Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

TV PANASONIC TX-P50V20E a ČT na 12344 skylink

Dobrý den,
dokázal by někdo poradit, jak naladit kanály ČT v tomto typu televize s vestavěným satelitem na nové frekvenci 12344, aby to fungovalo jako na staré frekvenci a nerozpadal se obraz a nebo to nekostičkovalo ??? Volal jsem na technickou podporu firmy Skylink a ptal se na to. Když jsem jim nahlásil typ televize, karty a ca modulu, tak řekli, že by to mělo být v pořádku a že bude problém v signálu. Jenže mám ještě u jiné televize v patře externí satelit Technisat SKYLINK Ready a ten jsem připojil na stejnou anténu a vše chodí bez jediného problému. Nehledě na to, že signál to na obou televizích ukazuje poměrně slušný, tedy cca 8 z 10. Co s tím ???

faba123
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 93
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4 5 6
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 126
Odpověď v diskusním vlákně
 

Zigáč

nejsem střelec,nemá cenu to tady řešit,zkus někoho od fochu,musí se to vidět a najít,myslím,že to není problém,který by mohl zničit další věci,ale neodkládal bych to ,může se to zhoršovat a už ani kostka za čas nepomůže

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

Zigáč

kdyby to odešlo úplně v signálové cestě,tak si k tomu prostě koupíš tu krabičku vedle,což chápu,že byl důvod ke koupi,aby tam nebyla

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

pierrepetr

dik za pohled a radu
od fochu myslis servis tv nebo antenare?
no ja koukal, jestli nekde na ebayi se da koupit jen tuner a uz je to docela obtizny ocividne. Jasne, ze jsem nechtel krabicku, tv je super, navic plazma je plazma a to teda vubec nevim cim nahradit pripadne

Zigáč
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 224
Odpověď v diskusním vlákně
 

Zigáč

no plazmičku si oprašuj,už není náhrada,jen zapomenout na obraz,ale tady už tunery ani myslím nejsou,jako díl,vše dělá brouk,no servis bude drahej,zkus spíš opraváře TV,je jich dost,jaký si okres??

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

pierrepetr

praha-zapad, 5km od prahy

Zigáč
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 224
Odpověď v diskusním vlákně
 

Zigáč

tam poblíž nikoho neznám,zkus pohledat na netu,nějakýho garážovýho šikulu za pětibábu bez papíru

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

pierrepetr

ok, dik ;)

Zigáč
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 224
Odpověď v diskusním vlákně
 

TV PANASONIC TX-P50V20E a ČT na 12344 skylink (# 1

Nikdo neví nic nového v kostičkách?

ufonek
Registrace: 2/2011
Příspěvků: 33
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV PANASONIC TX-P50V20E a ČT na 12344 skyl...

u me byl antenar s merakem, ze pry je to cele nejake divne, ze se mu nektere tp zobrazujou na meraku nahodile atd. a ze je chyba asi v multiswitchi a je pokazenej + vyladit parabolu, zafixovat/zpevnit stozar atd. nejradsi by dal vsechno komplet nove, to mi prijde jako zbytecny. Ze je nekde chyba se signalem to si myslim delsi dobu, protoze na arive mi nefunguji vsechny vertikalni pozice (respektive naskocej jednou z x pokusu). Kazdopadne mi vyndal kostku, co drzi kabel do tuneru a obraz zatim drzi jakokdyz tam byla :))) takze nevim, jestli si pozvat jeste nekoho jinyho, abych slysel jinej ci stejnej nazor nez neco budu menit, kazdopadne doporucuju si nechat signal zkontrolovat

Zigáč
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 224
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV PANASONIC TX-P50V20E a ČT na 12344 skyl...

Podložená kostka tuneru?,mám stejný problém u 50st60 dvb-t,i dvb-c-neb to je stejný vstup,kabel je pověšen za drátek ke zavěs.držáku,tunery jsou v pořádku-tzn.že bude problém jen v vstupním konektoru,po teto fixaci už dlouhodobě bez problému,ale musím si pozvat známeho opraváře ať na to mrkne! :O :8)

Ne všichni lidé, s vysokým IQ, si ho zaslouží!

spyko
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 3 875
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV PANASONIC TX-P50V20E a ČT na 12344 skyl...

No tak dneska mi volal Skylink a dozvědel jsem se jen to,že je podle nich z jejich strany vše v pořádku a že se mám obrátit na PANASONIC. Takže z bláta do louže :-( Panasonic za Skylinkem a Skylink za Panasonicem. Hrůza :-(

faba123
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 93
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV PANASONIC TX-P50V20E a ČT na 12344 skyl...

Napište jim, ptejte se všichni co vám to nejde. Třeba se něco hne, ale v České republice tomu nevěřím :-(

faba123
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 93
Odpověď v diskusním vlákně
 

faba123

jeden ovladač je super,budou zase dva

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV PANASONIC TX-P50V20E a ČT na 12344 skyl...

Zdravím, jak jsem předpokládal tak se i stalo. Skylink nic, Panasonic nic...a ty blbý spotřebiteli plať za svou naivitu. Takže se asi taky podívám po sat. přijímači. Ale abych nedopadl stejně i u něho...Máte někdo dobrý tip?

ufonek
Registrace: 2/2011
Příspěvků: 33
Odpověď v diskusním vlákně
 

ufonek

cokoliv,mimo redy,stačí amíko za TV

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

Moment...aby bylo jasno, nikdy jsem se o to nezajímal takže ty zkratky mi nic neříkají

ufonek
Registrace: 2/2011
Příspěvků: 33
Odpověď v diskusním vlákně
 

ufonek

to je dobře,že ti nic neříkají,těm co jo,mají problémy

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

jsou nějaká comba dobrá?

ufonek
Registrace: 2/2011
Příspěvků: 33
Odpověď v diskusním vlákně
 

ufonek

proč kombo?? DVB-T ti snad jede,to budeš řešit až 2020,času dost

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

Dobře a ten tip?

ufonek
Registrace: 2/2011
Příspěvků: 33
Odpověď v diskusním vlákně
 

ufonek

třeba tady,pokud máš ajsku

http://www.videotech.cz/amiko-mini-hd-se-cx-lan-pvr-dvb-s2-p69888/

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

co je zase ajska?

ufonek
Registrace: 2/2011
Příspěvků: 33
Odpověď v diskusním vlákně
 

ufonek

karta ICE......

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

ufonek

Nechci dráždit,ale amiko bych obešel,kvuli obrazu/ALI procesor/,hledal bych broadcom proc,má zkušenost na plazmě! :lookaround:

Ne všichni lidé, s vysokým IQ, si ho zaslouží!

spyko
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 3 875
Odpověď v diskusním vlákně
 

Zigáč

pro Zigáč
typ mám TX -L32V10E je to stejný jako TX -L37V10E .
http://televize.heureka.cz/panasonic-tx-l32v10e/?gclid=CjwKEAiAmJvBBRDKpP724LigwngSJAAYRJXB6kpMkHZv3FtC3BpYGmeFsr2LtW4zDMfXmriZy8X-XxoCx8nw_wcB
Kupoval jsem ho v roce 2009 . Samozřejmě jsem musel taky odblokovat posunutí hranici MBit přes 61 a modely roku 2009 a to Panasonik říkal , že je to už do nekonečna posunutí .Já nemám zádný problém s frekvencí 12344 a s jinýma , ale co mi jediná dlouhodobě někdy kostičkuje je frekvence 12,109 H , ale když zapnu druhou TV V KUCHYNI TAK TO PŘESTANE .Mám 90cm giber.LNB monoblok Inverto twin , kabel 10m BELDEN . Už jsem povyměnoval skoro všechno i LNB , ale stejnýho typu , kabely, koncovky , 3 mechanici tu byli a stálý problém . Bydlím v zánovní bytovce . Ostatní vše šlape jen tato frekvence .

pro pierrepetr
já myslel rovnat programy ne 3 ani 2 ani 1 hod co bys u toho tak dlouho dělal že .Špatně jsem to napsal ne ladit omlouvám se odborníkům příště se to nestane R^ :))

standa111
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 1 664
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4 5 6
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 126
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra