CryptoBox 800 UHD

Podzim na TV Prima: Seriály Krejzovi, Tátové na tahu i Poklad z půdy

| redakce | tisk

Televize Prima přichystala na nadcházející podzim řadu novinek. Dočkají se příznivci seriálů i zábavy. Z novinek to bude rodinný seriál Krejzovi, komediální seriál Tátové na tahu, nový divácký formát Poklad z půdy či velkolepá show 1 proti všem. Nebudou chybět ani stálice jako reality show Ano, šéfe!, seriál Modrý kód či premiérové díly Show Jana Krause a Prima Partičky.

Hlavní vlajkovou lodí podzimní sezóny je interaktivní show 1 PROTI VŠEM, kterou uvedeme jako první televize ve střední Evropě. Její jedinečnost spočívá ve speciální aplikaci, díky které se mohou zapojit i diváci doma u obrazovek. Divácky atraktivní bude bezpochyby také ústřední moderátorská dvojice v podání Leoše Mareše a Libora Boučka,“ říká generální ředitel FTV Prima, Marek Singer. V živém vysílání se pokaždé hraje až o 1,5 milionu korun a platí jediné - velká zábava, při které může vyhrát opravdu každý! Tipují se totiž odpovědi na neuvěřitelné experimenty a úkoly, na které se nedá najít správná odpověď na internetu ani vyčíst v encyklopediích. Čeští diváci show poprvé uvidí na hlavním kanále Prima, už v sobotu 1. září ve 20.15.

Představení podzimních novinek na TV Prima (foto: TV Prima)
▲ Představení podzimních novinek na TV Prima (foto: TV Prima)

Úterní a čtvrteční večery se mohou diváci těšit na nový rodinný seriál Krejzovi s Václavem Postráneckým v hlavní roli. Seriál se odehrává kousek za Prahou, kde stojí velká rodinná vila s veterinární klinikou, kutilskou dílnou a z podkrovního bytu vysílá místní soukromé rádio. Hlavou rodiny a pánem vily je televizní kutil Jan Krejza, který má vždy dveře otevřené pro své čtyři dcery - Annu (Vanda Hybnerová), Báru (Markéta Plánková), Cindu (Lucie Polišenská) a Danu (Ivana Korolová) - a jejich partnery. Krejzovi jsou trochu jiná, poněkud bláznivá, ale určitě šťastná rodina.

Nedělní večery budou patřit novému komediálnímu seriálu Tátové na tahu, který přiblíží, co se stane, když si domácnost a výchovu dětí vezmou na starost muži. A i když ústřední hrdinové dělají totéž, co ženy, není to totéž. Chytrý, dojemný a vtipný příběh o čtyřech moderních rodinách, které budu prožívat svatby, zrození, rozvody, kariérní pády i soukromé tragédie. Budou se nenávidět, milovat, navzájem si pomáhat, a hlavně bude každý z tátů bojovat o to, aby byl tím nejlepším tátou na světě. V hlavních rolích se představí herci Štěpán Benoni, Saša Rašilov, Karel Dobrý a Petr Vaněk. Dále hrají Aňa Geislerová, Jana Stryková, Jakub Prachař nebo Eva Josefíková.

Již po sedmé se mohou diváci těšit na premiérové díly celosvětově nejúspěšnější talentové show Česko Slovensko má talent (ČSMT), kterou vysílá televize Prima ve spolupráci se slovenskou TV JOJ. Porotu letos nově posílila zpěvačka Marta Jandová. Představí se i nová moderátorská dvojice David Gránský a Lujza Garajová Schrameková.

I když by se to mohlo zdát, Prima boj o kvalitní českou gastronomii nevzdává a kromě šesti premiérových dílů Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem představí novinku Ano, šéfová! s gastronomkou a podnikatelkou Jitkou Pagana a jejím synem Santem! Každý z nich vede vlastní restauraci, v níž se snaží zúročit zkušenosti s italskou pohostinností a německou precizností. Diváci uvidí nejen to, jak svým osobitým stylem pomáhají neprosperujícím restauracím i hospodám, ale budou moci také nahlédnout do svérázného vztahu matky a syna.

Novým diváckým formátem je i Poklad z půdy. V každém díle budou odborníci oceňovat pět starožitností od takzvaně obyčejných lidí, které od nich mohou následně experti-starožitníci koupit v miniaukci. Pořad bude poodkrývat historii a zajímavé příběhy věcí i lidí. Moderátorem pořadu je Jan Rosák.

Po prázdninové pauze se na obrazovky vrátí i divácky oblíbený seriál Modrý kód s novými napínavými příběhy hrdinů rubavského urgentu. V Rubavě se zabydlí charismatický a sebevědomý Adam Brejcha. Po neúspěšných pokusech najít pro urgent správného primáře se na uvolněné místo vrací Bojan. Saša je rozhodnuta pro náročnou atestaci z neurochirurgie, aby si získala respekt ostatních. Pokračuje vztah mezi Matym a Evou, i když on ji má stále za slabou dívku, kterou je potřeba chránit. Růženka s Vali by si rády z dětského domova vzaly Denisku, situaci ale nečekaně komplikuje dosud neznámý příbuzný. K sobě to stále přitahuje i Prokopa s Petrou, na scéně se ale objeví pacient Slavík, který Petru balí.

Pokračovat budou také premiérové díly Show Jana Krause a Prima Partičky. Každý všední den se mohou diváci těšit na nové případy Policie v akci a nové soutěžící - amatérské kuchaře v pořadu Prostřeno!. V neděli po obědě zas dorazí král všech kutilů Láďa Hruška v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky i oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ, kterým provádí Václav Postránecký.

Také letošní podzim nebudou na Primě chybět koprodukční filmy z českých luhů a hájů, které pobaví celou rodinu. Na úspěch Snowboarďáků a Rafťáků volně navazuje letní komedie Bajkeři, pobaví i komedie Filipa Renče Zoufalé ženy dělají zoufalé věci či film Špindl s hlavní hrdinkou v podání Anny Polívkové. Nejen děti potěší animovaný film Hurvínek a kouzelné muzeum a nechybí ani hraná pohádka Čertoviny od režiséra Zdeňka Trošky. Hlavních rolí pekelníků, kteří se vydají do lidského světa, se zhostili Jakub Prachař a Dominick Benedikt Hájek.