Quantcast

TV Nova má nové moderátory Snídaně s Novou

| redakce | tisk

TV Nova pokračuje ve změnách v rámci zpravodajství a publicistiky. Podzimní sezona bude skutečně nabitá, diváci se mohou těšit i na dva nové moderátory Snídaně s Novou Ondřeje Havla a Johana Mádra.

Spolu s nimi bude ranní relací provázet Tereza Jandová. Nová dvojice se na obrazovkách objeví už v pondělí 6. září.

Ondřej Havel a Johan Mádr patří mezi nejoblíbenější rozhlasové moderátory se zkušeností z celoplošné ranní show, nyní je čeká podobný formát na televizních obrazovkách.

Myslím, že vstávání nepatří mezi oblíbené činnosti snad skoro nikoho, ani já to nemám v lásce, ale díky Snídani budu vědět, že to vstávání má smysl a že můžeme lidem ráno udělat co nejlepší,“ přiznal Ondřej Havel. „Přál bych si, abychom se stali součástí ranní rutiny našich diváků. Aby to pro ně bylo stejné, jako když ráno vstanou, zapnou si kávovar a ve chvíli, kdy slyší ten zvuk, tak vědí, že je čeká něco příjemného, tak aby měli stejné pocity, když zapnou Snídani s Novou, uslyší naši znělku a budou vědět, že Ondra s Johanem, a samozřejmě také s Terezou, budou to ráno trávit s nimi,“ dodal Johan Mádr.

Ondřej Havel a Johan Mádr (foto: TV Nova)
▲ Ondřej Havel a Johan Mádr (foto: TV Nova)

Mám radost, že Ondřej s Johanem přijali nabídku televize Nova na moderování Snídaně s Novou a už teď mohu říct, že dobře zapadli do týmu,“ komentoval angažování nové dvojice ředitel zpravodajství a publicistiky televize Nova Kamil Houska. „Snídaně bude i nadále pokračovat v trendu, který jsme nastolili v minulých měsících, tedy důraz na zpravodajství a aktuální témata. Pro diváky je důležité, aby se během sledování dozvěděli, co se dělo, když spali, co se děje právě teď a co je během dne čeká. Na tom stavíme a díky tomu si držíme pozici lídra ranního vysílání v Česku,“ doplnil Kamil Houska.

Zpravodajský a informační obsah se začal ve Snídani s Novou postupně zvyšovat již od počátku tohoto roku, jedním z příkladů jsou rozhovory s politiky, ekonomy či dalšími odborníky na konkrétní témata. Diváci jsou do relace vtaženi i přes sociální sítě, kde mohou předem klást hostům otázky.

Další moderátorský tým tvoří Kristina Kloubková, která je zároveň moderátorkou Televizních novin, a legenda mezi moderátory - Pavel Svoboda. Ten diváky Snídaně s Novou vítá už od roku 1994. Společně s nimi bude porcí zpravodajství a zábavy provázet Karel Kopeček, který má zkušenosti například právě ze Snídaně s Novou nebo nočního zpravodajského pořadu TN2.

Snídani s Novou vysílá TV Nova nepřetržitě každé všední ráno již od 7. února 1994. Relace začíná pravidelně v 5:55.

zdroj: Nova

Reklama
Vybrané články