Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Ako dalej prevádzkovatelia SK+CZ platforiem?

Viem ,že dotaz patrí pre iných.Ako to asi bude ďalej,keď budú všetci vypínať programy pre Slovákov a Čechov.To začnú aj zlacňovať?Čo tam vlastne zostane v základe?Sledovanosť im asi klesne,nie? a Maďarské programy to nikto nerieši,nikomu to nevadí? Možno je pravda úplne inde.Televízie chcú peniaze od prevádzkovateľov a to sa asi nedohodli. Ak je pravda,že tieto programy boli zdarma a oni na tom zarábali tak sa ani nečudujem. Napríklad NovaInternational je "platená" TV.Je to zvláštne že toľko rokov to fungovalo v pohode a zrazu to televíziám vadí? Zákony sú stále rovnaké.Pekný deň.

daryl
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 110
Stránka: 1 2 3 [ 4 ] 5 6
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 133
Odpověď v diskusním vlákně
 

oprava

a chcú hrabať čím dalej viac Rv

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 618
Odpověď v diskusním vlákně
 

@BOBSEN

Za SP Skylink nikdy pokutu nedostal a neplatil,jen za 1.prodlevu v informatice a2.Za opomenutí.Náš ČTÚ od začátku nemohl SP napadnout.Chyby se dopustil jen u karet registrovaných mezi 1.5-30.10_2008,kterē měly špatně ošéfované podmínky, a to řešil,že mi dal 1/2roku na odstoupení od serpoplatku u ICKy :8) :O

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ako dalej prevádzkovatelia SK+CZ platforie...

Tento tyzden som bol dole pozriet chatu a zastavil som sa u rodicoch,co cert nechcel akurat sa tam zastavil aj predajca jednej spolocnosti co vysiela cez kabel aj cez satelit,nebudem menovat radsej, ponukal produkt ze maju akcii a podobne reci ze mesacne len 4,99 eur a ze vela ludi preslo ku nim a ze budu mat ceske programi a podobne klamstva,tak mi to nedalo a zacal som sa pytat nech mi ukaze aka je to akcia a nakoniec vyslo najavo ze ta cena 4,99 eur je len na prve tri mesiace potom je tam cena 12,90eur ,zmluva na 24mesiacov a ked som mu povedal ze ceske stanice nebudu ze ich musia vyradit Prima a spol Nova tak sa len zatvaril ze vazne a takto nachytal starsie osoby len v dome co zije moja mama asi jedenast ludi hlavne starsich,tak som mu povedal od srdca a on rychlo zmizol do dalsieho cinziaku ,takze bude vela ludi mimo ako sa dali oklamat teraz

Radko3003
Registrace: 12/2009
Příspěvků: 602
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ako dalej prevádzkovatelia SK+CZ platforie...

Já to vím právě jsem to chtěl slyšet od Francka.

BOBSEN
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 2 185
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

Až mě poradíš kdo mě dá za 195,-- měsíčně HBO HD, 2,3, a HBO GO a k tomu to co je v Digitalu tak mě možná přesvědčíš ty nabídko. Jen mě je divný, že perete do Skylinku za poplatek Digitalu ale ostatní operátoři vám nevadí, že berou prachy za komerční TV a že třeba freesat chce na Freesat kartě 500,-- ročně za ty SD mazanice co jsou v pozemáku zdarma. Opravdu zvláštní. :lookaround:

BOBSEN
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 2 185
Odpověď v diskusním vlákně
 

@BOBSEN

Ale ja jsem nekritizoval pay tv tedy PLACENOU nabídku! Napsal jsem, že Ti, kteří chtějí pouze free kanály, třeba proto, že nemají možnost jak přijímat dvbt, tak musí platit Skylinku nemale poplatky, které by ale měli platit ty televize. Jedná se totiž o FTA stanice, které jsou závislé na sledovanosti a hlavně živené reklamou... To, že platis za HBO je samozřejmě v pořádku. Rozumíš tomu co píšu???

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ako dalej prevádzkovatelia SK+CZ platforie...

http://technet.idnes.cz/pokuta-satelitnimu-vysilani-dis-/tec_video.aspx?c=A130116_124604_tec_video_vse

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ako dalej prevádzkovatelia SK+CZ platforie...

Co je to za nesmysl, že se platí za FTA? Leda dobrovolně do NOE.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ako dalej prevádzkovatelia SK+CZ platforie...

A samozřejmě že to stejné platí i pro ostatní platformy, nejen Skylink.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

FTA znamená free to air, tedy volně ve vzduchu. To znamená, že Nova, Prima apod, tedy všechny kanály které jsou šířeny volně v dvbt bez poplatků a omezení a navíc mají licenci jako NEPLACENÝ kanál, se technicky vzato nazývají FTA.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ako dalej prevádzkovatelia SK+CZ platforie...

Nova HD, Prima HD apod. jsou volně šířeny ze vzduchu? A prosím pěkně ze kterýho? Že bych si hned nachytal :-)

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Dobře, tak za HD kanály by de facto Skylink mohl vybírat poplatky, ale za SD ne. I když i HD by mohlo být zdarma jak to jde i jinde, ale dobře, chápu, že některé televize nemají tak velký rozpočet a mohou chtít platit za HD. Ale za SD ne. To je nemorální a nespravedlivé vůči satelitním divákům, kteří z různých důvodů nemohou přijímat dvbt a jsou závislé na satu.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

na sledovani fta nepotrebuju zadnyho operatora a ani se zadnymu operatorovi za fta nic neplati.! 😀
Nova.Prima.Barrandow jsou fta ale pouze v dvbt ale ne na sat.! 😂 nekonecny pribeh

jam fm
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 1 341
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

a pokud tomu neveris tak si najed na nekterou tuto stanici.a co pisou u info banner fta nebo nejaky kodovaci system.?
bez tech operatoru by tyhle stanice na sat vubec nebyli.! 😂

jam fm
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 1 341
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ako dalej prevádzkovatelia SK+CZ platforie...

To mě začíná zajímat,reklamovky chtějí platit výpalné jinak nebudou vysílat v dvb-t2 o hd ani nemluvě,dále zkrouhli sloven.české kanály,někteří už dokonce odchazejí z pozemky,takže navrhnu tipsportu tip,která reklamovka 1 vzdá sve rozhodnutí,a nebo která 1 klekne,dávám jim rok max dva! :laughing: ;P

Ne všichni lidé, s vysokým IQ, si ho zaslouží!

spyko
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 3 875
Odpověď v diskusním vlákně
 

@spyko

tak to ti rovnou i odpovim.
ktera komercka prvni vzda boj o poplatky za HD v dvbt2-zadna a ktera kvuli tomu klekne-zadna. 😂

jam fm
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 1 341
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

OK rozumím ale ted ses nechal nějak nachytat když jsi odpověděl PoldoviS Dobře, tak za HD kanály by de facto Skylink mohl vybírat poplatky, ale za SD ne. No a ted kolik je v Digitalu SD programů? ;) To Freesat chce za 13 mazanic 500,-- ročně které jsou v DVB-T. :))

BOBSEN
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 2 185
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ako dalej prevádzkovatelia SK+CZ platforie...

franck@ Za jaký SD programy, co jsou i v DVB-T, vybírá Skylink prachy? Samostatně za žádný, platíš pár desetikaček za celej základ cca 30 stanic, většina v HD. A i kdybys platil jenom za SD, tak důvod je ten, že celý vysílání je v režii Skylinku (vyjma veřejnoprávní TV, ale za tu taky Skylink nic nechce). Totéž u kabelovek, který ti taky nedají nic zadarmo, když to šíří na svoje náklady.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

Ke zdražení poplatků

Po Skylinku oznámili zvýšenie cien aj provideri UPC a Slovanet. Ide o dôsledok výrazného zvýšenia poplatkov za kanály Markízy a JOJ, z ktorých sa stali platené kanály.

Pôvodne museli provideri platiť iba za HD verzie programov, aktuálne je to už za akékoľvek šírenie týchto staníc. TV poskytovatelia teda zvýšené náklady často priamo prenesú na zákazníkov.

BOBSEN
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 2 185
Odpověď v diskusním vlákně
 

Pokuty za klamavou praktiku a špatné informování

Kdyby si to ten franta aspoň dočetl do konce,tak by zjistil,za co ta pokuta byla skutečně udělena a přestal by ze sebe dělat šaška,Kdyby ta pokuta byla za poplatek,tak už ho dávno neplatíme.Stačilo by mu se zeptat na ČTÚ.Což jsem zjistil při podání námitky na ČTÚ,Už ten druhý nadpis v tom bulváru také potvrzuje :ogre: :ogre: :ogre:

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

Šašek jsi ty a ti, kteří tě přivedli na svět. Dávej si pozor na slova a příště si dám pozor taky...

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

nauč se číst Rv :laughing:

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

Dobře, já se naučím číst a ty slušné výchovy. Nazdar.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

Domluveno,braťia až do mé smrti,pak za sebe neručím,možno budu chodit strašit,když to nezapomenu
Už to ale nebude dlho trvat ;) :(( Rv

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

Úprava

Bola možná nejaká zmena SW v sat. prijímači aby jednoducho nerozlišoval región? tým pádom by to mohlo fungovať naďalej po starom, či nie?...Je tu niekto kto by to vedel urobiť ak je to teoreticky možné? POPROSÍM MUDRLANTOV A POLEMIZANTOV NEREAGOVAŤ NA TENTO PRÍSPEVOK. Ďakujem.

jozoSK
Registrace: 3/2017
Příspěvků: 8
Stránka: 1 2 3 [ 4 ] 5 6
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 133
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra