Quantcast

Prima bude natáčet novou minisérii na Jadranu

| redakce | tisk

Skupina Prima připravuje ve spolupráci s režisérem Vojtou Moravcem novou šestidílnou minisérii Na vlnách Jadranu z prostředí jadranské riviéry a pobřežní policie.

Příběhy popisují chorvatský policejní tým, ve kterém jsou na letní sezóny jako policejní posila přiřazeni i dva čeští policisté, kteří pomáhají českým turistům v nesnázích. Diváky čeká slunce, moře, napětí, dobrodružství, adrenalin, první láska i humor.

Hlavním koproducentem nového seriálu je slovenská TV JOJ. Ústřední hrdiny ztvární Matěj Hádek a Natalie Germani.

Příprava natáčení minisérie Na vlnách Jadranu (foto: FTV Prima)
▲ Příprava natáčení minisérie Na vlnách Jadranu (foto: FTV Prima)

Seriál Na vlnách Jadranu připravujeme již několik let, ale jeho realizace byla nejdříve odsunuta z důvodu změn na straně chorvatského koproducenta a pak další roky kvůli pandemii covidu. Teď se nám podařilo vše opětovně připravit a natáčení může v květnu začít. Příběh hlavního hrdiny Honzy Zacha v podání Matěje Hádka volně navazuje na seriál Pod hladinou, který uvedeme letos na nové videoplatformě prima+. Zápletky jednotlivých dílů jsou inspirovány skutečnými případy, které se na Jadranu staly. Nebudou chybět drama ani humorné situace,“ říká Lucia Kršáková, výrobní ředitelka skupiny Prima.

Příprava natáčení minisérie Na vlnách Jadranu (foto: FTV Prima)
▲ Příprava natáčení minisérie Na vlnách Jadranu (foto: FTV Prima)

Celkem se bude natáčet šest epizod na oblíbeném chorvatském ostrově Brač. Za scénáři stojí Lucie Paulová, kreativní producentkou se stala Jana Skořepová a producentem je Lucia Kršáková.

zdroj: FTV Prima

Reklama
Vybrané články