CryptoBox 800 UHD

Oblíbené seriály od AMC čeká v roce 2019 pokračování

| redakce | tisk

Hned tři úspěšné seriály z dílny AMC čeká v roce 2019 pokračování. Svých již pátých sezon se dočkají jak zombie série Fear the Walking Dead, tak oblíbený spin-off Better Call Saul. Již dříve televizní stanice AMC oznámila, že pro nadcházející rok obnoví i letošní hit The Terror.

Za necelé dva týdny se na obrazovky stanice AMC vrátí seriál Fear the Walking Dead svou druhou polovinou čtvrté sezony. Další boj o přežití ve světě zombies odstartuje v pondělí 13. srpna ve 3:00 ráno v původním znění a od 22:00 s českým dabingem.

Už po úvodních osmi dílech je zřejmé, že trend, který nastavila loňská šokující smrt Travise, pokračuje. Letošní skon dalších dvou zástupců rodiny Clarkových Madison a Nicka jen potvrdil, že v postapokalyptickém světě nemá nikdo nic jisté. O zajímavé nové postavy však není nouze. Ať už díky crossoveru, kdy ze sesterské série Živí mrtví přišel Morgan Jones nebo díky dvojici neohrožených hrdinek Althey a Naomi, které se v krutém prostředí Texasu brání nikdy nekončícím útokům “chodců“.

Kritici jsou z dosavadních dílů čtvrté série nadšeni a tvrdí, že se jedná o restart série. To je rozhodně důvod, proč by si fanoušci neměli nechat ujít, co jim přinese jak druhá polovina letošní sezony, tak pokračování, které bude na programu příští rok.

Druhý seriál Better Call Saul se na tuzemské obrazovky vrátí ve čtvrtek 27. září. Série, která se soustředí na oblíbenou postavu Saula Goodmana z dalšího oblíbeného titulu z produkce AMC - Perníkový táta (Breaking Bad), patří od svého startu mezi nejlépe hodnocené televizní počiny.

Seriál popisuje životní osudy právníka a podvodníka Goodmana ještě předtím, než dal dohromady s Walterem Whitem. A právě v nadcházející čtvrté sezoně dojde k několika crossoverům, kdy se seriály plnohodnotně propojí. Fanoušci Perníkového táty se tak znovu shledají s postavami, kterým dali sbohem již v roce 2013. Milovníci chytrého humoru se tak mohou těšit i příští rok, kdy přijde na obrazovky sezona číslo pět.

Pokračování čeká v roce 2019 i úspěšný historický seriál s hororovými prvky The Terror. Drama se oproti první sezoně přesun z arktických pustin o tisíce kilometrů dál a o téměř sto let v čase do internačního tábora v Pacifiku v období druhé světové války. Odolá japonsko-americká komunita, odsunutá z domovů v jižní Kalifornii, hrozbě záhadného přízraku? To zjistí diváci v České republice a na Slovensku v roce 2019 exkluzivně na stanici AMC.

zdroj: AMC