CryptoBox 800 UHD

Podzim na tématických kanálech Primy: Seriály Vandráci a Pád

| redakce | tisk

Podzimní novinky se chystají nejenom na hlavním kanále Primy ale i na tématických stanicích. Podzim na Prima COOL bude ve znamení zbrusu nového pořadu z domácí provenience. Seriál Vandráci osobitým způsobem zachycuje dobrodružství Pavla Lišky a Jana Révaie na cestě Střední Amerikou.

Tito dva herci a kamarádi sedli na motorky a vyrazili z Panamy do Mexika sami na vlastní pěst a vystačili si s tím, co uvezly jejich stroje.

Vlastní tvorbu na Prima COOL zastoupí i premiérové díly oblíbených pořadů Autosalon a Těžká dřina. Chybět nebudou ani oblíbené seriály Vikingové, Námořní vyšetřovací služba L. A. nebo Top Gear.

Filmový kanál Prima MAX, který na podzim oslaví své již třetí narozeniny, nabídne jednu filmovou premiéru za druhou: Most špionů, Loupež století, Rozmarný milionář a další skvělé divácké pecky.

Benjamínek mezi stanicemi, Prima KRIMI, přináší exkluzivní podzimní novinku, britský seriál Pád v hlavních rolích s Gillian Andersonovou a Jamiem Dornanem. Nabídne také seriálové klasiky Sběratelé kostí, Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně nebo Castle na zabití.

Naopak zamilovaná témata přinese Prima LOVE, která nabídne premiéru legendárního seriálu Gilmorova děvčata i čerstvou tureckou novinku Příchuť lásky.

Nejoblíbenější český dokumentární kanál Prima ZOOM představí původní český seriál Utajené příběhy českých dějin. Jednotlivé epizody přinesou pohled na zajímavé události české historie. Ojedinělá bude i reality show od BBC Chcete být astronautem?, ve které se představí 12 soutěžících, z nichž jeden se jím stane. Celovečerní snímek Příběh Stephena Hawkinga vzpomene na letos zesnulého britského teoretického fyzika a jednoho z nejznámějších vědců vůbec.