Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Stížnost na nezákonnou podporu

podal Skylink +Digi k evropským institucím,kvůli podpoře státu při přechodu na dvb-t2,tím určitě zdrží přijetí zákonů dle vyjadření vlády,takže zase prd a odsun,zloději si nedají pokoj,ruka páně mě obdařila,když jsem prodal satelit,jenže ta banda musí aspoň prudit!/aktualně cz/ ;P

Ne všichni lidé, s vysokým IQ, si ho zaslouží!

spyko
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 3 876
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4 5 6 7 8
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 194
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Stížnost na nezákonnou podporu

Aj v Čechách je to tak, že súkromný dopravca dostáva od štátu peniaze na vykrytie rozdielu zľavnených cestovných lístkov.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

akvárium nebo krb

Doporučuji všem si pořídit hezké akvárium nebo krb a vůbec televizi nepouštět..... :8)

DVB-S/S2 ( E-85 /28,5/23,5/19,2/13/ ), DVB-T/T2 ( Žižkov,Ládví,Cukrák,Černá hora,Buková hora, Ještěd, Jablonec,Sněžné jámy (PL),

pigfucker
Registrace: 5/2008
Příspěvků: 554
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Kdo narazí v Bruselu se teprve uvidí, plácáš tu jako bys už znal výsledek :) Zatím tam Skylink poslal jen snůšku blábolů (podle mě) o "nedovolené státní podpoře" na což má jistě právo, ale jestli postup ČR je v rozporu s nějakou EU legislativou se bude teprve posuzovat. Já si myslím že Skylink nemůže s těmi bláboly uspět páč jsou děravé jak řešeto, i když ten šmějd Junker co z Lucemburska udělal EU daň.ráj je schopen pro svoje "domácí firmy" všeho... o tom nemám iluze. Zatím si tu můžeme plácat co chceme, uvidíme na čí slova dojde...

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pigfucker

Akvárium nedává cyklistiku, kterou mám rád aktivně i pasivně u Eurosportu... proto mám Skylink ;)

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Stížnost na nezákonnou podporu

Co si myslíš ty vůbec nehraje roli, jednou je to nedovolená podpora a není se o čem dál bavit.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Aáá panáček už rozhodl, všechno ví a není o čem se bavit, právo neviděl ani z rychlíku a nepotřebuje žádné soudy ani arbitry, no, jednoho takového všeználka už máme i na Hradě, ten taky ví všechno o všem... jsi k smíchu, ale já se rád směju :laughing: :)))

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

Však ty už jsi také rozhodl. Nebo ne? Přečti si své příspěvky. Už jen třeba to, že Skylink píše bláboly (přiznám se nečetl jsem to) a že kdyby dostal Skylink v Bruselu nakrásně za pravdu, tak ty už víš, že je to kvůli tomu že, "ten šmějd Junker co z Lucemburska udělal EU daň.ráj je schopen pro svoje "domácí firmy" všeho"

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Stížnost na nezákonnou podporu

Včera tady dal kolega odkaz na článek u konkurence./Odkaz zmizel/ Dnes je tam pokračování a dle redaktora je to nesmysl a nepochopení daného problému.A tento web navíc nebyl vpuštěn na tiskovku asociace...??? :bigeyes:

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 786
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

pokud jsi moje příspěvky četl, tak jsi je rozhodně nepochopil, zkus to znovu :8)

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Fanyn

Asociace je nasr.ná do běla, hraje se o těžké prachy, nediv se jim :8)

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Stížnost na nezákonnou podporu

Odpověděl jsem ti tvoji vlastní rétorikou, což joscer pochopil, ty ne :-)

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Stížnost na nezákonnou podporu

Nejvíce k smíchu je tu plácal Lance, to je jasná věc :O :laughing:

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

Tvoje příspěvky jsou v pohodě k pochopení na první přečtení.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Stížnost na nezákonnou podporu

Pro Radiokomunikace a pod. to bude OK, souběžné vysílání několik let, jedno platí televize a druhé bude platit stát...akcionáři australské fondy apod. budou určitě spokojeni ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

No fajn, ale evidentně s tím máš problém. Explicitně opakovaně jsem psal kdo bude o tomto sporu rozhodovat. Co je můj názor je druhá věc a je to tam tam taky a kdo umí číst tak to tam najde, víc ti pomoct nedokážu. Že se vám to nehodí do krámu, stejně jako CASO, máte smůlu, taková je realita. Vaše pravda se ukáže nebo neukáže až v Bruselu, víc není co řešit.

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

Že jsou CRa spokojeni je jasné, kdo by na jejich místě nebyl? Kdyby byl Skylink na jejich místě, taky by se mu to líbilo a nic by di Bruselu neposílal... :) Jde jen o to, jestli stát má na právo udělat to co udělal. On má na to svoje důvody, i když vy je nejste schopni je pobrat, ale jestli je nakonec ono financování vysílání přechodových sítí porušením nějakého práva EU a pod... o tom vy tady nerozhodnete, hoši, můžete se tu třeba pod.lat :)))

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Stížnost na nezákonnou podporu

Ono je na celý věci nejhorší, že smůlu nebude mít nějakej Skylink nebo Digi, ale běžnej divák pozemního vysílání. Protože jak pozemní operátoři dostanou od státu všimný, tak se přestanou chovat jako podnikatelé a budou fungovat jako příspěvkový zařízení (neziskovka) a nic je nebude tlačit k tomu, aby na svým podnikání zapracovali (jak programovou nabídkou, tak kvalitou). Výsledek bude ten, že za pár let začne Skylink nabízet UHD a v pozemáku se bude divák stále rochnit v SD mazanicích. Už dneska ujel pozemáku vlak a místo snahy ho dohonit, se dala zpátečka a vlak bude definitivně v nedohlednu.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Stížnost na nezákonnou podporu

No dotování vybraných soukromých firem státem je podle místního experta OK, no a pokud stát nějakou tu arbitráž prohraje, tak se to zaplatí a jede se dál ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Stížnost na nezákonnou podporu

Majitel , pohřební firma z Francie má zkušenost z pozemního vysílání...

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 786
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

"Že se vám to nehodí do krámu, stejně jako CASO, máte smůlu, taková je realita."

Proč bych měl mít smůlu? Já nejsem na Skylinku závislý. Koneckonců jsem psal, že jsem to ani nečetl, co posílají do Bruselu. Mě jen šlo o to, že kritizuješ jiné za něco, co tady sám předvádíš. Ale pochybuji, že jsi ochoten si to připustit, že to tak je.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

"Já nejsem na Skylinku závislý"
a jeste prosim tu o Jaromirovi a Marence ...

kaos
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 949
Odpověď v diskusním vlákně
 

Úvaha

Jedno je jisté. M7 si uvědomuje, že mu v ČR může v r. 20-21 notně téct do bot. Kdo dnes přijímá 2muxy s 9ti kanály, jich bude v DVBT2 přijímat skoro 30 (já predikuji, že v SD budou ponechány zdarma). Tedy dnešní digital od SL. A Frantovi nebo Máně (rozuměj 75% populace, čučící na Ordinaci, Výměnu manželek a podobné skvosty), bude šumák, zda na to kouká v SD nebo ve 4K. Takže co se stane, jestli na to samé bude moci koukat Franta s Máňou v DVBT2 zdarma nebo u SL za serpo 79,- (opět budu predikovat - domnívám se, že nedávné navýšení serpo u SL bylo na dlouhou dobu poslední).

taki
Registrace: 1/2017
Příspěvků: 313
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Stížnost na nezákonnou podporu

Kdes přišel na to, že kdo dneska přijímá 9 programů v T, tak jich bude přijímat 30 v T2? Ono to může být klidně opačně, že dneska jich má aspoň těch 9 a s příchodem T2 nebude mít nic, protože nároky na signál jsou v T2 podstatně větší než v T (což je vidět třeba u Rakušáků, resp. při porovnání S a S2). Vždycky je holt něco za něco.
A jestli je tobě jedno, že na HD panelu sleduješ SD mazanice, tak si rozhodně nemyslím, že je to jedno i tomu, kdo už si na HD signál u Skylinku zvyknul neboli že někdo dobrovolně odejde kvůli 79 kačkám z HD kvality do SD žumpy, to opravdu ne :-)

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kaos

A jakou máš představu o mé závislosti na Skylinku?

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Jestli bude po r. 2021 v dvbt zadarmo jen ČT se ještě neví, možná jo, možná ne. O tom není rozhodnuto. Po r. 2021 skončí dotace přech. sítí a pokud bude zákon nařizovat dvbt zadarmo, pak při absenci zájmu soukr. vysílatelů o bezplatné vysílání stát bude nucen svůj postoj změnit a změní ho!! Ale teď se to neřeší (ke smůle CASO) z jednoduchého důvodu - politici nechtějí dnes lidem říct, že by měli za stávající TV zadarmo za 3 roky už platit!!! Při 50-60% penetraci poz. příjmu jde o pěkný balík voličů, takže se do toho moc politikům nechce - no bodejť, nejsou všichni sebevrazi :)
CASO teď sice napadá hlavně financování přech. sítí, ale to hlavní co je žere do morku kostí je právě ono dvbT zadarmo - to nakonec žere i TV vysílatele jako Nova a spol... Taky to žere třeba tebe, který bys chtěl mít v dvbt placené kvalitní HD (no já třeba taky), jenže tu jaksi nežiješ sám a je tu kromě tebe i dost těch, kteří třeba upřednostní to SD zadarmo... To už je prostě daň za to, že jsi součástí nějaké společnosti, že není vždy po tvém, takže se musíš smířit se spoustou věcí které zrovna tobě nevyhovují... ale je možno se odstěhovat třeba do srubu na Aljašku, kde si budeš moct dělat co chceš, páč druhého člověka tam nepotkáš.
Tady je ale holt nutno přijmout základní fakt, že rozhodnout o tom, jak se bude vysílat v dvbT v nějaké zemi, je v kompetenci státu, protože se jedná o hospodaření s omezenými přírodními zdroji (frekvence) - a to je počátek i podstata celé téhle debaty. STÁT MÁ PRÁVO STANOVIT PODMÍNKY vysílání v DVBT, vč. tech. norem. Ať už se rozhodne tak nebo tak, budou výsledkem pořád 2 skupiny - spokojení s nespokojení..

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4 5 6 7 8
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 194
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra