T-Mobile může v Rakousku převzít společnost UPC
| redakce | tiskEvropská unie (EU) dala v pondělí zelenou převzetí kabelového operátora UPC Austria společností T-Mobile Austria. Transakce se uskuteční bez podmínek. Uzavření dohody se uskuteční 31. července 2018.
T-Mobile Austria za UPC Austria zaplatí 1,9 miliardy eur a jedná se o největší telekomunikační obchod v Rakousku od vstupu Telekom Austria na burzu.
Celkově měly společnosti T-Mobile Austria a UPC Austria 7,2 milionů zákazníků v oblasti mobilního a pevného připojení k internetu, telefonních služeb, televizní nabídky, videa a zábavních služeb.
V současné době se pro zákazníky T-Mobile Austria a UPC Austria nic nemění. Klienti T-Mobile jsou nadále zákazníky společnosti T-Mobile a klienti UPC zůstávají uživateli služeb UPC Austria. Stejně jako doposud. Společnou nabídku představí společnosti v příštím roce.