Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Prima/sporty

Sem zvědavý jak to bude dál.... Že by TV prima bude mít konečně svůj sportovni program https://www.mediar.cz/prima-pomaha-sporty-tv-s-nakupem-sportovnich-prav-vznikla-kvuli-tomu-nova-firma/

vokounek
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 869
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vokounek

ještě to by chybělo,aby v tom byl ještě větší chaos!

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 12 090
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Prima vie, ze v buducnosti bez nejakych zaujimavych sportovych prav bude mat problemy. Ten vlak im teraz usiel a musia ho dohanat postupne. To, ze to u teba zapricini chaos je naozaj bezpredmetne... :-)

UPC, Magio, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max+Sport, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, Apple TV+, Oneplay, Voyo + zopár ďalších

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 932
Odpověď v diskusním vlákně
 

@black13a

že máš vždycky potřebu na mě reagovat!Říkám ti nereaguj pořád na mě.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 12 090
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Tak prestan vypisovat hluposti. Ked ty citis potrebu verejne prezentovat svoje infantilne nazory, tak sa musis vyrovnat aj s reakciami na ne... :-)

UPC, Magio, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max+Sport, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, Apple TV+, Oneplay, Voyo + zopár ďalších

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 932
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima/sporty

Ak by Prima naozaj pomáhala Sporty TV so športovými právami, zaujímalo by ma, čo konkrétne by chceli vysielať. Nižšie súťaže neoslovia široké spektrum divákov.
Podľa mňa by veľký úspech mohli mať napríklad s ATP. Tenis má v ČR silnú fanúšikovskú základňu a kvalitné prenosy by určite prilákali divákov.

Halford89
Registrace: 5/2025
Příspěvků: 1 049
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima/sporty

Sporty TV se bude přejmenovat na Prima sport R^

vokounek
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 869
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima/sporty

Že by byl tohle důvod proč ještě není Sporty TV na Oneplay? Že by měli problém že jim pomáhá Prima?

jean55
Registrace: 11/2018
Příspěvků: 1 164
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jean55

v pozemáku je zadarmo a ve full hd.Oneplay nemá ani music boxy.

Pavel1975
Registrace: 4/2016
Příspěvků: 414
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jean55

Je to možné. Uvidíme co bude dál... Ale na 99% nebude už bezplatný kanál bude to placený v budoucnu

vokounek
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 869
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Pavel1975

Zatím zadarmo R^

vokounek
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 869
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vokounek

Tak polská a dánská liga + florbal a volejbal jsou tam zadarmo a také s mizivou sledovaností a pod hlavičkou Primy by to teď nemělo smysl. A pokud bude časem atraktivnější obsah, tak ten se rychle přesune na placenou Primu, protože na vysílací práva musí vždy prispět divák, zadarmo leda tak to výše napsané.

vlah
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 334
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vlah

Ještě tam jsou naše 2 ligy Fotbal/hokej.

Skylink//1,9°+4,8°+13°+16°+19.2°+23,5°+28,2°+39°+42°+0,8°w//Octagon SX89/ Homatics Box HD

jackino
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 6 179
Galerie: jackino
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jackino

Fínska liga a Turecka liga je ešte ktorá nie je nikde kedysi bola na Sport TV.

sun26
Registrace: 4/2026
Příspěvků: 199
Odpověď v diskusním vlákně
 

Mám informaci

že budou chtít koupit Premier League.

William cz
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 5 302
Odpověď v diskusním vlákně
 

@William cz

a zas platit navíc dalšího oerátora!za chvíli to dopadne tak,že každou soutěž bude mít někdo jiný ;P

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 12 090
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Presne tak Anglicka liga nech ostane tam kde je , tento stav je celkom dobrý, hlavne výber zápasov to na Premier Sport nebolo.Canal + to robí na jednotku. R^

sun26
Registrace: 4/2026
Příspěvků: 199
Odpověď v diskusním vlákně
 

@sun26

ale obávám že Canal+ pro ČR a SR o PL za dva roky přijde...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 12 090
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Nemyslím si, naposled když prodlužovali práva tak nemuseli jít ani do tendru a dali jim to hned na základě dobré práce

jean55
Registrace: 11/2018
Příspěvků: 1 164
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jean55

příště tomu může být vše jinak,jak je někdo hodně přeplatí není co řešit...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 12 090
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra