Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Telly/Digi TV SK

Pane Rusnák máme 1.7. kde je balíček SPORT PLUS?

https://www.parabola.cz/zpravicky/25630/nova-digi-tv-cz-chysta-balicek-sport-plus/

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Stránka: 1 2 3 4 5 [ 6 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 139
Odpověď v diskusním vlákně
 

kokun

To je každého věc, za co si hodlá připlatit. Myslím to vážně, u našich konkurenčních satelitních operátorů Premiere League a La Liga nebude, s tím se smiřte.

Skylink + O2TV

kvasnak
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 4 417
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kvasnak

napr. mne je uplne jedno ake ceny ma digi tv a ake tv stanice v portfoliu...pretoze ty by si urobil novu zmluvu so sat platformou, ktora sa ti v minulosti vyhrazala exekutorom a sudom, neopravnene za par drobnych. UDAJNE som ostal dlzny 9eur a po rokoch bez akejkolvek vyzvy na uhradu tzv dlznej sumy, poslali zlozenku s urokmi z omeskania a nakladmi na exekutora na cca 190eur. zaplatil som a nech ma maju radi. avsak tuto fiktivnu pohladavku predali dalsej vymahacskej agenture, ktora chcela za dvakrat zaplatenu a X krat preplatenu pohladavku dalsich 27eur, to ma dohrialo. moja malickost si dovolila dat teraz na sud velactenu sat platformu, a cakam kto a co ako zametie pod stol. pretoze, medzi tym digi tv zmenila majitela, avsak ten pravne zavazky PREBERA...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pane Rusnák máme 1.7. kde je balíček SPORT...

Je vůbec ještě reálný ten bal. Sport plus? Nemá někdo nějaké bližší informace?

Tlučhubové typu Dawis77 ho zaručovali nejprve do konce června, potom do začátku PL.
PL už dávno začala a Sport+ stále nikde. NS(1 - tu ani nedovede Digi správně pojmenovat :(( ) taky jen v SD - a NS2 (ani v SD, natož v HD). taky nikde.

kokun
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 867
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kokun

Snad se dočkáte na konci léta, co budou vypínat starou Digi, alespoň to slíbili.

Skylink + O2TV

kvasnak
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 4 417
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pane Rusnák máme 1.7. kde je balíček SPORT...

Jak se říká, slibem nezarmoutíš. A jsou i tací, co lamě bezmezně věří i po neustálých odsunech termínů a neustálém mlžení a neúplných odpovědích.Byla to banda za Rumunů a jak vidno nic se v tomto nezměnilo. Rv

Dreamsky HD6 Duo, parabola Maximum E85 Multifocus (23,5°E; 19,2°E; 13,0°E;1,0°W)

wladys
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 3 444
Odpověď v diskusním vlákně
 

Je jasné,

že se do Digi budou navážet ti, kteří ji nemají nebo nejsou z jakéhokoliv důvodu si ji schopni zaplatit. U mě je s Digi spokojenost ;)

Skylink + O2TV

kvasnak
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 4 417
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pane Rusnák máme 1.7. kde je balíček SPORT...

A to až vyjde najevo, kdo pro ně bude provozovat tu IPTV, tak to bude další třešínka.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 138
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pane Rusnák máme 1.7. kde je balíček SPORT...

Nové info k bal. Sport+:

Po zaslání výpovědi na starou DigiCZ (před 10 dny) se mně ozvala slečna z Cool centra s tím, že mně nabízí Zákl. + bal. Sport s 30%-ní slevou (coby st. zákazníkovi). Po sdělení, že mám zájem pouze o Sport+ mně oznámila, že zatím není.

Ozvala se ale znovu za 3 dny s tím, že měli 31.8. školení a bal. Sport+ bude údajně od 15.9. v konečné ceně 349,-Kč - na ten že mně ale nemůže poskytnout žádnou slevu. Má obsahovat 16 (čistě sportovních) programů - z toho 12 v HD. Na dotaz zda tam budou i oba NovaSporty v HD odpověď, že "zatím se stále jedná".
Výpověď mně končí 30.9., tak si počkám, co skutečně v bal. Sport+ bude a uvidím (v záloze mám novou DigiSK, která by měla být po všech stránkách výhodnější).

kokun
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 867
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kokun

Pokud skutečně bude sportovní balík bez nutnosti základu za 349 kč, tak to je rozumná cena. Čekal jsem, že to bude dražší.

Skylink + O2TV

kvasnak
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 4 417
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pane Rusnák máme 1.7. kde je balíček SPORT...

Ať se jdou vycpat :fuming:

Dnes už je 17.9. a na jejich stránkách stále o bal. Sport+ ani čárka :((
A to mně od nich volala ta slečna/paní? z jejich Cool centra sama. To se pak vždycky odvolávají na to, že každá nová informace bude okamžitě na jejich webu - tak "kulové" :((
Je vidět, jak se jim dá věřit - horší než za rumunů Rv :laughing: Rv

kokun
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 867
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kokun

dokud neskonci prodlouzena akce na digi2go tak nebude balicek sport.to je snad kazdymu jasny. 😀

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pane Rusnák máme 1.7. kde je balíček SPORT...

No prostě "garážová" firma drží se pravidla "slibem nezarmoutíš" Rv Rv Rv ;P

shiraz
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 745
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pane Rusnák máme 1.7. kde je balíček SPORT...

K 1.10.2015 zdražili starou DigiCZ z 260,-Kč na 299,- s tím, že přibývají 3 programy - tech. kvalita zůstala ovšem "rumunská".

Dnes stále ještě stará DigiCZ ještě "funguje" - za zvýšenou cenu ovšem ubrali nejen ty 3 (vloni přidané) programy, ale i další.
A jako bonus ještě stopli i DS1 a DS2 - aby donutili ten zbytek abonentů st. Digi k přechodu na novou DigiCZ.
Nas*rat a pryč od této firmy s 24-měsíční (opakovanou !!!) vázaností a s chováním "řeznického psa" :fuming:

kokun
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 867
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kokun

no jako zlaty Rumuni. Rumunska Digi byla vzdycky neco jinyho nez Ceska verze. digi film1 digi film2 😀

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Stránka: 1 2 3 4 5 [ 6 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 139
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra