Cílení na vlastní tvorbu na Barrandov Family mělo svůj důvod - stanice se od svého spuštění vysílala na Slovensku a byla dostupná na klasickou pozemní anténu. Barrandov Family skončila u našich východních sousedů na konci června - tedy po 1,5 roce působení na tomto trhu.

Vysílání Barrandov Family
▲ Vysílání Barrandov Family

S opuštěním slovenského trhu se mohla stanice Barrandov Family více přizpůsobit divákům v České republice. Ve vysílání jsou nadále reprízy některých pořadů vlastní tvorby ale navíc i romantické seriály a filmy. Seriály vysílá dopoledne od cca 8. do 12. hodiny. Odpoledne patří reprízám vlastních pořadů. Filmy a seriály od 20:00 do cca 1. hodiny po půlnoci. Výjimkou je sobotní večer, který patří zábavě (repríze pořadu To byl váš rok) a Aférám. Hodinu po půlnoci a ráno jsou na programu nadále hudební klipy.

Změny na Barrandov Family patrně nejsou poslední. Provozovatel stanice, společnost Barrandov Muzika, dostal zelenou od přejmenování programu Barrandov Family na Barrandov News. Zajímavostí je, že licenční podmínky se nemění.

Vysílání stanice Barrandov Family mohou diváci v České republice přijímat na klasickou pozemní anténu prostřednictvím DVB-T multiplexu RS8, který pokrývá především krajská města a nejbližší okolí a také skrze přechodovou DVB-T2 síť PS12 s pokrytím takřka celé České republiky. Žádná satelitní DTH platforma nemá stanici Barrandov Family ve své nabídce.