Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Telly/Digi TV SK

Pane Rusnák máme 1.7. kde je balíček SPORT PLUS?

https://www.parabola.cz/zpravicky/25630/nova-digi-tv-cz-chysta-balicek-sport-plus/

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Stránka: 1 2 3 4 [ 5 ] 6
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 139
Odpověď v diskusním vlákně
 

pele1

Podíej, mám ke Skylinku a FreeSatu Novou Digi, kde jedu na balíček Sport. Proto tyhhle spekulační problémy neřeším. Jasně je to o tom, kdo hodlá si svoje oblíbené programy zaplatit ;)

Skylink + O2TV

kvasnak
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 4 417
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pane Rusnák máme 1.7. kde je balíček SPORT...

Tak plať a netvrď nezmysli že to nikto iný neuvidí satorbit nie je len 23,5E a 0,8W.

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

pele1

Já to netvrdím, já jsem o tom přesvedčen, že na co má Digi práva, na jiné platformě neuvidíš ;)

Skylink + O2TV

kvasnak
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 4 417
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pane Rusnák máme 1.7. kde je balíček SPORT...

Na NC+ uvidím a v lepšej kvalite mám pokračovať ďalej nemá to význam.

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pane Rusnák máme 1.7. kde je balíček SPORT...

Jednání se stále vedou, ale reálně hrozí možnost, že začátek soutěže neuvidí ani abonenti Digi Czech rep., protože to nemají stále na čem vysílat.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 138
Odpověď v diskusním vlákně
 

no jo digi

,co by jste čekali???

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kvasnak

preco sa ma snazis urazat? na akom zaklade si dovolis tvrdit ze nemam peniaze? pre mna je prioritou podstatne financne narocnejsie cestovanie, ako niejaka relativne lacna abonencia amaterskej digi tv.
nakoniec aj prave preto, aby zakaznici digi tv mali do buducna vsetko drahsie, si dovolim nedat im ani cent kvoli ich amaterskej arogancii. viem ze takyto postup zvolila vacsina, nielen moja malickost...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

bohus31

Nesnažím se rozhodně nikoho urážet, jen nesnáším se navážení do Digi. Když vám cena nevoní, sledujte jiného operátora. Jsou lidé, kteří si rádi Digi platí a s cena jim vyhovuje.

Skylink + O2TV

kvasnak
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 4 417
Odpověď v diskusním vlákně
 

kvasnak

A Ty sa musíš vysporiadať s tým, že čím ďalej čím viac sa do nich bude navážať ak neplnia sľuby a termíny. :))) :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

petersk

Já jsem s Digi maximálně spokojen, šlape mi bez problémů na vlastním přijímači. Co se týče novinek, ty zveřejní během léta, je třeba posečkat ;)

Skylink + O2TV

kvasnak
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 4 417
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pane Rusnák máme 1.7. kde je balíček SPORT...

No jo, jak se někdo otře o digi, tak kolega K vždy vyletí jak čertík z krabičky ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

kvasnak

V prvom rade im ide o získanie nových klientov /podľa dawisa budú mať 200 tis./, ale takýmto spôsobom to nepôjde bohužiaľ. Spokojný budeš až dovtedy, kým nemusia niečo spraviť aj už existujúcimi zákazníkmi. Ale Tvoju spokojnosť Ti neberiem. Každý si vyberie čo sám chce.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

Jde o to,

že dotyční se hned otírají, na nedodržení datumu, hlavně co se týče sportovního balíku bez nutného základu. Zapomínají však, že i jiní operátoři i televizní stanice své termíny kolikrát posunují, když uznají, že je to potřeba. Digi s novinkami vyleze a jak říkám, je třeba posečkat ;)

Skylink + O2TV

kvasnak
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 4 417
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pane Rusnák máme 1.7. kde je balíček SPORT...

Jenomze pro lidi , kteri treba zatim premysli , ue by k nove digi treba presli jsou tohl celkem zasadni informace.Zvlast v pripade , kdy podepisujes 24 mesicni zavazek a nevis kde se to bude vysilat ani jestli zreba to co stale odkladaji nebude vyhodnejsi.P ak uz to bez pokuty nezmenis. Takze v jejich vlastnim zajmu by meli ty informace co nejdriv zverejnit.

keramik
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 597
Odpověď v diskusním vlákně
 

keramik

Osobně si myslím, že je asi pro Digi na prvním místě dokončení migrace na Novou Digi, poté přijdou na řadu novinky.

Skylink + O2TV

kvasnak
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 4 417
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pane Rusnák máme 1.7. kde je balíček SPORT...

bretah-technicky není problém zprovoznit sportovní kanál v průběhu jednoho měsíce!Ale stejně to bude opět vše na digisportech!

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pane Rusnák máme 1.7. kde je balíček SPORT...

Jasně, když něco slíbí a pak to nedodrží navíc bez omluvy a vysvětlení, tak za to je těžko někdo bude chválit...zatím tedy spíše amatérský chaos ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pane Rusnák máme 1.7. kde je balíček SPORT...

Akurát pozerám program PL, to naozaj len v sobotu budú hrať a v tú istú hodinu skoro každé kolo? Či to zle pozerám.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

petersk

ty si teš jelito :))) Samozřejmě že ne,jen ještě nebylo upřesněno v kolik hodin se určité zápasy budou vysílat!

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Pane Rusnák máme 1.7. kde je balíček SPORT...

jasně že se bude hrát v časy jako dopusud,jen ještě přibudou páteční předehrávky...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

dawis77

Už si späť? Chýbal si nám tu :))) Ďakujem za info :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

petersk

jsem rád,že jsem tu chyběl ;) Rád jsem tě poinformoval :)))

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kvasnak

A co resi za problem s migraci? Ty co fotbal sledujou tak uz si o novou zazadali ( je otazka jestli uz je ty 3 technici pro CR stihli prepojit) a ty ostatni urcite o tolik penez vic nebudou chtit platit.Leda ze by sami chteli zatim starou digi ponechat , aby meli aspon nejaky abonenty.

keramik
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 597
Odpověď v diskusním vlákně
 

keramik

Nevím, jak je to v ostatních reionech, já neměl problém s přechodem na Novou Digi, proto je u mě spokojenost. Co to blábolíš, o kolik je to víc, jestli umíš počítat ? Základ je otázka 30 kč a pro zájemce o sport je to za pětikilo. Jestli tohle se zdá někomu moc, tak fakt nevím, co si o takovýhle lidech myslet.

Skylink + O2TV

kvasnak
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 4 417
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kvasnak

Tak za 30,-Kč je tak bochník chleba - přepokládám překlep (spíš nedoklep) a myslíš tím základ za 300,-.
Ale ve staré digi byly za těch 300,- i Digisporty HD a cca 70 programů. Jistě kvalita rumunská, ale kolik najdeš běžných userů, kteří budou ochotni (za tytéž programy) platit 2x více? (500 + 2x49 za pronájem boxů) :((

kokun
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 867
Stránka: 1 2 3 4 [ 5 ] 6
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 139
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra