Quantcast
Konference Radiokomunikace

Skylink chystá aplikaci pro další televizory

| redakce | tisk

Známá televizní aplikace Skylink Live TV bude brzy dostupná na televizorech od dalších výrobců. Po televizorech Samsung a LG tak budou moci všech výhod aplikace využívat i majitelé dalších televizních přijímačů.

"Připravujeme start na televizorech Vestelu v polovině dubna," řekl webu parabola.cz Jaromír Glisník, člen představenstva společnosti M7 Group, která platformu Skylink provozuje. Spuštění televizní aplikace na dalších televizorech bude podpořena marketingovou kampaní.

Televizory Vestelu ale expanze televizní aplikace Skylink Live TV nekončí. "Následovat bude Technisat a Panasonic. V druhé polovině roku Philips," vyjmenovává Jaromír Glisník.

Aplikace Skylink Live TV umožňuje příjem satelitních programů platformy Skylink a s internetovým připojením i další služby jako je sledování pořadů od začátku, pozastavení pořadu, televizní archív i bohatá videotéka filmů různých žánrů.

Doposud byla aplikace Skylink Live TV dostupná pro televizory LG TV a Samsung a pro mobilní telefony a tablety se systémem Android. Skylink Live TV je možné sledovat také na počítači přes webové rozhraní.

Reklama
Vybrané články