Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Telly/Digi TV SK

Pane Rusnák máme 1.7. kde je balíček SPORT PLUS?

https://www.parabola.cz/zpravicky/25630/nova-digi-tv-cz-chysta-balicek-sport-plus/

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4 5 6
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 139
Odpověď v diskusním vlákně
 

jack775

protože si myslíš že na nové digi nebude PL a La Liga v HD!Zamysli se nad sebou...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

dawis77

Zamyslieť sa nad sebou by si mal Ty. Včera si sa už ospravedlňoval v tom zmazanom topiku. Myslel si, že to píše Tebe :))) :))) :))) :))) :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pane Rusnák máme 1.7. kde je balíček SPORT...

OK, já se nad sebou teda zamýšlím :laughing:

jack775
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 268
Odpověď v diskusním vlákně
 

jack775

já vím že si přeješ novou digi na kolenou,ale to se ti nevyplní naštěstí :)))

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pane Rusnák máme 1.7. kde je balíček SPORT...

Taky se nad sebou zamysli, tohle už je na psychiatra :laughing:

Dejw Davidov Už by jste se taky mohli vymáčknout na kterých kanálech budete vysílat Premier league,druhou anglickou ligu a La Ligu,vždyť začátkem srpna už začíná Sky Bet Championship!
27 červen v 1:53
Zobrazit další odpovědi (4)
DIGI TV Czech Republic
DIGI TV Czech Republic Pro klienty, kteří mají aktivní balíček Sport, budou pořenosy dostupné, ať již budou vysílány na jakémkoliv kanálu :) Romana - FB Tým Nové DIGI
1 ? 27 červen v 2:18
Dejw Davidov
Dejw Davidov Díky za uklidnění,protože po internetu běží spousta fám a spekulací.Hezký den.
27 červen v 2:29
DIGI TV Czech Republic
DIGI TV Czech Republic Skutečně se jedná pouze o spekulace. O přenosy se s v žádném případě nemusíte bát :) Mějte se krásně. Romana - FB Tým Nové DIGI
27 červen v 2:41
Dejw Davidov
Dejw Davidov Ale pokud bych si měl tipnout tak na digisportech to nebude.Vy se taky mějte krásně.

jack775
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 268
Odpověď v diskusním vlákně
 

jack775

vytahovat na mě věci a pídit se kde co píšu to vypovídá o tobě že jsi d.bil!

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pane Rusnák máme 1.7. kde je balíček SPORT...

Brzdi! Vím, že ti tečou nervy, ale v klidu. Nenadávám ti!!! ;)

jack775
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 268
Odpověď v diskusním vlákně
 

jack775

protože vytahovat na mě věci to je fakt úroveň,dej mi pokoj,už na tebe v životě reagovat nebudu...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Tak to mě fakt bude mrzet :laughing:

jack775
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 268
Odpověď v diskusním vlákně
 

digi tv

budme rádi, že vůbec někdo má snahu u nás kupovat práva na sportovní přenosy a vysílat je pro všechny bez rozdílu na satelitu. Jediné co mě zatím mrzí na DIGI jsou ty NS 1,2 v HD, ale snad je opravdu co nejdřív zařadí a s tím kde budou vysílat anglickou a španělskou ligu bych si hlavu nelámal, určitě to někde v HD bude, tím sem si jistý. Ještě tu LM komplet, kdyby nabízeli někde, tak to nemá chybu.

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 762
Odpověď v diskusním vlákně
 

FI711010

moje slova,jsem si jistý že kdyby Lamich tu La ligu a PL nekoupil tak tyto soutěže u nás by nekoupil nikdo,Vždyť to je přece tak drahé :)))

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pane Rusnák máme 1.7. kde je balíček SPORT...

Ono je to hlavně drahý vzhledem k tý naprosto mizerný sledovanosti. Pokud by byla sledovanost někde na úrovni hlavní Novy nebo Primy, tak by to dávno někdo měl :-)

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

PoldaS

Drahé to není, možná jak pro koho. U mě tedy není problém si Digi platit, když mě zajímá hlavně sport ;)

Skylink + O2TV

kvasnak
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 4 417
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pane Rusnák máme 1.7. kde je balíček SPORT...

Ty provozuješ nějakou TV a kupuješ práva? O tom byla řeč.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pane Rusnák máme 1.7. kde je balíček SPORT...

Ještě tu bude v létě s cigi hodně veselo .

jiri55
Registrace: 7/2015
Příspěvků: 365
Odpověď v diskusním vlákně
 

pre mna

bude najaujimavejsie sledovat, ako stupnu platy fotbalistom v PL. pretoze odchodom GB z EU zrejme bristka libra casom bude viac a viac devalvovat voci euru...uz som zvedavy ktori fotbalisti budu chciet hrat PL za vyplaty, ktore stracaju na hodnote.

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jiri55

Tak, tak.
A jestli vůbec (ne)spustí ten balíček SPORT Plus a vhodně ho doplní o chybějící programy? :O

kokun
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 867
Odpověď v diskusním vlákně
 

FI711010

Ako pre všetkých bez rozdielu na satelitu? Ty aj chápeš čo píšeš? Veď to je choré, že práva môže kúpiť provider a nie televízna stanica. Chápeš v čom je rozdiel? Asi nie.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

to petersk

myslel jsem bez technického omezení, protože satelit můžeš chytat všude, ale iptv vysílání je omezeno rychlostí příjmu internetu

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 762
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pane Rusnák máme 1.7. kde je balíček SPORT...

Veď áno. Ale tu vôbec neide o technické parametre ale o peniaze a to je smutné.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

FI711010

Podľa Teba načo mám satelitnú techniku s ktorou môžem chytať všetky satelity napr. ale nemôžem pozerať čo ja chcem a musím platiť 3 providerov aby som mohol pozerať čo ja chcem. A IPTV z tohto hľadiska bude to isté, samé obmedzenia a blokácie.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

to petersk

no to máš pravdu, píšu to již po několikáté, že v tomhle státě je kocourkov, kde musíš mít tři providery aby si mohl sledovat všechen sport...stejně tím provideři nic nezískají, nové abonenty už není kde brát, ale oni nejsou schopní to pochopit...

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 762
Odpověď v diskusním vlákně
 

Bohušu

kde si vzal jistotu,že libra pujde dolů,co když půjde euro ke dnu,stačí jedno referendum! ;P

Ne všichni lidé, s vysokým IQ, si ho zaslouží!

spyko
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 3 876
Odpověď v diskusním vlákně
 

FI711010

Pochopia to, ale bude pozde. Akurát som sa rozhodol, že zruším všetky moje predplatné a idem podporovať rusov. Lebo toto takto už nemá význam.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

peterks

Když myslíš, že je to rozumnější, budiž. Já nemám problém platit 3 platformy. Jasně, každý si to nemůže dovolit. Já však chci ve volných chvílích sledovat ten nejlepší sport a za něj mi prachů líto není ;)

Skylink + O2TV

kvasnak
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 4 417
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4 5 6
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 139
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra