Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Stížnost na nezákonnou podporu

podal Skylink +Digi k evropským institucím,kvůli podpoře státu při přechodu na dvb-t2,tím určitě zdrží přijetí zákonů dle vyjadření vlády,takže zase prd a odsun,zloději si nedají pokoj,ruka páně mě obdařila,když jsem prodal satelit,jenže ta banda musí aspoň prudit!/aktualně cz/ ;P

Ne všichni lidé, s vysokým IQ, si ho zaslouží!

spyko
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 3 876
Stránka: 1 2 3 [ 4 ] 5 6 7 8
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 194
Odpověď v diskusním vlákně
 

len dodam

poldas...tvojou tachnikou prejavu vyssieho managera nemenovajej sat platformy si mna dochodcu, vobec nepresvedcil o vyhodnosti skylinku ako sat pay-tv. pretoze na svk si radsej zaplatim NEPREDRAZENU plustelku v dvb-t2, kde tv stanice sledujem na plazme. ako v rovnakej hd kvalite tv stanice na PREDRAZENOM skylinku sledovane na led tv. na sledovanie skutocnej a kvalitnej SAT HD televizie, som radsej zaplatil pre mna nepredrazeny rusky paket NTV plus /bazovyj_sport/ ...
KVALITA SDtv na PLAZME plustelky = PREDRAZENE HDtv skylinku na LEDtv
takze za CENU ofiko FLEXI7 skylinku, mozem sledovat:
SAT NTV plus & DVB-T2 plustelku & volnu telku & SAT plustelku
share neplatim...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Jasně, milion lidí co teď "vejrá" zadarmo pozemák a stačí jim pár programů na večer a mají v domácnosti třeba víreco TV, budou vejrat z okna nebo začnou platit pozemní "serpo" třeba na 3-4 TV po 100,-. To ti nevadí, to dokážu pochopit. Ale Ty budeš za tu svoji identickou nabídku co máš teď u Skylinku taky platit mnohem víc než teď, aniž bas dostal něco navíc, jenom proto, že jsi takový tržní trouba a nevíš co s penězi a lobuješ tu za zpoplatnění pozemáku. Po pádu pozemáku zadarmo dojde nepochybně ke zdražení všech ostatních platforem poskytujících TV, protože "základem" se stane ona placená pozemní nabídka, která nebude nikdy rozsahem programů schopna konkurovat ost. platformám kvůli omezené kapacitě, takže ostatní platformy s širší nabídkou budou cenově jinde než pozemák, to je jasné jak facka bez jakékoli debaty, tak se raduj. Já dokážu pochopit uvažování sobeckých individuí, kteří třetinu národa nazvou sockama (když nemáš prachy tak chcípni), ale hlava mě nebere uvažování někoho, kdo se raduje že zítra bude tankovat benzín za dvojnásobnou cenu a argumentovat - já na to mám a kdo ne, ať chodí pěšky... :)))

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bohus31

Nemám plustelku, protože ji mít nemůžu, ale nevěřím, že SD plustelky je stejné jako HD Skylinku. Především ne ve chvíli, kdy je na daném programu vysílán pořad v HD. To prostě kecáš.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

Tak stejné to nebude, ale jemu to stačí a o to jde, na té jeho plazmě není ten rozdíl nijak pro něj zásadní, jasně ti to píše, tak by ti to asi nepsal kdyby to tak nevnímal ne?? Jestli máš trochu přehled, musíš vědět, že SD obraz z dobré plazmy je nebe a dudy oproti obrazu SD na levné LEDce!!! Je to taky příklad, že je furt poměrně dost lidí, kteří prostě řeší svoje Ordinace a Ulice (tím nemyslím bohus31) - prostě obsah a neřeší HD, UHD...

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Stížnost na nezákonnou podporu

lance@ Už ti začínám rozumět, tvoje idea je, že stát bude navěky platit pozemní vysílání jenom proto, aby náhodou Skylink nezvednul servisní poplatek. No představa je to možná krásná, leč naprosto nereálná :D A k tomu Skylinku tolik, že on sám má konkurenci už dnes v podobě freesatu, Digi, kabelovek, IPTV a kdovíkoho ještě. A rozhodně ho při stanovení ceny nijak neomezuje pozemní vysílání. Kromě toho - i kdyby jo - tak pořád není vyřešená zásadní věc, kdo bude pozemní vysílání financovat. Stát to samozřejmě navěky nebude a pokud se nenajde ani nikdo další, tak máš holt smůla a bezplatnost zmizí jak pára nad hrncem.

bohus31@ O ničem tě přesvědčovat nemusím, navíc jsme každej z jinýho státu, takže ty logicky budeš spíš preferovat SK stanice, já zase ty CZ a je teda pro mě klíčový, abych měl co nejvíc zdejších programů v HD. A to mně prostě pozemák nenabídne, v něm nejsou ani všechny ČT programy v HD, natož ty komerční.
Jinak je naprostá pitomost tvrdit, že SD Plustelka na Plazmě se rovná HD ze Skylinku. Buď jsi HD nikdy neviděl a pak je jasný, že neznáš mapu, anebo vědomě mystifikuješ jenom proto, že ti Skylink leží v žaludku (což jde zjistit dle tvých dřívějších vyjádření). Ovšem při vynechání nějakých osobních invektiv ve vztahu ke Skylinku a posouzení čistě dle technických parametrů, je nativ HD pochopitelně o třídu výš, než nějaká SD patlanina.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Stížnost na nezákonnou podporu

Zdar synci,když jste tady vzpomenuli Ulycy a Ordynacy,věřte tomu,že jsem první díly té ptákoviny sledoval a nahrával na NOVA HD (Teschnisat SKY STAR) :)) ,nebo tame byl vidět make-up soudružek hereček (10 Mbps).Takže nashle na Ulycy s Ordynacý v UHD :laughing:

hdpe
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 402
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

Bohus31 nikde nepísal, že na lacnej LED-ke. :))) :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Stížnost na nezákonnou podporu

Joscer presne tak. môj pohlad, kedže mam plustelku, je rovnaky ako pišeš. SD plustelka nie je ani zdaleka tak kvalitná v obraze ako HD u skylinku. Ani na PLAZME.

👤👤👤

fann
Registrace: 8/2016
Příspěvků: 633
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

Já jen komentoval jeho nesmyslnou rovnici
KVALITA SDtv na PLAZME plustelky = PREDRAZENE HDtv skylinku na LEDtv
Nehodnotím, co mu stačí nebo nestačí. To je opravdu jeho věc.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

Bohus píše jasne svůj osobní pohled a nikomu nevnucuje že absolutně není není rozdíl mezi SD a HD, stačí jen pozorně číst.

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

& poldas stiahnite tieto moje original nahravky a pustite si
Eurosport2 /SDtv plustelka DVB-T2/ na kvalitnej PLAZME
CT sport HD /skylink SAT pay-tv/ na kvalitnej LED tv
potom porovnajte NEPREDRAZENU plustelku a PREDRAZENY skylink, ked vam dojdu argumenty budete urazat dalej?
plustelka https://www.youtube.com/watch?v=kaPNMV-Ufmc
skylink https://www.youtube.com/watch?v=Fm3xgCY0Zac

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Stížnost na nezákonnou podporu

bohus31@ S tou ČT 4 HD ses moc netrefil, protože zrovna ta patří mezi TOP HD co u Skylinku jsou :-)
Plustelka je za těch pár programů podstatně dražší, než Skylink. Nesmíš to holt brát jenom podle ceny, ale taky podle počtu programů.
Abych nezapomněl, za ty 3 Éčka, co stojí Plustelka, mám u Skylinku plnou nálož. Ne, to byl jenom vtip :-)

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Stát pozemák nebude platit navěky, to nikdo netvrdí, překrucuješ jako obvykle, stát zaplatí pouze přechodové sítě do r 2021 a to je všechno, plácáš zase blbosti, a co bude po r.2021 jsem jasně psal už dávno o pár stránek dozadu... to nech koňovi. Tady je spor o financování přech. sítí a o zatím zákonem stanovené povinnosti vysílání v dvbt zadarmo, což bys ty a CASO nejradši zrušil (v případě CASO je to pochopitelné, v tvém případě tě k tomu vede jen tvoje vlastní blbost). Jestli se ukáže po r. 2021 neplacené dvbT jako nefunkční (budou prázdné muxy) tak se to pravděpodobně změní. Jenže to se teprve uvidí, možná tam nebude Nova, prima, ale bude tam 20 jiných věšteckých TV a bude tam narváno + CT v HD a milionu lidí to bude stačit...???) a stát už dál nic platit nebude!! A tato situace furt bude určitou "brzdou" ve zvedání cen jiných platforem (i toho Skylinku který zajímá mě i tebe). To teď řešíš naprosto zbytečně... nepochopíš to ale asi nikdy, končím v této marné debatě

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

skus najprv urobit taky postup, ako som napisal. az potom vobec nieco napis...pretoze u teba je teoreticke pisanie rychlejsie ako skusenosti z praxe.

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Stížnost na nezákonnou podporu

lance@ Blbost je leda to, aby tady stát něco platil, protože jestli se pozemák potentuje dneska nebo za 5 let, to je fuk, doba uteče jak nic. Akorát když až za 5 let, tak stát opláchne stamilióny korun a zbytečně. O to tady celou dobu jde, což ty ale ve svém fanatickém zapálení po něčem zadarmo nejseš ochoten uznat.

bohus31@ Můžu si pustit desítky SD stanic a podstatně kvalitnějších, než ta tvoje Plustelka (třeba Němce) a nikdy to nebude kvalitativně na úrovni nativního HD. A jestli máš vydechlou Plazmu, na který už není nic vidět a je teda jedno, jestli SD nebo HD, tak to rozhodně není případ všech dalších diváků (kteří mimochodem jedou v naprosté většině na LCD, protože Plazma je dávno v kýblu a nikdo tuto technologii už křísit nebude).

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

ty si mal

poldas MOJE origo nahravky, pustit na TVOJEJ PLAZME & LEDtv a nasledne porovnat. preco tak neurobis vies ty najlepsie. radsej vymyslas a fakty ta nezaujimaju. adios!

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bohus31

Ja som to pozrel aj na plazme a aj na drahšom LED. Berem to ako prvoaprílový žart :))) :))) :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Stížnost na nezákonnou podporu

I ty tvoje videa jasně dokazují, že je nativní HD podstatně kvalitnější, stačí si pustit záznam ze Skylinku v čase 19:19, kde je to skutečně HD a ne nějakej záznam z dronu kdesi na trati, kde klidně může být ještě SD kamera. A jestli to nepoznáš, tak je tvoje Plazma zralá tak akorát na odnos do sběrnýho dvora. Já na svým LCD ten rozdíl vidím na první pohled a nejenom u Eurosportu, ale i u dalších stanic (v Plustelce jistě naladíš ČT 2 a při filmu v nativním HD to porovnej se Skylinkem).

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

ak mozes napis znacku a typ tv, teda na akej PLAZME si pustil EUROSPORT2 a na akom LED tv si pustil CT sport HD? mozes niekde upnut foto tychto mojich nahravok?

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bohus31

Ja upínať nič nebudem, povedal som len svoj názor nato. Ináč je to Samsung 43" plazma a LG 43" LED full HD.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

preco

je pre teba petersk problem odfotit trebars mobilom, tieto videa spolu s TV znackou...to vies, napisat sa da vselico, avsak nepotvrdene pismo nema ziadnu vaznost.

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Stížnost na nezákonnou podporu

Dobre nechajme to tak. Neviem načo sú Ti moje značky TV. Proste ja to vidím tak, že s tým porovnaním SD a HD podľa mňa nemáš pravdu.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

no ked nechces dat foto, tak je mi to jasne...
ak mozes este len napisat a mas moznost, skus porovnat
obrazovu kvalitu PRIMA HD /skylink/ na LED tv
s obrazovou kvalitou Viasat History /plustelka/ na PLAZMA tv

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Stížnost na nezákonnou podporu

Proč neporovnáš Viasat History v Plustelce s Viasatem History HD na Skylinku a motáš do toho nějakou Primu?

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bohus31

Čo Ti je jasné? Konec koncov aj Ty si to mohol z hocikadiaľ nahrať. Tak čo sa tu rozčuluješ. Nebudem už nič porovnávať, lebo zachvíľu tu vymenuješ všetky stanice ak poviem, že ja to vidím inak. Mysli si čo chceš, ja Ťa o opaku presvedčiť nechcem, len som napísal svoj názor. Čau.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Stránka: 1 2 3 [ 4 ] 5 6 7 8
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 194
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra