Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Dnes tenis WTA

Dnes v 18:00 hraje Bouzková-Osorio finale v Bovotě. Na Canal+ ani vidu ani slechu. Canal+2 davají záznam Dakkari-Cillins. Asi jsou přednější než naše tenistky. Ostatní kanály na Canal+ mlčí, jako vždy přestavka. No zkusím se poohlédnout co na to poláci.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 929
Odpověď v diskusním vlákně
 

Re; Dnes tenis WTA

Finále odvysiela Sport 2.

pokolo
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 29
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Dobre rano, Bogota je uz od piatku na Sport2

UPC DTV, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, ESP Pass, Voyo + zopár ďalších.

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 675
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Dnes tenis WTA

Díky. Jsem si nevšiml. Stane se. Tak jsem se zeptal.😂

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 929
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Dobře, že jsi se zeptal. Jenom b.l.bec ví všechno. Rád se podívám taky. Jinak bych o tom nevěděl.
R^

krupino
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 714
Odpověď v diskusním vlákně
 

@krupino

Já vím psali už dřiv, že některé tenisy budou na Sport 2. Ale teď mě to hned nenapadlo se podívat do EPG.😄

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 929
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra