Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: freeSAT by Skylink

Nejde NOVA HD a NOVA SPORT HD na Freesatu

Od 1.4. přestaly vysílat tyto programy v HD kvalitě na Freesatu. Na pozicích HD jdou jen SD mazanice.Zákaznické centrum je parta negramotů a blbců, kteří mi tvrdili, když jsem tam dnes ráno volal, že nejde Nova HD a Nova Sport HD v HD kvalitě, ale pouze V SD kvalitě, že mám závadu na všech mých 6 příjímačích, protože u nich je všechno v pořádku a i program De Vinci vysílá dále, jen měnili frekvence od 1.4. ať si všechno přeladím sám, protože jejich přijímače to dělají automaticky a proto jim všechno funguje.Vúbec nepřipouštěli , že Nova jim sebrala HD kvalitu vysílaní jako v UPC od 1.4. ČT 4 HD zařadějí do vysílání prý co nejdříve, Cha Cha Cha !!!!

hifik
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 433
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 51
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde NOVA HD a NOVA SPORT HD na Freesatu

No neviem ako u Vas u nas všetko O.K.v HD.

Pravým dôvodom toho, prečo Ťa niekto neznáša a ohovára je to, že my mame niečo, čo ty nikdy mať nebudes,Bohusu.

Born
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 481
Odpověď v diskusním vlákně
 

re:nejde Nova Hd

Potvrzuji.mám jejich přijímač Humax a na obou Hd kanálech jsou pouze Sd verze Rv

Je těžké být (nevhodné slovo)em, protože konkurence je veliká. ? Miroslav Horníček

Anubis
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 719
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde NOVA HD a NOVA SPORT HD na Freesatu

Začněte konečně používat vlastní rozum a pozemní vysílání, které je zatím zdarma. Kolik lidí platí jen za základní nabídku, kterou mají v pozemáku jen proto, aby měli "satelit" nebo "kabelovku". Na blbosti lidí se nejlíp vydělává.

jirkabe
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 281
Odpověď v diskusním vlákně
 

jirkabe

Na kterémto kanálu jde v pozemním vysílání PremierLeague a bundesliga ? Díky.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 136
Odpověď v diskusním vlákně
 

born

Koukám, že tobě stačí k SD mazanici přidat příponu HD a jsi spokojený jako blecha. A přesně kvůli takovým jako jsi ty se nás naši provideři snaží odrbávat.

Dreamsky HD6 Duo, parabola Maximum E85 Multifocus (23,5°E; 19,2°E; 13,0°E;1,0°W)

wladys
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 3 444
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde NOVA HD a NOVA SPORT HD na Freesatu

Mě to nejde od včerejška. Nova HD. Jen SD verze. Taky jsem volal na Freesat a technik mi řekl, totéž, že se to týká jen Novy Sport. Jsem byl prej první kdo vola a že je to divny. Prý je chyba asi na straně Novy. Ale HD verze pres Sky link normalne jde. Tak nevím kde ing.z NDR udělali chybu.

huhu
Registrace: 1/2013
Příspěvků: 258
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde NOVA HD a NOVA SPORT HD na Freesatu

Je t nejakym technickym problemom

loop12
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

wladys

Mal by si sa nad tvojim prispevkom zamysliet čo si napisal. Ja nemam len priponu HD.Apropo, nie je to tema o freesate? Druhý tvoj bojovnik diskutuje o freesate na inom mieste. Chlapci poučate a sami robite to isté. ;)

Pravým dôvodom toho, prečo Ťa niekto neznáša a ohovára je to, že my mame niečo, čo ty nikdy mať nebudes,Bohusu.

Born
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 481
Odpověď v diskusním vlákně
 

Born

Budeš ještě po přečtení tohoto
https://www.parabola.cz/zpravicky/21639/freesat-nova-hd-a-nova-sport-hd-bez-vypadku-ale-jen-v-sd/
tvrdit, že je vše OK v HD?

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde NOVA HD a NOVA SPORT HD na Freesatu

Slovanom ubudnu HD programy a rakusakom pribudnu ........podla clanku o ORF. A nasi manageri este chcu spoplatnovat SD. No nechod volit! Rv :laughing: :laughing:

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

born

Zajdi k očařovi. Evidentně ho potřebuješ. A ještě k té mé reakci do vlákna freesaťáků . Kydyby jsi nepsal bludy, tak nereaguji. ;)

Dreamsky HD6 Duo, parabola Maximum E85 Multifocus (23,5°E; 19,2°E; 13,0°E;1,0°W)

wladys
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 3 444
Odpověď v diskusním vlákně
 

Born

Born
Autor: Born
Přidáno: 03.04.2014, 10:23.47 DNES!
u nas a našich zakaznikov všetko O.K. včetne
Novy Sport HD
Chudáci tvoji zákazníci. To ty tvoje služby musí vypadat.

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde NOVA HD a NOVA SPORT HD na Freesatu

Taky jsem volal na Freesat a už vědí i o Nově HD, prý to řeší technické oddělení... :laughing: Je fakt, že tady v tom našem kocourkově to HD nemá chybu... 4k a HEVC si tady raději ani nepředstavuji... :laughing: :laughing: :laughing: R^

Žádejme kvalitu, ne kvantitu.

PetrT
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 2 577
Odpověď v diskusním vlákně
 

Přečtěte si to at nevaříte z vody.

http://hn.ihned.cz/c1-61963620-skrty-na-nove-nekonci-na-radu-prisel-placeny-kanal-nova-sport

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

habr

No, to jsem si početl. Pár vět a pak zaplať uhlíři za další čtení. Ani mne nenapadne.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde NOVA HD a NOVA SPORT HD na Freesatu

Vše OK? Takže je zbytečné šířit HD verze, když někdo nevidí rozdíl mezi SD a HD.

DVBT1
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 1 774
Odpověď v diskusním vlákně
 

satman1

chudak je asi niekto iny ze? A tak to tu vypada.

Pravým dôvodom toho, prečo Ťa niekto neznáša a ohovára je to, že my mame niečo, čo ty nikdy mať nebudes,Bohusu.

Born
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 481
Odpověď v diskusním vlákně
 

joscer

samozrejme ze tvrdim. vlastny prijimac a karta. hd a bitrate momentalne 7250 A 1920x1080. To nie je HD?

Pravým dôvodom toho, prečo Ťa niekto neznáša a ohovára je to, že my mame niečo, čo ty nikdy mať nebudes,Bohusu.

Born
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 481
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde NOVA HD a NOVA SPORT HD na Freesatu

Born: Ty máš u Freesatu nějaký přímo jejich HD program (ne Telenoru) v rozlišení 1920x1080? Pokud ano, tak seš kouzelník.. :laughing: :laughing: :laughing:

Žádejme kvalitu, ne kvantitu.

PetrT
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 2 577
Odpověď v diskusním vlákně
 

petriku

Tak to veru detekuju HD prijimače ako som pisal ;)

Pravým dôvodom toho, prečo Ťa niekto neznáša a ohovára je to, že my mame niečo, čo ty nikdy mať nebudes,Bohusu.

Born
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 481
Odpověď v diskusním vlákně
 

Born

Řeč byla o obsahu a ten v HD zkrátka není. Ale dohadovat se s tebou nemíním.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

wladys

Presne tak aj ostatni reaguju na tvoje bludy v inych článkoch o skylinku tak sa potom nediv.Ja som blud nenapisal. viz ako som pisal vyššie.

Pravým dôvodom toho, prečo Ťa niekto neznáša a ohovára je to, že my mame niečo, čo ty nikdy mať nebudes,Bohusu.

Born
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 481
Odpověď v diskusním vlákně
 

joscer

A kolko že ma kto obsahu HD ? Nebut labut.

Pravým dôvodom toho, prečo Ťa niekto neznáša a ohovára je to, že my mame niečo, čo ty nikdy mať nebudes,Bohusu.

Born
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 481
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde NOVA HD a NOVA SPORT HD na Freesatu

No tak pánové, nehádejte se. Jsem veký sportovní fanda ale kdyby mi nešel Nova sport tak bych z toho nedělal žádnou tragédii bo tento sportovní kanál je zadarmo drahej. A kdyby se jednalo o SD tak to bych televizi zrušil. Ale je to věc názoru. Chce to přejít jinam kde je sportu spousta a super HD kvalitě. ;)

jiri51
Registrace: 12/2008
Příspěvků: 412
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde NOVA HD a NOVA SPORT HD na Freesatu

No co se divíte - vždyť se to jmenuje Feesat, tak si dělaj co chtěj !!! Kolego jirkabe tvůj názor beru, ale to 4:3 - moc programů v DVB-T, já zas neberu.

CES
Registrace: 4/2007
Příspěvků: 4 385
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 51
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra